Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Post Reply
Message
Author
User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#1 Post by janiksxxl » 04 Dec 2016, 13:12

Sveiciens visiem Gamedeviešiem! It sevišķi tiem, kas spēs atcerēties uz ko tad atsaucas latviskais nosaukums :)

Dzīve šķiet reizēm iet pa riņķi. 5 gadus man nebija nekāda sakara ar spēļu izstrādi, savu projektu es noraku, kā jau parasti pirmo cerberu metienu, tā teikt, bet te, re, nostaļģija un neremdētās ilgas pēc tās spēles, ko saukt par savējo, ir atveduši mani atpakaļ. Esmu nolēmis vēlreiz iemēģināt roku pilnīga spēļboksterēšanas nūba lomā.

G.A.K.U.E.N. ir FaI (Fire and Ice) idejiskā māsa. Fēniksa pirmā pārdzimšana, tā ka vecie grābekļi ir salikti pa vietām, kur nu vieglāk uzkāpt. Vienīgais, kas abus projektus kaut nedaudz saista, gan ir tikai dažas idejas – noteikti kaut kas grandiozs un sarežģīts, noteikti lielā mērā centrēts ap stāstījumu un noteikti ignorējot galaproduktu. Umm, es jau jūtu nākotnes sāpes dažādās svarīgās ķermeņa vietās.

Citādi, G.A.K.U.E.N. būs strikti 2D spēle ar skatu no augšas (darbvirsmas spēle, nost ar tīmekli un tā ierobežojumiem), tile-based (es pat nezinu, kā tas saucas latviski – kauns un negods), nedaudz no lomu spēlēm, nedaudz no simulācijas spēlēm, nedaudz no dzīves spēlēm un nedaudz no manis.

Tā kā satura mērķauditorija ir visai specifiska, un ar to es domāju ļoti specifiska, iespējams, šeit nav neviena, kas to uzskatīs par atbilstošu savai gaumei, bet varbūt kādam būs interese sekot idejiski, vai līdz tam brīdim, kad izlaidīšu modinga rīkus.

Pārsvarā jau es informēšu angliski un pats projekts tapšanas laikā būs tikai angliski, bet es centīšos svarīgāko pierakstīt arī šeit. Ja nejauši cilvēkiem, kam sliktāk ar angļu valodu, radīsies interese, es mēģināšu uzturēt div projekta versijas, bet nez vai tas notiks.

Es ceru ka šis palags nepārkāpj foruma noteikumus, itkā jau ir par spēli. Cerams arī ka neviens nedusmosies, ka es te pa laikam ko pierakstīšu. Paldies, ja kāds izlasīja līdz beigām! Laiks iet sameklēt kādu spēļu dzini, izstrādes vidi un uzrakstīt pirmo koda rindiņu :D :D :D

Jaunumiem angliski var sekot:
Facebook: https://www.facebook.com/gakuenthegame
Twitter: https://twitter.com/gakuenthegame
Patreon: https://www.patreon.com/user?u=3327111
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#2 Post by janiksxxl » 05 Dec 2016, 15:08

Es apsolījos uztaisīt video, par pēdējā nedēļā paveikto, bet ar to tik raiti vis neies, neesmu videomontažieris, tā ka par katru nokavēto dienu es ierakstīšu atvainošanos no gaidāmā video, Jums, latviski :).
Image
Originālajā izmērā: https://i.imgsafe.org/563dfe2812.png
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#3 Post by kverkagambo » 14 Dec 2016, 01:20

Vai vari atgādināt, kas bija Fire and Ice? Izklausās kaut kas dzirdēts.

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#4 Post by janiksxxl » 15 Dec 2016, 22:31

Paldies par jautājumu! Fire and Ice, saīsinājumā FaI bija manis ne visai kvalitatīvi veidotā pārlūkprogrammas spēle ar kuru es piedalījos Indago 2009 un, es jau vairs neatceros, bet man liekas arī vēl kādā konkursā, tepat.Nezin vai Jūs būsiet ko par to dzirdējuši. Bija nu ļoti švaki ar kvalitāti.

Fire and Ice vai arī A Song of Ice and Fire ir populāra noveļu sērija (Game of Thrones pirmavots). Var būt ka ar šo nosaukumu sajaucāt. Nu būtu gan interesanti ja esat dzirdējuši par oriģinālu (FaI).

Pie reizes arī psihadēliska atvainošanās - darba un problēmu pilnas rokas tā ka pēdējo nedēļu un domājams arī turpmāk kādu laiku ar to izstrādi būs kā būs.

Image
Oriģināls: https://i.imgsafe.org/2fbb877f7e.png

Ja nu uzrodas kāds gudrinieks, tad nē, tā nav vis ķīniešu, bet gan japāņu valoda, kas ir paredzētā spēles oriģinālvaloda.

Visiem visu labu!
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#5 Post by kverkagambo » 17 Dec 2016, 17:42

Es esmu sekojis veco Idago gaitai, tā kā būs dzirdēts no turienes.

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#6 Post by janiksxxl » 31 May 2017, 14:47

Sveicieni pēc ilgāka laika sprīža. Nezinu, kur šobrīd LV ir aktuālāk vērsties ar šādu informāciju, bet ja gadījumā šajā forumā ir kādi CGI entuziasti vai mākslinieki iesācēji, vai ja rodas interese arī kāds svagsvars uz mikroslodzi, tad meklējam māksliniekus. (Lūdzu izlasiet arī nedaudz tālāk)

Lieta ir sekojoša - mana komanda (“LatgolAI”) ar šo konkrēto projektu (spēli) piedalās jaunradītu un īstenotu jauniešu biznesa projektu konkursā "Radām novadam" (sīkāk radamnovadam.delfi.lv). Konkurss ir pietiekami nopietns. Pilnā apmērā par to informē Delfi.lv, kur būs kā minimums vairāki raksti par komandu (viens šobrīd ir tapšanas procesā), bet informācija parādās arī citos medijos, radio un TV sižetos. Šī ir iespēja savu talantu un savus darbus parādīt cienījamos medijos un nopietnā kontekstā.

Kam svarīgs naudas jautājums, šobrīd nevaram līdzēt. Pati komanda ir plika kā baznīcas žurkas un ubagojam kā mākam, bet zināma ietekme un pasaules uzmanība mums ir. Ja labi uzvedīsimies Novembrī saņemsim grantu 3000 EUR apmērā. Ja būsim lieliska komanda (top 3) uz Latvijas dzimšanas dienu saņemsim vēl pāris tūkstošus. Būs dažādas atvieglotas iespējas piesaistīt arī citu finansējumu.

Mūs interesētu gan UI dizains, gan tilesets, gan character design (anime/semi-moeblob), gan backgrounds gan dažādas citādas lietas. Pagaidām tikai 2D. Piemēram, viena ļoti steidzama lieta un iespēja kādam paspīdēt ir ilustrācija, ko izmantot kā attēlu nākošajam delfi rakstam par komandu (līdz svētdienas vakaram 04.06). Autora citējums ir pašsaprotams.

Var pieteikties arī citāda veida interesenti, piemēram, programmētāji (C#, Monogame, GLSL) vai komponisti. Ja ir motivācija beigt spēlēties un sākt darīt, visi mīļi gaidīti. (Mēs, protams, turpinām spēlēties, bet citādā veidā). Es nolēmu ka man varbūt jāpamēģina tam visam pieiet nopietnāk.

Ja ir interese vai jautājumi var rakstīt šeit, uz e-pastu: janis.strankals@gmail.com, skype: jonchiks, https://discord.gg/qsfJ7HH .

Ja kāds zina, kur šāda satura ieraksts īstenībā bij jāraksta, arī būšu pateicīgs par info.

Gribētos zināmā mērā pārstāvēt arī Latvijas spēļu izstrādes entuziastus, teorētiski tādi esam un prezentējam spēli, bet nezinu kā tāda pārstāvniecība izpaustos.

Ar cieņu un cerot uz sadarbību,
“LatgolAI” komandas kapteinis
Jānis Strankals
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#7 Post by kverkagambo » 01 Jun 2017, 15:50

Tas ir jocīgi, ka tajā konkursā nevar piedalīties republikas pilsētas un Lielvārdes novads.
Kā viņi to izskaidro?

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#8 Post by janiksxxl » 01 Jun 2017, 18:12

Iedomāsimies, kas būtu ja varētu pieteikties Rīgā, Jūrmalā vai Ventspilī. Vai kāds maz pieteiktos novados.
Lielvārdes novadam man liekas tas 200 miljonu vekseļa skandāls dzenās pakaļ. Varbūt tamdēļ.
Tās ir tikai manas domas. Man liekas neviens to nekad nav prasījis. Ja ļoti gribas zināt es varu mēģināt uzdot šo jautājumu.
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Stundu stāvu domādama 2 (G.A.K.U.E.N.:.The last eden)

#9 Post by janiksxxl » 02 Jun 2017, 14:11

Pirmais delfi raksts par "LatgolAI" komandu un spēli ir pieejams!
http://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vid ... d=48911229
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”