Under The Black Flag

Post Reply

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 20 Mar 2017, 00:00

5 balles
12
39%
4 balles
8
26%
3 balles
5
16%
2 balles
3
10%
1 balle
3
10%
 
Total votes: 31

Message
Author
User avatar
Joy
Posts: 14
Joined: 01 Apr 2016, 15:45

Under The Black Flag

#1 Post by Joy » 05 Mar 2017, 22:16

Image
--------------------------------------------
UNDER THE BLACK FLAG
--------------------------------------------
Nosaukums: Under The Black Flag
Žanri: Arcade, Trading, Strategy, Economy, Pirates
Dzinējs: Unity 5.6
Apraksts: 16. - 18. gs. "Age of Sails", spēle par pirātu zelta laikiem izdomātā pasaulē.
Spēlētājs pats izvēlas savu lomu - būt par varenāko pirātu nezināmajās jūrās vai arī kļūt par vienu no bagātākajiem tirgoņiem par spīti pirātu draudam.
(spēles apraksts tiks papildināts)

Version 0.0.1a
Download Link: https://drive.google.com/file/d/0BxTpQR ... sp=sharing

---------------------------------------------
Controls
---------------------------------------------
A & D to steer the ship
Mouse (left click) - shoot
W & S to raise and lower the speed
M to open the map
ESC to exit the game

---------------------------------------------
Some WIP
---------------------------------------------
Ship model - https://gyazo.com/80eadec547e9aaab7fa25943235c2867
Cannon model - https://gyazo.com/89d5e050dedef6a6ba1806a7046e0ec3
World map - https://gyazo.com/e6ea4aeb80f01e047ecbab8800942d0c
Ship navigation (nav mesh) - https://www.youtube.com/watch?v=cQrhmMy5AtI
Last edited by Joy on 12 Mar 2017, 21:55, edited 2 times in total.

User avatar
Joy
Posts: 14
Joined: 01 Apr 2016, 15:45

Re: Under The Black Flag

#2 Post by Joy » 12 Mar 2017, 21:54

-- 12.03.2017 --
Version 0.0.1a
- some npc's added to the world, they fire back & at you if you get too close (a bit clunky AI, to be improved)
- player can sail around & explore and sink the other ships
- 3 initial cities added
- volcano island added

Known bugs
- trading is not working (the shop UI works, but no real change happens)
- cannon shop is not working properly yet (you can't buy different cannons & place them on your ship yet, although the UI allows you to)
- ship steering can be pain in the ass, if you press "A or D" too much (holding it is bad). Try tapping A or D to steer the ship.
- some sound can be off, there's also some lacking
- there is no tutorial / about key bindings
- gunpowder & cannonball amount is @ 0
- there is no wind power yet (the arrow will show the direction of the wind)
- reload indicators are not working properly yet
- city ships can't be killed

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Under The Black Flag

#3 Post by kverkagambo » 14 Mar 2017, 02:49

Trūkumi:
1) peldēšana pa jūru ir pārāk garlaicīga,
2) 400 MB liekas pārāk daudz tādai spēlei,
3) sevi nevar redzēt uz kartes.
Labumi:
1) burinieki,
2) lielgabali buriniekos,
3) skaista, zila, bezgalīga jūra.

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Under The Black Flag

#4 Post by AndrejsKlavins » 15 Mar 2017, 15:00

Paskaidrojums, vērtēju spēles tikai, izejot no konteksta, vai gribētu, lai šī spēle pārstāv LV Casual Connect Indie Prize sadaļā. Attiecīgi neņemšu vērā ne izstrādes laiku, ne izstrādātāju pieredzi, ne iecerēto nākotnē.

Under the Black Flag

Kas man patika
- Izvēlētais mūzikas celiņš uzreiz atstāja pozitīvu iespaidu

Kas man nepatika
- Iemesls, kāpēc allaž vairos no dalības Raimonda projektos, jo tie šķiet tik liela mēroga, ka, lai novērtētu, vai spēle ir fun, ir jāpiepildās ļoti daudz kritērijiem. Manuprāt, uzzināt, vai spēle ir interesanta, tikai uzbūvējot tās pasauli (vai gabalu no tās), ir riskanti, kā arī tas nozīmē, ka spēle ir ļoti atkarīga no satura, nevis mehānismiem.
Attiecīgi šinī gadījumā tā kā nespēju (šķiet) tikt līdz spēlējamajai daļai, (nezinu, vai man ir kāds mērķis, kā to sasniegt utt.), tad šis vairāk manās acīs ir relaksēts kuģa peldēšanas starp salām tech demo. Kas ir patīkami, bet gameplay tur nav un par spēli to uzskatīt grūti.

Ieteikumi
- Nekādus ieteikumus nesniegšu, jo zinu, ka spēles autoriem ir lieli plāni, un šobrīd no tiem redzams ļoti maz šajā demo. Attiecīgi nedomāju, ka varu sniegt ko vērtīgu, kad esmu redzējis tik nedaudz.

ra001
Posts: 42
Joined: 31 Dec 2010, 17:24

Re: Under The Black Flag

#5 Post by ra001 » 16 Mar 2017, 10:39

AndrejsKlavins wrote: ...- Iemesls, kāpēc allaž vairos no dalības Raimonda projektos...
Šis nav mans projekts, es pat īpaši neko tajā neesmu darījis....

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Under The Black Flag

#6 Post by AndrejsKlavins » 16 Mar 2017, 10:44

Sorry, tad neesmu korekti no formulējis. Tā kā piedāvājums nāca no Tevis, automātiski asociēju to ar pirmo cilvēku, kurš uzrunājis.

User avatar
Joy
Posts: 14
Joined: 01 Apr 2016, 15:45

Re: Under The Black Flag

#7 Post by Joy » 16 Mar 2017, 23:49

Trūkumi:
1) peldēšana pa jūru ir pārāk garlaicīga,
2) 400 MB liekas pārāk daudz tādai spēlei,
3) sevi nevar redzēt uz kartes.
Labumi:
1) burinieki,
2) lielgabali buriniekos,
3) skaista, zila, bezgalīga jūra.
Piekrītu, ka dotajā mirklī burāšanu pa jūru ir pārāk garlaicīga, jo pašlaik spēlētājam nav dots nekāds konkrēts mērķis, kurp doties un ko darīt (tā kā trade sistēma ar vēl nav pabeigta).
Burinieku tematika man vienmēr ir bijusi tuva, jebkurā gadījumā projekts tiks turpināts un attīstīts tālāk.
Under the Black Flag

Kas man patika
- Izvēlētais mūzikas celiņš uzreiz atstāja pozitīvu iespaidu

Kas man nepatika
- Iemesls, kāpēc allaž vairos no dalības Raimonda projektos, jo tie šķiet tik liela mēroga, ka, lai novērtētu, vai spēle ir fun, ir jāpiepildās ļoti daudz kritērijiem. Manuprāt, uzzināt, vai spēle ir interesanta, tikai uzbūvējot tās pasauli (vai gabalu no tās), ir riskanti, kā arī tas nozīmē, ka spēle ir ļoti atkarīga no satura, nevis mehānismiem.
Attiecīgi šinī gadījumā tā kā nespēju (šķiet) tikt līdz spēlējamajai daļai, (nezinu, vai man ir kāds mērķis, kā to sasniegt utt.), tad šis vairāk manās acīs ir relaksēts kuģa peldēšanas starp salām tech demo. Kas ir patīkami, bet gameplay tur nav un par spēli to uzskatīt grūti.

Ieteikumi
- Nekādus ieteikumus nesniegšu, jo zinu, ka spēles autoriem ir lieli plāni, un šobrīd no tiem redzams ļoti maz šajā demo. Attiecīgi nedomāju, ka varu sniegt ko vērtīgu, kad esmu redzējis tik nedaudz.
Paldies par konstruktīvu kritiku, šis gan tiešām nebija Raimonda projekts, bet gan mans (idejas autors esmu es). Raimondu ieliku spēles "Credits" kā "Lead Programmer", jo tā būtībā arī ir, viņš piekrita palīdzēt tā kā pats neesmu nekāds "ACE" programmētājs.
Uzsākot projektu pats par sevi bija skaidrs, ka pa šīm 20 dienām nestrādājot ik dienas pie spēles nevarēs sasniegt vēlamo progresu, lai spēle būtu "spēlējama" ar actual saturu, vai vismaz elementāru trade/fight sistēmām. Diemžēl neizdevās sasniegt iecerēto un spēles demo ir ar vienkāršu "fight" mehānismu, kuram nav īsti jēgas, jo spēlētājs no tā neko neiegūst un nezaudē. Any way, spēli nav paredzēts nomest zemē un neturpināt. Pie projekta turpināšu strādāt un tad jau turpmāk redzēs kā tas izvērtīsies.

Priecāšos, ja pēc kāda update iznākšanas, atkal iemēģināsi un atstāsi atsauksmi. ;)

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Under The Black Flag

#8 Post by AndrejsKlavins » 17 Mar 2017, 09:31

Oh, jā, noteikti un labprāt. Līdz ko ir kaut kas vērā ņemamāks no satura, dod ziņu, labprāt uzmetīšu aci.

User avatar
UwU
Posts: 6
Joined: 13 Mar 2017, 14:40

Re: Under The Black Flag

#9 Post by UwU » 17 Mar 2017, 14:40

Sākumā, man bija grūti pierast pie kuģa vadības, kuģis vienkārši mani neklausīja, griezās pa riņķi un brauca tur kur viņam labpatika.
Bet es pieņemu, ka tas bija manu līko pirkstu vainas dēļ. :D

Kas patika:

Man ļoti patika grafikas un mūzika. Lai gan skaņu celiņš visu laiku atkārtojās, tas nešķita uzmācīgs.
Plusiņš par to, ka salām ir atspulgs ūdenī!
Pašā sākumā (kamēr vēl nebija izmēģinātas visas klaviatūras pogas), domāju, ka visapkārt tikai okeāns. Baigais prieks bija atklāt karti, pēc kuras vadoties var atklāt jaunas zemes.
Cik noprotu osta ar iespēju iepirkties pagaidām bija tikai viena, tā kas sākumā. Bet tāpat bija interesanti braukt un meklēt pretinieku kuģus.

Es saprotu, ka spēle vēl ne tuvu nav pabeigta, bet gribēju padalīties ar dažiem ieteikumiem:

Pirmajā reizē uzdūros kaut kādam bugam – vairāki kuģi kopā sastūmušies, tādā kā čupiņā, un līdz ko es braucu garām, visi bliež pa mani, tā mans kuģis ātri nogrimst un pēdējais ko redzu ir tikai okeāns. Interesanti, ka spēle nebeidzas ar to, ka mans kuģis nogrimst, es varu lūkoties ūdenī bezgalīgi, pārdomājot dzīvi. :D (bet tur ir sava burvība)
Manam kuģim nerādās dzīvības, nezinu, cik ātri nomiršu (gribētos zināt cik pretinieka sitienus es varu izturēt).
Tas, ka mans kuģis nerādās kartē, ir interesants izaicinājums, jo tad spēlētājam jāmēģina orientēties kartē un kompasā, tomēr domāju, ka daudz vienkāršāk un more user friendly būtu ja, sevi varētu redzēt kartē.
Highlight of the day, lai gan vēl neatklāju St. Johns salu, es atradu ko interesantāku – pasaules malu! (Tas drošvien nebija tā domāts, pievienoju foto). ;)

Verdikts:

Kopumā man patika, manuprāt, Under the Black flag ir potenciāls! Jāiegulda būs ļoti daudz darba, bet rezultāts varētu būt ļoti baudāms. Tāpēc ļoti ceru, ka tā tiks papildināta un pabeigta. Labprāt uzspēlētu arī gala versiju!
Attachments
rsz_1rsz_screenshot_2017-03-17_135637.png
pasaules malas meklējumos
rsz_1rsz_screenshot_2017-03-17_135637.png (26.13 KiB) Viewed 12722 times
rsz_11rsz_screenshot_2017-03-17_135520.png
iepeldēju nezināmajā
rsz_11rsz_screenshot_2017-03-17_135520.png (44.51 KiB) Viewed 12722 times

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”