Nais!

Post Reply
Message
Author
bunkovskyy
Posts: 7
Joined: 31 Mar 2016, 11:41

Nais!

#1 Post by bunkovskyy » 04 Apr 2016, 02:33

Es tikai vēlējos visus, kuri iesniedza spēles, apsveikt ar to, ka iesneidza :3 fakin nais!

Mums vajadzētu arī kādu no šīm lietām beidzot stīmā iestumt :D

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: Nais!

#2 Post by zivs » 04 Apr 2016, 10:08

Jā, tas bija tāds patīkams pārsteigums, ka no visiem pieteikumiem nav neviena atkritēja un visi ir patiešām tās iesnieguši un tās ir patiešām spēlējamas! 8-)

Edgarsa77
Posts: 144
Joined: 19 Mar 2015, 15:53

Re: Nais!

#3 Post by Edgarsa77 » 04 Apr 2016, 20:38

Nu, ja Adventuring Gentleman kārtīgi pieslīpētu, sazīmētu +20 līmeņus, tad varētu arī iesniegt. Un vēl $$$ par to paprasīt.

User avatar
Camper125Lv
Posts: 8
Joined: 22 Mar 2015, 13:06

Re: Nais!

#4 Post by Camper125Lv » 07 Apr 2016, 14:35

Mans projekts ir tik brāķīgs dēļ tā ka sasteidzu ka pat kauns skatīties uz to, es pat neizmantoju visu sarakstīto kodu un sazīmēto grafiku. -.-* Lai nu kā man tomēr šis projekts ļoti patika, tāpēc iespējams ka tuvākajā nākotnē jūs redzēsiet ko tieši es gribēju uztaisīt no šī visa.

User avatar
Pendrokar
Posts: 34
Joined: 21 Mar 2015, 16:05
Location: Riga, Latvia
Contact:

Re: Nais!

#5 Post by Pendrokar » 07 Apr 2016, 22:27

Šī ir pirmā reize, kad piedalos šāda tipa konkursā. Ja neskaita GameJam 2015, kur biju vienā no lielākajām komandām, lai saprastu kā ir strādāt komandā.

Šai konkursā vienīgais ka bija grūti noskaidrot publisko skatījumu. Ok, balsis nāk, bet nav ne jausmas vai visiem viss nostrādāja, vai Total Annihilation mehānikas ir atpazīstamas šai komūnai. Tikai kad saņēmu zivs atsauksmi, kas nāca caur tvītu ko pasvieda gamedev.lv, varēju sākt saprast un turpināt uzlabot. Kā nekā elvman teica ka 20 dienu termiņa laikā ir domāts apspriest publicētās idejas, šīs sarunas nenotika. :cry:
Edgarsa77 wrote:Un vēl $$$ par to paprasīt.
Manā gadījumā tas būtu grūti un cik zinu ir tikai vienreiz darīts. P.U.R.E.(nejaukt ar sacīkšu spēli Pure) ir vienīgā spēle uz Spring dzinēja kas tika izlikta pārdošanai. Dzinēja izstrādātāji nebija pārāk laimīgi, jo liela daļa satura ir zem GPL licenses, kas liek visam lietotajam kodam būt atvērtam. Bet skatoties uz to ka Impulse tika nopirkts, kas bija šīs spēles vienīgais digitālās izplatīšanas veids, un tas ka šīs spēles izstrādātājs nav publicējis neko jaunu var secināt ka izgāzās.

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Nais!

#6 Post by kverkagambo » 07 Apr 2016, 23:32

Pendrokar wrote:Šai konkursā vienīgais ka bija grūti noskaidrot publisko skatījumu.
Lielākā daļa publikas te ir tie paši, kuri piedalās konkursā.

Pirmais iemesls ir tipiska cilvēku pasivitāte. Četrpadsmit spēles ir iesniegtas, bet ne katrai spēlei balsu skaits ir sasniedzis 14!

Otrkārt, dalībnieks īstenībā nav ieinteresēts kaut ko rakstīt citās tēmās. Es kā viens no dalībniekiem, protams, centos kaut ko ierakstīt pie katras spēles - varbūt ne vienmēr konstruktīvu. Tomēr katrs šāds ieraksts nobīda manu spēli arvien zemāk spēļu sarakstā; lielākā uzmanības daļa tiek spēlēm kas ir augšā. Tātad izdevīgāk ir neko nerakstīt! (Un ja manas spēles tēmā kāds ko ierakstīs, skaidrs kā diena, ka es sākšu spamot kamēr pirksti asiņos.)

Risinājums pirmajam punktam - dabūt visas Latvijas uzmanību pasākumam, atvieglot apspriešanu bez reģistrēšanās forumā.
Risinājums otrajam punktam - fiksēt spēļu secību tēmā, nodalīt balsošanu no apspriešanas.

Edgarsa77
Posts: 144
Joined: 19 Mar 2015, 15:53

Re: Nais!

#7 Post by Edgarsa77 » 08 Apr 2016, 00:54

IMHO, vajag žūriju, kas konstruktīvi paskaidrotu kāpēc ielikuši 2 vai 5 punktus, citādi nav interesanti, ka tā arī netiek uzzināts par ko tevi (ne)novērtē.
Interesanti, kurš dabūs labākā stāsta balvu? Nāk prātā tikai 2 spēles, kurām ir sižets - ImMobile un Mani sauc Gaisma.

Post Reply

Return to “BRSD 5”