Eternal

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Post Reply
Message
Author
User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Eternal

#1 Post by CloverGruff » 09 Jul 2012, 01:22

Image
Stādu priekšā jau 4 gadus tumšā pagrabā izstrādāto Eternal, kas beidzot ir nonākusi līdz Alpha stadijai!

Žanrs - Action, Adventure
Platforma - Windows

Es gribētu piebilst, ka sekojošie video un attēli ir ņemti no ļoti dažādām Eternal stadijām.
Tas nozīmē, ka ne viss ir atbilstoši tam, kāds Eternal atrodas savas izstrādes stadijā šajā brīdī.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=J3cGIA7KMYc

Screenshoti:
Image

Lejuplāde:
Drīzumā...
Last edited by CloverGruff on 19 Apr 2015, 03:15, edited 6 times in total.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Eternal (Prerelease demo)

#2 Post by elvman » 09 Jul 2012, 01:49

Dabūju: "Invalid or Deleted File"
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Re: Eternal (Prerelease demo)

#3 Post by CloverGruff » 09 Jul 2012, 01:54

elvman wrote:Dabūju: "Invalid or Deleted File"
Tagad strādā, es viņu reuploadoju (pamanīju visādas problēmas).

Sorry.

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Eternal (Prerelease demo)

#4 Post by austere » 09 Jul 2012, 12:01

Aha, demo nāk kopā ar visiem asetiem. Tikai neizdevās līmeni normāli ielādēt Unity.
Scēna ir par tumšu, vietām pilnīgi melns. Patika animācijas, tas kā plivinās aste un bize, trail efekts.
Nevar spriest par spēles konceptu, ar ko spēle būs interesanta.

User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Re: Eternal (Prerelease demo)

#5 Post by CloverGruff » 09 Jul 2012, 12:16

austere wrote:Aha, demo nāk kopā ar visiem asetiem. Tikai neizdevās līmeni normāli ielādēt Unity.
Scēna ir par tumšu, vietām pilnīgi melns. Patika animācijas, tas kā plivinās aste un bize, trail efekts.
Nevar spriest par spēles konceptu, ar ko spēle būs interesanta.
Ow, tas gan nebija ieplānots (Jau izlaboju). :roll:
Par to tumšumu, grūti teikt, gaišas ir tikai tās vietas, kur kaut kur var aiziet.
Par conceptu un interesantumu ir tā, ka šis ir tikai pirmais prototipa tech demo. Kad atgriezīšos no ārzemēm, gan jau būšu gatavs strādāt pie kaut kā daudz interesantāka, jo visticamāk būšu visādus assetus saveidojis, tad arī noteikti būs vieglāk saprast spēles tematiku un citas svarīgas lietas.
Last edited by CloverGruff on 02 Mar 2015, 03:38, edited 1 time in total.

User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Re: Eternal

#6 Post by CloverGruff » 02 Mar 2015, 03:37

Heya visiem!

Neskatoties uz to, ka šis raksts pirms 3 gadiem tika veidots priekš pirmās publiskās Eternal prototipa versijas, nolēmu, ka nav ko piesārņot forumu un no šī brīža mēģināšu pēc iespējas biežāk šeit likt jaunumus par projektu. Pirms tam to darīju galvenokārt tikai twitterī un Gamedev.lv skype čata grupā.

Eternal ir attīstījies no Prototipa versijas, līdz Pre-Alpha, un, visbeidzot, līdz Alpha stadijai!
Attiecīgi esmu uzlabojis galveno postu un drīzumā (T.i. tuvāko pāris mēnešu laikā) es varētu visiem foruma lasītājiem sagādāt jaunu publisko Alpha versijas demo, kas saturēs pāris single player līmeņus, kā arī vismaz vienu multiplayer karti.

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: Eternal

#7 Post by zivs » 02 Mar 2015, 10:22

Prieks dzirdēt, ka darbs nav pamests novārtā - gaidu ar nepacietību alphu! ;)

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Eternal

#8 Post by kverkagambo » 03 Mar 2015, 13:42

Es vēl miglaini atceros Projektu Aurora, kurā varēja skraidāt un lēkāt. Un viss bija ļoti ģeometriski.

User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Re: Eternal

#9 Post by CloverGruff » 19 Apr 2015, 03:01

Liels paldies Zivij, kas izveidoja video no pirmā +- gameplay līdzīgā Eternal FFA testa :D
Piebildīšu, ka šī ir super salauzta un agra multiplayer versija, tāpēc video ir redzamas visvisādas problēmas, pie kurām tagad es cītīgi strādāju

Enjoy:

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”