Silver Bullet

Message
Author
atis
Posts: 57
Joined: 30 Nov 2011, 01:08

Re: Silver Bullet

#61 Post by atis » 08 Feb 2012, 12:12

Sneik, ja tu pats strādā par webdevu, kāpēc izsakies tik nicinoši par viņiem?
Viņiem vajag kādu, kas labi pārzina dažādus algoritmus un ir diezgan matemātiski orientēts. Manuprāt webdevu zemē Latvijā ar to pietiek, lai nevienu neatrastu
(No tava teksta var saprast, ka webdevi nepārzina dažādus algoritmus un nav "diezgan matemātiski orientēti")

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Silver Bullet

#62 Post by snake5 » 08 Feb 2012, 12:18

atis wrote:Sneik, ja tu pats strādā par webdevu, kāpēc izsakies tik nicinoši par viņiem?

(No tava teksta var saprast, ka webdevi nepārzina dažādus algoritmus un nav "diezgan matemātiski orientēti")
Ja tev katru dienu būtu jāskatās uz nožēlojami izstrādātiem CMS extensioniem (kuri veidoti ar nolūku tos pārdot), tu teiktu tieši to pašu. Un vidējais aritmētiskais programmētājs nav matemātiski orientēts. Kaut arī ar vektoriem, matricām, stariem, daudzstūriem u.tml. esmu uz "tu", kaut arī esmu ticis līdz valsts matemātikas olimpiādei, sevi neuzskatu par matemātiski orientētu (vismaz ne tik daudz, cik bija nepieciešams darbam bubu kompānijā).

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Silver Bullet

#63 Post by albertsmuktupavels » 08 Feb 2012, 14:27

Man vienkārši trūkst vārdu :D Visi raskta sliktu kodu, izņemot snake5. Visi ir muļķi un neko nesaprot, izņemot snake5. Utt. Man šķiet, ka beidzot esmu sapratis, ka dievs eksistē un tas ir sanke5 :D

Te vienam ieteici tādu fīču kā replace. Tev pretī iesaka - search, bet kā viņš to atļāvās. Kas tas par kodu, kurā jāizmanto search? Bet tāds kods, kurā jāizmanto būs replace, ir ideāls :)

Man jau skolā mācija, ka goto izmantot nav nekas labs un, ka no tā vajag izvairīties...

Protams, rakstīt kodu un to dublēt ntās reizes kodā ir daudz ērtāk/vieglāk/labāk/krutāk nekā uzrakstīt tam vienu funkciju. It sevišķi, ja vēl sanāk ko pielabot, tad vispār tik ideāli - jāmeklē visas vietas, kur tu esi dublējis kodu un jālabo. Nemaz jau nerunāsim par to, ka var kādu vietu palaist garām. Var jau izmantot search, replace, bet tas tak norāda, ka vairs nav labs kods. Bet laikam jau dievi nekļūdās un viņiem vienmēr rakstās 100% pareizs kods.

Man jau šķiet, ka ar Tavu attieksmi bubu kompānija Tevi nemaz neņemtu...

Bet lai nu kā - visu cieņu, arī tavs darbs ir dalībnieku sarakstā. Diemžēl nevienu spēli nevaru notestēt. :(

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Silver Bullet

#64 Post by snake5 » 08 Feb 2012, 14:33

-Tev pretī iesaka - search, bet kā viņš to atļāvās. Kas tas par kodu, kurā jāizmanto search? Bet tāds kods, kurā jāizmanto būs replace, ir ideāls
Replace viņam vajadzēja, lai piemērotu manu kodu savām vajadzībām; search man nevajag, lai pašam strādātu ar savu kodu. Ir tomēr atšķirība - lietot regulāri vai lietot vienreiz, vai ne?

-It sevišķi, ja vēl sanāk ko pielabot
Šajā piemērā tas nekad nesanāks. Tas ir vienreiz rakstāmais kods. Pozīcija += ātrums * laiks. Pamatskolas fizika.

-Man jau šķiet, ka ar Tavu attieksmi bubu kompānija Tevi nemaz neņemtu
Mana attieksme mainās atbilstoši samaksai par darbu. Neviens no jums man nemaksā, lai es sekotu jūsu standartiem... :D

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Silver Bullet

#65 Post by bubu » 08 Feb 2012, 19:51

Es no sneika pieņemšanas/nepieņemšanas lēmuma turējos pa gabalu. Tāpēc nezinu, ko mūsu HR persona atrakstīja sneikam atpakaļ, bet viens no iemesliem, kas citiem nepatika, ka viņš uzdevumam, kuru devām viņam risināt, iesūtīja kodu, kuru nevarēja nokompilēt un palaist (protams ar saviem "ātrajiem" vektoriem). Viss pārējais +/- bija ok. Ja darba intervijā prasa atsūtīt kodu, tad tam jābūt strādājošam. Ok studijas projektu var nesūtīt, bet taisīt dependencijas uz savu spēļu endžīnes... kamon.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Silver Bullet

#66 Post by snake5 » 08 Feb 2012, 20:31

Tur es piekrītu, bija nepārdomāts gājiens (neteiktu arī, ka kaut kas šāds man gadītos reti).
Bet es nesūdzos par iznākumu, pieredzes ar kodu kā produktu man nebija nekādas, tāpēc arī salaidu dēlī un nedabūju darbu.

kovacs
Posts: 81
Joined: 13 Dec 2010, 15:23

Re: Silver Bullet

#67 Post by kovacs » 09 Feb 2012, 14:23

ok, mani $0.02 pat tēmu sneikam- tici man, katra Tava runāšana pretīm tikai parāda, cik patiesībā Tu maz orientējies programmēšanā un jo īpaši C/C++! Tu, protams, vari uzskatīt, ka atis, snauts, bubu, mēs nezinām ko runājam, bet es Tev ar pilnīgu 100% pārliecību un 14 gadu pieredzi profesionālā C/C++ programmēšanā un to ka esmu salīdzinoši daudz lasījis par šo tēmu, varu pateikt- kļūdies Tu un jo ātrāk Tu to sapratīsi, jo labāk! Iespējams, ka "kājas" tam aug no tā, ka neesi pastrādājis normālā programmēšanas projektā pie cilvēkiem, kuri māk programmēt, kuri Tev vienkārši piespiestu rakstīt labu, visiem saprotamu un standartīgu kodu un kuriem Tu pēc 3 gadiem pateiktu paldies! Gan jau tāds brīdis pienāks... cerams. :)

No otras puses- mums jau it kā vienalga, turpini rakstīt tādu kodu kā raksti un esi happy, vienīgi nebrīnies, ja tev neizdodas uztaisīt kaut ko vairāk par 1a cilvēka projektu. ;)

ps. izlasi vismaz stroutstrupu! Un vismaz 2x! :D Tici man- beigās būsi gudrāks un labāks c++ programmētājs!

pps. vai šis varētu būt aktīvākais topiks pēdējo 3 gadu laikā? :D

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Silver Bullet

#68 Post by snake5 » 09 Feb 2012, 15:20

-"tici man"
Kāpēc gan viss, kam negribu ticēt, sākas ar tieši šiem vārdiem?
-Tu, protams, vari uzskatīt, ka atis, snauts, bubu, mēs nezinām ko runājam...
Nešaubos par jūsu pieredzi, bet tāpat arī nešaubos par to, ka jebkurš var palaist kaut kādu absurdu kā dogmu. Joprojām uzskatu, ka piekasīties tipu nosaukumiem un goto (ignorējot visu pārējo kodu) bija diezgan bezjēdzīgi.
-vai šis varētu būt aktīvākais topiks pēdējo 3 gadu laikā?
Varētu būt. :D

P.S.
-izlasi vismaz stroutstrupu!
Tik daudz varu izdarīt...

User avatar
nokards
Posts: 23
Joined: 11 Dec 2010, 00:52

Re: Silver Bullet

#69 Post by nokards » 09 Feb 2012, 21:03

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Silver Bullet

#70 Post by snake5 » 10 Feb 2012, 10:22

Un tas tika tāpat vien pateikts vai arī sekos norādes uz gudrajiem un muļķiem?

Post Reply

Return to “Dalībnieki”