Niknais PacMan v0.4

Post Reply
Message
Author
User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Niknais PacMan v0.4

#1 Post by Dee » 23 Jan 2012, 18:43

Čau! 20. datumā ieraudziju šo konkursu un izlasot tēmu PacMan man iešāvās prātā ideja par spēli, kuru es varētu izveidot. Un tā es steidzīgi ķēros pie darba, un nu šodien varu parādīot jums to ko esmu paveicis. Es arī ceru, ka neviens neiebildīs par to, ka spēle nav tipisks PacMan klons un no klona tā stāv ļoti tālu :D Bet varu pamatot to, ka, manuprāt, pamatideja PacMan ir vākt monētiņas un neļaut sevi apēst briesmīgajiem spokiem, un to arī savā spēlē esmu nokopējis.

Jaunākā versija (v0.4a):
Jaunumi, bugi un vispārīgs info par v0.4a:
*) Spēlei ir 3 līmēņi un ievads + Arena.
*) Nedaudz uzlabots spoka AI.
*) Pievienotas dažas skaņas un dekorācijas.
*) Pieejami 3 ieroči: Pistoles un Lielgabali un Minigun
*) Ieteikums: Lielgabals vislielāko postijumu spokam nodara tiešā trāpījumā.
*) Lielgabala lodes ir aizvēsturiskas tādēļ tās ne vienmēr uzsprāgst saduroties ar sienām.
*) Lecot jācenšas izvairīties no saskares ar sienām, jo tad sāk darboties berze kas var samazināt ātrumu un lēciena augstumu.

Spēlet (Unity WebPlayer): http://niknaispacman.site90.com!

Vecākas versijas:
V0.3a Lejupielādēt Spēli (Windows): http://failiem.lv/u/eytuyvw!
V0.2a Spēlēt(Unity WebPlayer): http://niknaispacman.site90.com/v02A!
V0.1a Lejupielādēt Spēli (Windows): http://failiem.lv/u/iiumyuv!
UZMANĪBU! Pagaidām no spēles var iziet tikai spiežot Alt+F4 !!!

Image
Image
Image
Last edited by Dee on 05 Feb 2012, 23:41, edited 18 times in total.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Niknais PacMan

#2 Post by snake5 » 23 Jan 2012, 19:41

Pagaidām labākais projekts, ko šeit redzu, tomēr, lai to nosauktu par pilnvērtīgu komplimentu, nepieciešama stiprāka konkurence. :D
Ieteikumi:
* kamerai nevajadzētu tikt ierobežotai ar savācamajiem objektiem
* noderētu platāks skata leņķis un widescreen izšķirtspējas
* nav īsti manā gaumē tas "toon shading", vismaz ne tā stipri melnā mala - varbūt iespējams tās stiprumu samazināt
* dekorācijas (atstāj gan labāk uz projekta beigām) - piemet kaut kur nedaudz zāles, kādu krūmu u.tml.
* izmēri - šobrīd galvenajiem varoņiem pasaulē ir diezgan šauri, varbūt viņus nedaudz samazinot situācija varētu uzlaboties
.. par skaņu, mūziku un visu pārējo, kas ar pabeigšanu saistīts, pāragri runāt, gan jau pats zināsi, ko darīt. :)

panic
Posts: 4
Joined: 20 Oct 2011, 22:53

Re: Niknais PacMan

#3 Post by panic » 23 Jan 2012, 19:42

iisteniibaa diezgan spelejami un pie grafikas ar biskit piedomats :)

vieniigais, vadiibai pietruukst asuma, tagad ir apmeeram kaa vadiit kugji- ar kugji lekat pa kastem ir visai pagruuti..

Tenjou
Posts: 34
Joined: 23 Dec 2010, 10:33

Re: Niknais PacMan

#4 Post by Tenjou » 23 Jan 2012, 19:56

Kāds screenšots priekš ne win useriem varbūt? (:

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Niknais PacMan

#5 Post by Dee » 23 Jan 2012, 20:19

* kamerai nevajadzētu tikt ierobežotai ar savācamajiem objektiem
Ups... nebiju pamanijis! Paldies par tavu vērību! ;)
* noderētu platāks skata leņķis un widescreen izšķirtspējas
ok būs!
* nav īsti manā gaumē tas "toon shading", vismaz ne tā stipri melnā mala - varbūt iespējams tās stiprumu samazināt
hmm.. par to es vēl padomāšu, jo es to spēli domaju cartoon stilā tādēļ arī izmantoju toon shading (pēc būtības esmu programmētājs un graphics nav mana stiprā puse un pagaidām ar graphics esmu pārspējis sevis iecerēto :D), bet malas stiprumu varu samazināt to es paskatīšos kā labāk izskatās.
* dekorācijas (atstāj gan labāk uz projekta beigām) - piemet kaut kur nedaudz zāles, kādu krūmu u.tml.
nu tas protams... bet jāskatās cik laika daudz atliks jo nu jau mazāk par 2 nedēļām līdz konkursa beigām ir atlicis :shock:
* izmēri - šobrīd galvenajiem varoņiem pasaulē ir diezgan šauri, varbūt viņus nedaudz samazinot situācija varētu uzlaboties
Nu ja tā padomā tad tev taisnība. Bik samazināšu pacmanu utt.
vadiibai pietruukst asuma, tagad ir apmeeram kaa vadiit kugji- ar kugji lekat pa kastem ir visai pagruuti..
Nu tam es arī piekrītu. Vienk man likās ka resns pacmans nav neko veikls :D Bet ok piekrītu tur pa tiem kokiem ir grūti izlēkāt. Uzlikšu lielāku berzi!
Kāds screenšots priekš ne win useriem varbūt? (:
Ok mēģināšu. A klau tev Mac ? Varu arī priekš tā nokompilēt (nēsmu mēģinājis bet domāju ka var). Vsp jau es varu unity webplayer ar nokompilēt tik ne tagad - man ir lēns Vodafone nets tādēļ esmu diezgan ierobežots ar uploadošanu bet screenshot tūlīt būs!

Paldies par ieteikumiem :)

User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

Re: Niknais PacMan (v0.2A)

#6 Post by kristapuciitis » 31 Jan 2012, 17:46

Notestēju v0.2A, kad es pats pieskrienu tuvu pie spokiem un nekustos, tie sāk man apkārt staigāt un neuzbrūk.
Gooby pls

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Niknais PacMan (v0.2A)

#7 Post by Arrovs » 31 Jan 2012, 19:20

tā neko. 79/80 monētām sabvāktas un mani sitošais spoks uzsprāga.
Bet vadība šur tur par slidenu.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Niknais PacMan

#8 Post by Dee » 04 Feb 2012, 15:49

kad es pats pieskrienu tuvu pie spokiem un nekustos, tie sāk man apkārt staigāt un neuzbrūk.
Spoku AI ir ļoti primitīvs un 1.Līmenī spoku parametri ir tādi, ka spoki ir lēni un neizveicīgi. Ja tu stāvi tuvu sienai tad var gadīties tā, ka spoks pārbaudot collision izdomā ka tu esi aiz sienas tādēļ cenšas to apiet un tādējādi tev neuzbrūk. Šādas problēmas man šķiet ka rodas tikai 1. apmācības Līmenī tādēļ es tur diži neko neesmu uzlabojis.
tā neko. 79/80 monētām sabvāktas un mani sitošais spoks uzsprāga.
Bet vadība šur tur par slidenu.
Kādu monētu nebūsi pamanījis :D Par to spoku uzsprāgšanu - tas ir izlabots vairāk bez pamatojuma tiem iet bojā nevajadzētu. Un vadībai arī es tur parametrus izmainīju, tā kā ceru ka nu tgd viss ir ok. :)

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Niknais PacMan v0.4

#9 Post by bubu » 05 Feb 2012, 23:34

Ļoti smuki, it īpaši cell-shadings.
Man patika.

Post Reply

Return to “Dalībnieki”