[Nopirku pats] Vēlos noīrēt Xbox One Kinect par samaksu.

Vēlies radīt spēli, bet nezini ar ko sākt? Sperot pirmos soļus, vari meklēt padomu šeit
Post Reply
Message
Author
User avatar
Pendrokar
Posts: 34
Joined: 21 Mar 2015, 16:05
Location: Riga, Latvia
Contact:

[Nopirku pats] Vēlos noīrēt Xbox One Kinect par samaksu.

#1 Post by Pendrokar » 21 Mar 2015, 20:52

Eh nopirku pats no bm.lv par 120 EUR.

--- Vecā ziņa:

Sveiki,

Gribu izmēģināt cik iespējams būtu izveidot 3D spēli ar telekinēzi, lietojot Xbox One Kinect'u kā vadīšanas ierīci. Domāju ka Kinect tam būtu kā radīts, it īpaši ja vadās pēc tā kā telekinēze strādāja 2009. gada filmā "Push":
https://www.youtube.com/watch?v=KjhLdCfksSM (klipi)

Normāli ja vēlētos pats iegādāties Xbox One Kinect, tas man izmaksātu pāri 100 eiro. Plus vēl ~50 Eiro par adapteri, lai lietotu uz Windows. ("Kinect for Windows" neies uz Xbox One)

Esmu gatavs noīrēt uz mēnesi par 25 EUR. Ja tev vai kādam tavam draugam ir, padod ziņu. Šaubos vai Kinect'u Xbox One īpašnieki bieži lieto.
Last edited by Pendrokar on 10 May 2015, 12:34, edited 1 time in total.

User avatar
Pendrokar
Posts: 34
Joined: 21 Mar 2015, 16:05
Location: Riga, Latvia
Contact:

Re: Vēlos noīrēt Xbox One Kinect par samaksu.

#2 Post by Pendrokar » 26 Mar 2015, 12:48

Jāsaka ka diezgan sviestaini ar Kinect v2:

1) Nav atbalsts mātesplates iebūvētiem USB 3.0 port'iem, kas nozīmē iegādāties USB 3.0/3.1 PCI-e karti. Kas man nozīmē iegādāties jaunu mātes plati are 2+ PCI-e port'iem => DDR3/DDR4 RAM => Processoru ar citu ligzdu
2) Adapteris strādā tikai uz Windows 8/8.1, Windows 10 atbalsts ???

Riskanti, bet USB PCI-e karte var arī noderēt nākotnē priekš virtuālajām brillēm(Oculus/Vive) ja jau Kinect rodas problēmas.

User avatar
Pendrokar
Posts: 34
Joined: 21 Mar 2015, 16:05
Location: Riga, Latvia
Contact:

Re: Vēlos noīrēt Xbox One Kinect par samaksu.

#3 Post by Pendrokar » 08 Apr 2015, 12:29

Ja kāds kādreiz ar vēlas paeksperimentēt ar Kinect'u. Iesaku sazvanīt Latvijas Microsoft pārstāvjus, no kuriem iegādāties Kinect Adapter'i priekš Windows. Tas ir lētākais variants, jo neviens Latvijā to adapteri nepārdod un no Amazon pirkt sanāk dārgāk.

Citas ziņas:
"Kinect for Windows" vairs netiek ražots. Pats ar jēgu no tā Kinect'a nesapratu, ja jau gandrīz pilnīgi tāds pats kā Xbox One Kinect.

User avatar
Pendrokar
Posts: 34
Joined: 21 Mar 2015, 16:05
Location: Riga, Latvia
Contact:

Re: [Nopirku pats] Vēlos noīrēt Xbox One Kinect par samaksu.

#4 Post by Pendrokar » 10 May 2015, 12:38

Pendrokar wrote:Iesaku sazvanīt Latvijas Microsoft pārstāvjus, no kuriem iegādāties Kinect Adapter'i priekš Windows.
Tikai Microsoft ideja nopirkt no Īrijas(No Lielbritānijas būtu tas pats) nebija labākā, jo kontakts bija cits. Šie nevarēja man dod citu risinājumu kā sūtīt atpakaļ un pasūtīt no Vācijas. :P

Tik man pašam būtu bijis jāiet pie UPS, lai sūtītu atpakaļ. Ērtāk nopirk universālu adapteri uz mūsu Europlug. Nezinu gan kas tad notiek ar garantiju...

Post Reply

Return to “Iesācējiem / For beginners”