Vārnugrīva

Post Reply

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 29 Mar 2020, 00:23

5 balles
2
40%
4 balles
0
No votes
3 balles
2
40%
2 balles
1
20%
1 balle
0
No votes
 
Total votes: 5

Message
Author
User avatar
Dragriff
Posts: 4
Joined: 20 Mar 2020, 21:21

Vārnugrīva

#1 Post by Dragriff » 22 Mar 2020, 00:08

Dažas minūtes vēlu, bet es ceru, ka varbūt apžēlosieties?

Spēles nosaukumus: "Vārnugrīva"
Žanrs: Šausmu spēle
Spēļu dzinējs: Unity

Spēlē visi redzamie 3D modeļi un animācijas ir paštaisītas. Tekstūras ir ņemtas un rediģētas no www.textures.com. Skaņas ir pārsvarā stipri rediģētas no www.freesound.org ar CC licenci. Lielākā daļa koda ir arī paštaisīta, ar izņēmumu dažādi šeideri vai spēlē redzamais ūdens viļņu efekts.
Es šo spēli jau biju iesācis kādu laiku atpakaļ, un brīvajā laikā šad tad bīdīju tālāk, un šis bija labs iemesls bišku iespringt un uztaisīt kaut ko vairāk rādāmu.

Tāpēc, ka spēle ir pēdējā minūtē sabīdīta kopā, ir iespējami dažādi bugi. Dodiet ziņu, ja tādi ir, lai es pēc tam varētu pielabot.

Spēles stāsts nav gluži saistīts ar vārnām, neskatoties uz nosaumu, bet gan par zinātnieku, kurš ir nokļuvis ļoti sliktā situācijā. Pasauli ir ieņēmuši dažādi briesmoņi, un iznīcinājuši lielāko daļu cilvēces. Zinātnieks zina, ka viņam jāatgriežas laboratorijā, kurā tas viss sākās, bet līdz ar to, viņam jāiet cauri daudziem no šiem briesmoņiem.
Šajā mazajā spēles gabalā spēlētājs var sastapties ar vienu no šiem briesmoņiem - nosaukts "Submerger".
Ceru, ka jums patiks!

Download links: https://www.dropbox.com/s/mabk9z0vvk441 ... D.rar?dl=0

User avatar
Dragriff
Posts: 4
Joined: 20 Mar 2020, 21:21

Re: Vārnugrīva

#2 Post by Dragriff » 22 Mar 2020, 00:38

Dažas lietas, kuras ir vērts zināt: Caur Unity Input manager, kas parādās Splash Screenā, kad spēle tiek palaista, kontroles nomainīt nevar - vismaz ne visas. Tā vietā, tas ir izdarāms pašā spēlē, caur tās menu.
Default kontroles ir standartiskas: WASD kustībai, SPACE lekšanai, CTRL lai notuptos, Q un E lai paliektos vai nu pa labi, vai kreisi (vieglāk redzēt aiz stūriem), un F lai paņemtu vai aktivizētu kaut ko.

Bonus hint: Ja reiz Submergers ir jūs pamanījis, tad sēdēt pilnīgā mierā (pat nekustinot peli), ir iespējams viņam likt zaudēt interesi.

Un šeit arī būs daži screenshoti:

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
Boss
Posts: 99
Joined: 19 Mar 2015, 19:58
Location: Latvia
Contact:

Re: Vārnugrīva

#3 Post by Boss » 22 Mar 2020, 19:16

Pozitīvais:
- Grafiskais izpildījums ( papildus punkti par roku darbu )
- Gigantiski briesmīgā vabole ar garajām kājām
- Skaņu efekti

Tikpat kā pozitīvais:
- Inventory ( kāds zināja ka tāds pieejams? :D )
- Mistiskie objekti ( salasīju dažādus priekšmetus, bet neatradās pielietojums viņiem )
- Karte ( nācās izmantot papīra lapu un zīmēt, kur esmu bijis :lol: )

Odziņa:
- Notekas cauruļu pārvietošanās ( pirmajā reizē teleportējos no augšas uz leju nepazaudējot dzīvības. Centos uzrāpties atpakaļ un atkārtot, bet šoreiz viss notika ar gravitāciju un salauzu mazliet kājas. Pie pašām beigām, kad centos uzrāpties augšā, mani sāka nevis pārvietot uz augšu, bet slīdēju lēnām notekas upītes vidū pie vaboles - gandriez nostiepos, bet nākamajā reizē uzrāpos kā nākās )

User avatar
Dragriff
Posts: 4
Joined: 20 Mar 2020, 21:21

Re: Vārnugrīva

#4 Post by Dragriff » 24 Mar 2020, 15:22

Sveiki! Paldies par atsauksmi!

Jā, es aizmirsu pieminēt, ka ir Inventory. Tur varat apskatīties un izmantot dažādus items (Var gadīties, tikai, ka ikonas neparādas), un papildus inventory ir "Archive". Tajā glabājas ar stāstu saisītas lietas. Vairāk kā flavour-text.
Karti es negribēju iekļaut, jo tad būtu bijis drusku par vieglu. d:

Par cauruļvadu pārvietošanos īsti nesapratu. Sanāk, ka tā vietā, lai kāptu augšā, tevi bīdīja atpakaļ iekšā kanalizācijā? Jā tā, tad jocīgs bugs.

User avatar
Dragriff
Posts: 4
Joined: 20 Mar 2020, 21:21

Re: Vārnugrīva

#5 Post by Dragriff » 24 Mar 2020, 15:55

Starp citu; ja kāds grib pamēģināt, spēli ir iespējams spēlēt ar kontrolieri un arī mainīt kontroliera pogu funkcijas (Izņemot, tikai, pieliekšanos pa labi un kreisi, jo tā vēl nav implementēta lai strādātu ar kontrolieri)

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Vārnugrīva

#6 Post by kverkagambo » 24 Mar 2020, 20:53

Gaišā puse: spēle ar latviešu nosaukumu! Latvijas spēļu konkursā!
Tumšā puse: kaut kāda milzu dēle neļauj pastaigāt pa kanalizāciju; visumā nesaistoša šausmene.

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”