Ou Blu

Post Reply

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 19 Apr 2019, 23:59

5 balles
1
20%
4 balles
0
No votes
3 balles
2
40%
2 balles
1
20%
1 balle
1
20%
 
Total votes: 5

Message
Author
jdzsk
Posts: 18
Joined: 25 Mar 2015, 17:06

Ou Blu

#1 Post by jdzsk » 13 Apr 2019, 17:05

Spēle par divien dīvainiem radījumiem, kas vēlas atrast lielo bagātības lādi uz pirātu salas.
Šo uzsāku kā eksperimentu, lai redzētu ko var izveidot, ja 1 spēlētājs kontrolē 2 characterus.
Tagadējā versijā ir incomlete tutorial un viss. Es paļaujos uz to, ka pēc iesniegšanas varēšu turpināt izstrādi, bet es ceru, ka koncepts patīk, un gaidīšu konstruktīvu kritiku! Paldies!

Spēle pieejama šeit: https://jdzsk.itch.io/ou-blu

User avatar
Boss
Posts: 99
Joined: 19 Mar 2015, 19:58
Location: Latvia
Contact:

Re: Ou Blu

#2 Post by Boss » 14 Apr 2019, 19:34

Cepums par to ka centies kaut ko izveidot!

Ļoti patika tutorial, īss un bez liekām darbībām!
Galvenie varoņi simpātiski un katrs ar savu šarmu.
Kamēr lielais čoms apēsto paiku šauj ārā tikmēr mazais ( iespējams ripu iespaidā ) tēlo dzels vīru.

jdzsk
Posts: 18
Joined: 25 Mar 2015, 17:06

Re: Ou Blu

#3 Post by jdzsk » 15 Apr 2019, 01:18

Boss wrote:
14 Apr 2019, 19:34
Cepums par to ka centies kaut ko izveidot!

Ļoti patika tutorial, īss un bez liekām darbībām!
Galvenie varoņi simpātiski un katrs ar savu šarmu.
Kamēr lielais čoms apēsto paiku šauj ārā tikmēr mazais ( iespējams ripu iespaidā ) tēlo dzels vīru.
Hell yes! Dabūju Cepumu ar lielo C! :D Paldies! (ja godīgi par tik maz kontentu negaidīju, tāpēc arī tā priecājos!)

Šo es vēlos veidot childish stilā - tas gan nenozīmē ka mērķauditorija būs bērni gan, to jau spēle pati rādīs. Negribu sevi ierobežot ar kaut ko tādu, bet tā tomēr ir pirmā doma, kas nāk cilvēkiem prātā.
Sāku ar tutorial, jo tādā veidā vieglāk varu izdomāt ko katrs darīs, izdomāt jau sākumā sakarīgas kontroles priekš 2 characters un tad tālāk balstoties uz varoņu limitācijām/spējām veidot līmeņus un stāstu.

Pagaidām tas stāsts ir tikai pāris punkti manā galvā, un arī skatos kā cilvēki uztver šos tēlus... man ļoti patīk, ka man priekšā bieži vien pasaka kaut ko par tēlu, ko es nebūtu iedomājies :). Pagaidām esmu kaut ko šādu izdomājis (cerams, ka sanāks spēlē to realizēt šī gada laikā):
Blu - Viņš var pārvērsties par "dzelzsvīru", jo tas ir viņa aizsargmehānisms, lai plēsēji neapēstu. Kā arī, lai viņš varētu savam lielajam draugam palīdzēt tikt tur kur viņš savādāk nevarētu. Pēc personības Blu ir mantkārīgs, viltīgs un ne to labāko motīvu vadīts, un Ou ir draugs, jo Blu zin, ka var izmantot viņa spēku saviem mērķiem.
Ou - Viņš ir vairāk tas plēsējs, kurš ir dīvainā kārtā sadraudzējies ar Blu. Viņš noteikti ir tas "spēcīgs, muļķis un ar lielu sirdi" varonis šajā stāstā, un Blu viņu ievirza darīt visādas blēņas. Ou daudz par to nedomā un dara visu ko Blu ierosina, jo viņš taču ir draugs, un zin labāk... :D
Viņu abu attiecības varētu būt kaut kas līdzīgs kā vecajā filmā Twins (ar Arnoldu un Danny DeVito).

Man patīk tā doma par Ou, ka viņš līdzīgi kā Kirby vai Yoshi apēd paiku (vai mazos pretiniekus) un pēc tam izspļauj. Tādā veidā es varētu ierobežot munīciju. Ja es izdomāšu kā to sakarīgi realizēt, tad izmantošu šo ideju. Paldies!

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Ou Blu

#4 Post by Arrovs » 15 Apr 2019, 14:52

Ideja ir ļoti laba. Smadzeņu un pirkstu treniņš tikt galā ar diviem tēliem.
Bet varēji neiesniegt šogad. Kārtīgi nopucēt un pasniegt nākamajā BRSD konkursā(vai kādā citā, kad spēle ir gatava/puslīdz gatava).
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Freetimeisis
Posts: 19
Joined: 24 Mar 2019, 12:17

Re: Ou Blu

#5 Post by Freetimeisis » 16 Apr 2019, 11:03

Ideja diezgan interesanta un attīstot smadzenes diezgan nāksies pakustināt :D
Prasītos, ka tie čalīši viens otram neiet cauri, bet stackojas.
UI kontrasts protams jālabo.
Nav ko daudz te vērtēt, jātaisa tik kontents augšā! Veiksmi!

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”