dr0ne

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 19 Apr 2019, 23:59

5 balles
4
67%
4 balles
2
33%
3 balles
0
No votes
2 balles
0
No votes
1 balle
0
No votes
 
Total votes: 6

Message
Author
User avatar
Boss
Posts: 99
Joined: 19 Mar 2015, 19:58
Location: Latvia
Contact:

Re: dr0ne

#11 Post by Boss » 17 Apr 2019, 00:18

Brīnumi notiek - Cepumi arī atrodas!

Es nezinu kā Tev sanāca sarunāt Maiklu Beju iesaistīties, bet rezultāts spridzina!
Sen nebiju piedzīvojis ekslopīzājām pilnu spēli ar labiem "cut-scene"!

Iespējams man vecums nāk un nespēju vairs izsekot savām input pogām, bet nu drons rāvās uz visām pusēm kā traks.
Nerunājot nemaz par pēdējā līmeņa apsargiem, kuri zibināja tādā ātrumā, ka vairākas reizes nācās restartēt, lai pieveiktu viņus!

P.S. Vai tā ir domāts, vai tikai man - pēdējā līmenī 60sec "survival timers" nekustējās :?:
https://monosnap.com/file/XDV3gtCuPAYM0 ... N56CtfP3ji

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: dr0ne

#12 Post by snake5 » 17 Apr 2019, 10:37

Boss wrote:
17 Apr 2019, 00:18
P.S. Vai tā ir domāts, vai tikai man - pēdējā līmenī 60sec "survival timers" nekustējās
Sorry, tur sakrita vairākas problēmas kopā.

Tas ir alert timer, kurš standarta gadījumā kustētos uz priekšu, bet priekš speciālām situācijām tika uztaisīts, ka tas visu laiku stāv uz max laika. Droši vien UI dizaina kļūda, ka šajā gadījumā tas rāda laiku. Un izstrādes procesā sanāca tā, ka nevienu standarta situāciju neuztaisīju.
Pretiniekiem savukārt vajadzēja nākt pašiem spēlētāja virzienā, kā rezultātā tas visticamāk netiktu ievērots.

Par spēles ātrumu runājot - iespējams, ka esmu tik ļoti pieradis pie visa 2x ātrumā, ka spēlēs tas arī iegājis. Tas gan diezgan viegli labojams (neskaitot līmeņu pārtaisīšanu).

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”