Get Balls Down

Post Reply

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 19 Apr 2019, 23:59

5 balles
3
50%
4 balles
1
17%
3 balles
2
33%
2 balles
0
No votes
1 balle
0
No votes
 
Total votes: 6

Message
Author
Freetimeisis
Posts: 19
Joined: 24 Mar 2019, 12:17

Get Balls Down

#1 Post by Freetimeisis » 24 Mar 2019, 13:36

Image

Get Balls Down
Vieglas sarežģītības puzles žanra spēle. Spēles uzdevums ir izkārtot dotos kustināmos objektus tā, lai trīs baltās bumbiņas nonāktu galamērķī - grīdas atvērumā. Daudziem līmeņiem iespējami vairāki veidi kā tos pieveikt, tā kā izpaudieties kā nu tīk! Lai uzvarētu, svarīga būs objektu precīza pozicionēšana, pareiza darbību secību izplānošana, un šur tur noderēs arī veiksme!

Pašlaik spēlē pieejami tikai 30 līmeņi, katrā no līmeņiem iespējams paņemt pavedienu(Hint).

Geimpleja gifi(spoiler alert! :twisted: ):
Image Image Image

Izmantotie rīki: Unity 2018.3 un Figma kā arī audio faili no audiojungle.net

To do lists:
- Sakārtot skaņas stuff(pašlaik pie skaņām dzirdama copyright balss, jo vēl neesmu īsti neko izlēmis).
- Piestrādāt pie dažādiem micro interactions, lai spēle būtu sulīgāka
- Uztaisīt vairāk līmeņus
- Modificēt esošos līmeņus(tiek ievākti dati par to cik restarti tiek lietoti katrā līmenī un vai kādā līmenī tiek nosprūsts)
- Pārkārtot līmeņus un piedomāt vairāk pie tā kādā veidā spēlē tiek iepazīstināts ar jaunām mehānikām

Spēle pašlaik pieejama tikai Android lietotājiem un tikai no Latvijas - ja būs interesenti, kas grib uzspēlēt ārpus Latvijas vai arī uz Windows, tad uzbuildošu uz windows(baigi jau negribās, uz telefona smukāk liekas :) ).

Saite uz Google play - https://play.google.com/store/apps/deta ... tballsdown
Saite uz Windows build - https://drive.google.com/open?id=13gclk ... 7iu6K9ze0E

Atsauksmes un kritika ļoti welcome! ;)

jdzsk
Posts: 18
Joined: 25 Mar 2015, 17:06

Re: Get Balls Down

#2 Post by jdzsk » 25 Mar 2019, 15:15

Hi!
Mazliet paspēlēju, noteikti spēlēšu vēl! Tiku līdz 7. līmenim. Kopumā man patīk - awesome, chill experience!

So.. feedback un jautājumi:
1) Man patīk hinti, diezgan minimāli un ievirza pareizajā virzienā. Nepasaka pilnīgi visu priekšā.
2) Skaņas ir foršas un chill, bet ja 3 bumbas uzreiz iekrīt, gaidīju 3 skaņas ātri pēc kārtas, bet bija tikai viens skaņas events un uzvaras skaņa.
3) Vai ir doma pa kādu score sistēmu vai ierobežot bumbiņu daudzumu? Man protams arī patīk bez score, tad varu vienkārši atrisināt puzli, un nesatraukties par zvaigznītēm. Tagad vienkārši sanāk, ka man nav iemesla neizmantot hint sistēmu.
4) Nepatika, ka nospiežot uz "privacy" mani aizmeta uz chrome un atvēra unity privacy policy - būtu forši, ja tas būtu in-game.
5) Ko tu domā ar pogu "buy game"? Atbrīvoties no ads, vai šī būs demo versija, vai arī cilvēki varēs "donate" tik cik domā ir atbilstoša summa par spēli?

[Edit] kad rakstīju aizmirsu kas bija rakstīts TODO listē, so ignore most of the "feedback" :D

Freetimeisis
Posts: 19
Joined: 24 Mar 2019, 12:17

Re: Get Balls Down

#3 Post by Freetimeisis » 26 Mar 2019, 00:59

1) Man patīk hinti, diezgan minimāli un ievirza pareizajā virzienā. Nepasaka pilnīgi visu priekšā.
Dažiem līmeņiem bija pagrūti izdomāt kā pasniegt hintu tā, lai nav 100% priekšā pateikšana, iespējams pārskatīšu visiem līmeņiem hintus.
2) Skaņas ir foršas un chill, bet ja 3 bumbas uzreiz iekrīt, gaidīju 3 skaņas ātri pēc kārtas, bet bija tikai viens skaņas events un uzvaras skaņa.
Pēc koda šķiet, ka būtu visām jānoskan, bet varbūt kļūdos, pačekošu. :)
3) Vai ir doma pa kādu score sistēmu vai ierobežot bumbiņu daudzumu? Man protams arī patīk bez score, tad varu vienkārši atrisināt puzli, un nesatraukties par zvaigznītēm. Tagad vienkārši sanāk, ka man nav iemesla neizmantot hint sistēmu.
Par score sistēmu esmu apdomājis un nolēmu pret. Ja ņemtu pēc bumbiņu skaita, tad būtu kaut kāds viens pareizais veids kā iziet tikai visticamāk, bet gribās, lai spēlētāji droši izpaustos, ja uz laiku, tad tas pats + vēl var sanākt, ka jāsabīda pixel perfect, kas nav viegli uz touchskrīna. Hinti tikai pašlaik ir brīvi pieejami, ir uztaisīta funkcionalitāte (Watch ad for a hint), bet uz BRSD laiku to atslēdzu. Un plānoti ir arī līmeņi bez Spawn pointiem - būs iedots noteikts skaits bumbiņu.
4) Nepatika, ka nospiežot uz "privacy" mani aizmeta uz chrome un atvēra unity privacy policy - būtu forši, ja tas būtu in-game.
Šis pašlaik tur ir ielikts ķekša pēc :)
5) Ko tu domā ar pogu "buy game"? Atbrīvoties no ads, vai šī būs demo versija, vai arī cilvēki varēs "donate" tik cik domā ir atbilstoša summa par spēli?
Ja pats publicēšu spēli(pilno versiju) iekš Google play tad visticamāk spēles monetizācija būs "Watch ad for a hint" + iespēja nopirkt spēli, lai atbalstītu izstrādātāju + nebūtu jāskatās reklāmas, lai dabūtu hintu. Plāns gan ir mēģināt tikt pie kāda no publisheriem un tad tur visticamāk tiks izmantota viņu noteiktā monetizācijas stratēģija.

Paldies par feedbacku un prieks, ka patika! ;)

Freetimeisis
Posts: 19
Joined: 24 Mar 2019, 12:17

Re: Get Balls Down

#4 Post by Freetimeisis » 12 Apr 2019, 22:42

Šodien Play Google publicēju jaunāko versiju. Pieejami 50 līmeņi - vairāk konkursa laikā nebūs. Varētu būt, ka ir vēl kāds bugs - ja redzam, lūdzu padodam ziņu, mēģināšu salabot ātri.

User avatar
Boss
Posts: 99
Joined: 19 Mar 2015, 19:58
Location: Latvia
Contact:

Re: Get Balls Down

#5 Post by Boss » 14 Apr 2019, 21:22

Paldies par Desktop versiju :evil:

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Get Balls Down

#6 Post by Arrovs » 15 Apr 2019, 12:38

Spēlē ir kāda problēma. Spēle izslēdzas cenšoties palaist līmeni.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Freetimeisis
Posts: 19
Joined: 24 Mar 2019, 12:17

Re: Get Balls Down

#7 Post by Freetimeisis » 16 Apr 2019, 09:52


User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Get Balls Down

#8 Post by Arrovs » 16 Apr 2019, 17:37

Dabūju uzspēlēt beidzot.

Iespējams pie vainas tas, ka es jau dabūju atspēlēties šāda tipa pikseļu ķeramo spēli, bet man palika ļoti garlaicīgi un nevarēju piespiest sevi turpināt pēc 30.ā līmeņa.
Nepalīdz ari tas, ka vizuālais ir pliekans plakans, nedzīvs, un garlaicīgs. Bez skaņām jau var iztikt, jo tas ir fakts, ka daudzi mobilās spēles spēlē bez tās, bet man būtu paticies.

Vai ir, kas labs? Tas, ka šī tomēr ir viena no satura pilnākajām spēlēm šajā konkursā un tiem, kam patiks, te nebūs vilšanās.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
Boss
Posts: 99
Joined: 19 Mar 2015, 19:58
Location: Latvia
Contact:

Re: Get Balls Down

#9 Post by Boss » 16 Apr 2019, 21:44

Cepums par build!

Ļoti patika tutorial izpildījums - tiešs un kā naglai pa sānu.
Pārdomāts skandināvu maksimālisms un ellīga krāsu palete 8-)

Vērtēju ļoti augstu šo projektu ;)

P.S. Iespējams es sasniedzu spēles un sava intelekta augstāko punktu:
https://monosnap.com/file/iqHoPInvuEfVA ... fbVFSr3NXG
( lai gan menu rāda 50 līmeņus, pie viņiem netieku :( )

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”