Suncītis no Kalniņa

Post Reply

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 23 Mar 2018, 23:59

5 balles
2
25%
4 balles
1
13%
3 balles
5
63%
2 balles
0
No votes
1 balle
0
No votes
 
Total votes: 8

Message
Author
JazzGruff
Posts: 2
Joined: 16 Mar 2018, 21:24

Suncītis no Kalniņa

#1 Post by JazzGruff » 16 Mar 2018, 21:31

Image

Sveiki!

Šogad, neskatoties uz nenormālu laika trūkumu izskatās, ka es, un Laura Vilsone esam sagatavojuši nelielu mobīlo spēlīti ar nosaukumu "Suncītis no Kalniņa".
Spēles mērķis ir slīdēt lejā pa kalnu, izvairīties no kokiem un ķert kauliņus!

Spēle pagaidām tikai pieejama Android platformai, to attiecīgi var lejuplādēt šeit:
https://drive.google.com/open?id=1foJgq ... VYhPneZXoQ

Diemžēl laika trūkuma dēļ neizdevās spēlē ieviest skaņas vai pilnīgas interfeisa iespējas, kā arī daudzas gameplay daļas ir diemžēl tikušas izgrieztas, bet cerams spēle tā pat ir pietiekoši jautra!
Paldies!

JazzGruff
Posts: 2
Joined: 16 Mar 2018, 21:24

Re: Suncītis no Kalniņa

#2 Post by JazzGruff » 19 Mar 2018, 13:20

Dažiem bija problēmas ar performanci, attiecīgi izveidoju jaunu spēles versiju, kurā ir izslēgti AntiAliasing un Bloom efekti.
Šos efektus gan ir iespējams pa jaunam ieslēgt opciju sadaļā!

Šeit būs jaunā spēles versija: https://drive.google.com/open?id=1poXpL ... bg6PQ3YYaB

bunkovskyyy
Posts: 26
Joined: 12 Mar 2018, 19:40

Re: Suncītis no Kalniņa

#3 Post by bunkovskyyy » 21 Mar 2018, 16:52

Spēle vizuāli smuka un strādāja ļoti ok uz mana mobīlā, bet bija ļoti problemātiski savākt kaulus jo viņi visu laiku spawnojās tieši pēc lēcieniem un tas rezultējās ar to ka es tikai šļūcu taisni pa kalnu nespējot savākt pickupus :D

jdzsk
Posts: 18
Joined: 25 Mar 2015, 17:06

Re: Suncītis no Kalniņa

#4 Post by jdzsk » 23 Mar 2018, 01:18

Skaisti izskatās un laba spēle priekš mobilā. FPS nebija tas augstākais, bet spēlējams bija.
Prasījās vairāk feedback (vai vizuāli, vai kāda skaņa/vibrācija), kad tiek savākts kauls, vai ietriecos kokā.

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”