RotSK

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 23 Mar 2018, 23:59

5 balles
8
89%
4 balles
1
11%
3 balles
0
No votes
2 balles
0
No votes
1 balle
0
No votes
 
Total votes: 9

Message
Author
SexyEntry
Posts: 2
Joined: 18 Apr 2018, 11:57

Re: RotSK

#11 Post by SexyEntry » 18 Apr 2018, 12:01

Pameiginaju speli,,, loti labi un pat interesanti, ir sadi tadi niecini kurus varbut dizainiski varetu pamainit, piemeram, hoveriem saistitas lietas, bet visuma, loti nice un vizuali patikami iskatas :)
Kadu engine izmantoji(-at), if i may ask?

User avatar
sam
Posts: 24
Joined: 01 Apr 2018, 19:09

Re: RotSK

#12 Post by sam » 18 Apr 2018, 19:42

Es pat spēju izbaudīt. ;) Diezgan sakarīga spēlējamība. Es pat viņu izgāju! Sakumā kautkā grūti saprast no kurienes tas kārtis naķau un kur pazūt, un kapēc vair nevar lik jaunas..

Vienīgi kur tad šādas spēles pec tam nonāk? Vai tad nebūtu ļoģiskā šada tip spēli publicēt ka mobilo appu , līdz ar to iespēju dabūt downloadus un pat nopelnīt kautko varbūtās....vai arī pardot kā templati. ..nez.

Es reiz sev jautāju kada jēga darīt kaukto ja neko nevar nopelnīt ...kapēc tad vienkārši nedarīt kautko citu....

Man meidzot ir skaidrs par dzīvi.
95% man problēmu dzīvē ir bijušas tikai tāpec ka nav naudas gana daudz.. tev nevaig tur draugus, lielo mīlestību, ģimeni kas par tevi, vai tu par kuru ,rūpejies vai Latvijas kultūru un sist sev vai citiem pa plecu.
Latvijā ir tikai vien problēma naudas tūkums un nekas vairāk.
Vienkārši ir jāiekase un jāaizmirst sākumā ko citie cilvēkiem vajag jo vispirs ir jāparūpējas par sevi un kā to sauc jamil sevi.

Es nekad to nesapratu. :roll:
Image

SexyEntry
Posts: 2
Joined: 18 Apr 2018, 11:57

Re: RotSK

#13 Post by SexyEntry » 26 Apr 2018, 15:50

@sam - Nepiekritu par speles publicesanu un naudas pelnisanu. Spele ir japiepuce, japagarina, vairak kontenta jasaliek. Neiesaku iet Freemium slimibas celu, ar in-game real-money-shop'iem. Ja speli nopuce, var izveidot ka, spele par brivu pirmo story-line dalu, pareja dala speles par mazu maksu. Tas ir godigi gan pret klientu potencialo, gan netiktu piesarnota pati spele, jo neviena spele ar in-game-real-money-shop nav spelejama un paliek super trula, jo uz to tiek versta uzmaniba 10x vairak neka uz pasu speli.
Un ar to domasanu tev ir daleja taisniba, tik skaties, ka neaizej uz alkatibas pusi, tev jau pamazam sak skist ka sture uz to pusi, un ta smagi, ja godigi... :D no offence
Latvija naudas trukums ir tapec ka valdiba nav ieintereseta attistit valsti, bet gan pelnit naudu pasi, uz musu reikina, protams. Velies naudu Latvijai? Izveido biznesu un eksporte preci, tad visiem bus labak ;)
Ja sito speli nopucetu, papildinatu un turetu galva merki izklaidet lietotaju, tad sis butu naudas verts, es pats 100% nopirktu, kamer vien normas robezas cena, protams :D

User avatar
sam
Posts: 24
Joined: 01 Apr 2018, 19:09

Re: RotSK

#14 Post by sam » 26 Apr 2018, 18:21

Visi rāda ar pirkstiem uz 'valdību', kas tas tāds vispār ir..

'valdība' ir tas kas asfaltā taisa plaisas?

Bet 'jūs' sevi taisāt par svētajiem paraugbērniem?

Visi zog un 'jūs' zogat no manīm.
Image

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”