Spēļu video

Message
Author

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Spēļu video

#12 Post by elvman » 05 Apr 2018, 00:21

kverkagambo wrote:Tad kāds ir tas žūrijas sastāvs? Tas bija jāpaziņo konkursa sākumā, nevis jāgaida tik ilgi.
Žūrijas sastāvs tiks izziņots gamedev.lv conference pasākumā. Mēs nekur nesolījām, ka žūrija tiks izziņot konkursa sākumā. Ko tieši Tev maina žūrijas sastāva zināšana? Mēs negribam, ka kāds no žūrijas locekļiem tiktu ietekmēts, vai tam tiktu lūgts izpaust konkursa rezultātus. Pacieties līdz konferencei, kāpēc tāda steiga?
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Spēļu video

#13 Post by kverkagambo » 05 Apr 2018, 12:18

Tas, kā žūrija veic vērtēšanu, ir daļa no konkursa notiekumiem. Cik cilvēku ir žūrijā, kas viņi ir, pēc kāda principa vērtē, cik laika velta atsevišķām spēlēm, kad tieši vērtējums ir veikts?
Tas viss tieši attiecas uz konkursu un visiem tā dalībniekiem, ne tikai mani. Un skaidrs, ka konkursa noteikumiem ir jābūt zināmiem uzreiz, nevis divas nedēļas pēc konkursa beigām.
Domu, ka kāds mēģinās ar pistoli pie deniņiem ietekmēt kādu žūrijas locekli, lai tikai dabūtu labāku vērtējumu, es uzskatu par smieklīgu.

Edgarsa77
Posts: 144
Joined: 19 Mar 2015, 15:53

Re: Spēļu video

#14 Post by Edgarsa77 » 05 Apr 2018, 16:43

Kāpēc pistoli? Iebērs kokteilī pulverīti un novārdos.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Spēļu video

#15 Post by elvman » 05 Apr 2018, 17:35

kverkagambo wrote:Tas, kā žūrija veic vērtēšanu, ir daļa no konkursa notiekumiem. Cik cilvēku ir žūrijā, kas viņi ir, pēc kāda principa vērtē, cik laika velta atsevišķām spēlēm, kad tieši vērtējums ir veikts?
Tas viss tieši attiecas uz konkursu un visiem tā dalībniekiem, ne tikai mani. Un skaidrs, ka konkursa noteikumiem ir jābūt zināmiem uzreiz, nevis divas nedēļas pēc konkursa beigām.
Domu, ka kāds mēģinās ar pistoli pie deniņiem ietekmēt kādu žūrijas locekli, lai tikai dabūtu labāku vērtējumu, es uzskatu par smieklīgu.
Konkursa noteikumi visiem bija zināmi jau vairākus mēnešu pirms konkursa. Par ko ir runa?
Runājot par žūriju – nevienā prestižā spēļu izstrādes konkursā (tā pat kā, piemēram, Oskara balvā), Tu vērtēšanas kritērijus nezināsi, un tādus nemaz nevar nodefinēt. Arī nekādu recenziju un vērtēšanas aprakstu Tu nekad nesaņemsi. Konkursu rīko profesionāļi, kas paši ir piedalījušies (gan kā dalībnieki, gan organizatori) citos starptautiskos konkursos. Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija (LSIA) sponsorē balvu, apmaksā konferenci un ļauj dalībniekiem piedalīties konkursā bez maksas, šobrīd uzstādīt savus noteikumus ir muļķīgi. Ja tas sagādā problēmas, tad iesaku pataupīt nervus un spēļu izstrādes konkursos nepiedalīties.

Lūdzu nemētāties ar stulbiem argumentiem (pistole pie deniņiem). Latvija ir maza, atliek Facebookā vai e-pastā aizrakstīt vēstuli vai satikt uz ielas, lai ietekmētu žūriju vai iegūtu nojausmu par rezultātiem.

PS. Visi vienmēr ir aicināti iestāties LSIA un palīdzēt/mainīt lietas, nevis tikai gudri runāt forumā.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Spēļu video

#16 Post by kverkagambo » 05 Apr 2018, 20:31

Vai es esmu pirmais, kuram tiek ieteikts vairs nepiedalīties konkursā? Lieliski!

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Spēļu video

#17 Post by elvman » 05 Apr 2018, 20:42

Tā pat kā, ja Tev nav pieņemami programmatūras lietošanas noteikumi (EULA), Tu to nedrīksti lietot, tā pat arī pasākumos – ja Tev nav pieņemami pasākuma noteikumi, tad Tu nevis tiec aicināts, bet Tev ir aizliegts tajā piedalīties. Šajā gadījumā noteikumos tika atrunāts tikai tas, ka spēles vērtēs žūrija, nekas vairāk, un visticamāk arī nekad nekas vairāk netiks atrunāts, jo vērtēšanas kritērijus nav iespējams atrunāt, bet kā jau teicu, Tev ir visas iespējas noteikumus mainīt, iestājoties Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijā.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
kepons
Posts: 13
Joined: 15 Mar 2015, 19:37

Re: Spēļu video

#18 Post by kepons » 05 Apr 2018, 23:14

Šeit būs mans video (arī bez skaņas). https://www.dropbox.com/s/bik91sko0y7hg ... r.mp4?dl=0

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: Spēļu video

#19 Post by zivs » 06 Apr 2018, 10:41

Kverkagambo un Elvmans abi varētu drusku atslābt - neviens nevienam nekur neliedz piedalīties. Beidziet dramatizēt lietas (un es ceru, ka Kverkagambo nākamajā gadā tomēr piedalīsies). :)

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Spēļu video

#20 Post by kverkagambo » 06 Apr 2018, 23:22

Uz pasākumu neieradīšos. Nodoiet sveicienus Džeikam un Helēnai no manis, ja ir tāda iespēja.

Post Reply

Return to “BRSD 7”