Season Rush

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 20 Mar 2017, 00:00

5 balles
6
24%
4 balles
3
12%
3 balles
7
28%
2 balles
6
24%
1 balle
3
12%
 
Total votes: 25

Message
Author
Miegamicis
Posts: 26
Joined: 23 Jul 2012, 15:11

Season Rush

#1 Post by Miegamicis » 09 Mar 2017, 23:07

Nosaukums: Season Rush
Žanrs: Simulation, Racing, Sports,
Dzinis: Urho3D

Gribam padalīties ar projektu, pie kura sāku strādāt ar savu līgavu pagājušā gada novembrī. Projekts veidots brīvajā laikā, cik nu pašiem pieticis spēka. Mūsu pirmā publiskotā spēle, kuru ir iespējams pat paspēlēt! :lol:

Spēles ideja laika gaitā ir diezgan daudz pamainījusies, līdz ar to nevaram pateikt, kas no tā beigās sanāks. Pagaidām ir iespējams vizināties ar ragaviņām vai mašīnu divos spēles režīmos - sacenšoties ar citiem vai bēgot no pārējiem braucējiem.
Spēlē ir iestrādāts samērā vienkāršs AI risinājums, taču ir iespējams spēlēt arī tīklā ar citiem spēlētājiem (pagaidām gan eksperimentālā stadijā). Vēl ir iestrādāta arī konsole (atvērt ar "~" taustiņu), caur kuru var vēl pamainīt visādus spēles aspektus, lai pielāgotu to savām vēlmēm, pilnais komandu saraksts pieejams ierakstot konsolē "help".

Spēli var lejupielādēt te: http://www.frameskippers.com/downloads

Lai jautri spēlējās!

Pāris bildītes:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
DigiNana
Posts: 30
Joined: 02 Mar 2017, 10:15
Location: Riga, Latvia
Contact:

Re: Season Rush

#2 Post by DigiNana » 13 Mar 2017, 11:47

Kad mēģināju palaist spēli izmeta erroru:"The program can't star because MSVC140.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."
DigiNana the digital banana revolution

Edgarsa77
Posts: 144
Joined: 19 Mar 2015, 15:53

Re: Season Rush

#3 Post by Edgarsa77 » 13 Mar 2017, 12:04

Pārinstalē datoru, man strādā. Vismaz tagad no rīta.

User avatar
Joy
Posts: 14
Joined: 01 Apr 2016, 15:45

Re: Season Rush

#4 Post by Joy » 13 Mar 2017, 12:08

Man ar spēle strādāja normāli, vairākus apļus izbraukāju.

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Season Rush

#5 Post by kverkagambo » 14 Mar 2017, 02:52

Trūkumi:
1) nav skaņas vai mūzikas,
2) vispār pārāk vienkāršs spēlēšanas process,
3) arhīva nosaukumā nav spēles nosaukuma, un spēle mēģina kaut ko pārraidīt internetā.
Labumi:
1) vienreiz izdevās uzbraukt uz kaut kādas rampas un uīīī,
2) rada atmiņas par vecajiem laikiem, kad ziemā bija sniegs un katrā ģimenē ragaviņas,
3) ar AI chasing iestatījumu spēle pārvēršas mašīnu un ragavu orģijā.

Miegamicis
Posts: 26
Joined: 23 Jul 2012, 15:11

Re: Season Rush

#6 Post by Miegamicis » 14 Mar 2017, 10:44

DigiNana wrote:Kad mēģināju palaist spēli izmeta erroru:"The program can't star because MSVC140.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."
Spēlei nepieciešamas Visual studio 2015 runtime bibliotēkas, tās gan neesmu pievienojis pašam spēles arhīvam.

User avatar
DigiNana
Posts: 30
Joined: 02 Mar 2017, 10:15
Location: Riga, Latvia
Contact:

Re: Season Rush

#7 Post by DigiNana » 14 Mar 2017, 10:48

Miegamicis wrote:
DigiNana wrote:Kad mēģināju palaist spēli izmeta erroru:"The program can't star because MSVC140.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."
Spēlei nepieciešamas Visual studio 2015 runtime bibliotēkas, tās gan neesmu pievienojis pašam spēles arhīvam.
Jā vakar nojautu, ka darba dators ar savam domain grupas politikām dara ļaundarības :D mājas uzliku un gāja ideāli
DigiNana the digital banana revolution

Miegamicis
Posts: 26
Joined: 23 Jul 2012, 15:11

Re: Season Rush

#8 Post by Miegamicis » 14 Mar 2017, 10:54

kverkagambo wrote:Trūkumi:
1) nav skaņas vai mūzikas,
2) vispār pārāk vienkāršs spēlēšanas process,
3) arhīva nosaukumā nav spēles nosaukuma, un spēle mēģina kaut ko pārraidīt internetā.
Labumi:
1) vienreiz izdevās uzbraukt uz kaut kādas rampas un uīīī,
2) rada atmiņas par vecajiem laikiem, kad ziemā bija sniegs un katrā ģimenē ragaviņas,
3) ar AI chasing iestatījumu spēle pārvēršas mašīnu un ragavu orģijā.
Par trūkumiem:
1) Jā, diemžēl laika trūkuma dēļ daudz ko vēl neesam paguvuši izdarīt.
2) Spēli ir plāns papildināt ar dažādiem powerupiem, sasaistīt ragavas ar ragdolliem, kas attiecīgi pie lielāka trieciena nokristu nost un vēl šādi tādi uzlabojumi
3) Spēlē ir paredzēts iekļaut arī server discovery mehānismu, kas pa lielam pagaidām strādā, tik tādā slēptā režīmā. Kad tiek palaista spēle, tiek padota ziņa master serverim par jaunu spēles sesiju, kurai nākotnē arī varēs kāds no malas pieslēgties

Par labumiem:
1) Dikti ilgi sanāca cīnīties ar ragavu vadāmību, bet noteikti vēl ko pietūnēsim
2) Prieks to dzirdēt! :)
3) Šī laikam ir lieta, kas man pašam tajā visā patīk vislabāk. Caur konsoli salikt kartē simtiem mašīnu un ragavu un skatīties, kā boti tur plosās. Šis arī ir mans pirmais mēģinājums iekļaut AI risinājumu spēlē, jāteic, ka esmu apmierināts ar rezultātu.

Miegamicis
Posts: 26
Joined: 23 Jul 2012, 15:11

Re: Season Rush

#9 Post by Miegamicis » 14 Mar 2017, 10:54

DigiNana wrote:
Miegamicis wrote:
DigiNana wrote:Kad mēģināju palaist spēli izmeta erroru:"The program can't star because MSVC140.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."
Spēlei nepieciešamas Visual studio 2015 runtime bibliotēkas, tās gan neesmu pievienojis pašam spēles arhīvam.
Jā vakar nojautu, ka darba dators ar savam domain grupas politikām dara ļaundarības :D mājas uzliku un gāja ideāli
Nākotnē gan jau izveidošu arī kkādu normālu setup failu, kur tādas lietas tiks jau spēles instalācijas laikā tiks atrisinātas :)

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Season Rush

#10 Post by AndrejsKlavins » 15 Mar 2017, 17:04

Paskaidrojums, vērtēju spēles tikai, izejot no konteksta, vai gribētu, lai šī spēle pārstāv LV Casual Connect Indie Prize sadaļā. Attiecīgi neņemšu vērā ne izstrādes laiku, ne izstrādātāju pieredzi, ne iecerēto nākotnē.

Season Rush

Kas man patika
- Ka ir uzbūvēts pretinieku A.I., pret kuru sacensties.

Kas man nepatika
- Man ir grūti vērtēt braukšanas žanra spēles, jo pats nemēdzu tās spēlēt. Taču acumirklīgi šobrīd vēl par spēli šo nosaukt nevaru, jo neredzēju definētu uzvaras vai zaudējuma nosacījumu. Vai trase kaut kad beidzas, vai arī šobrīd ir tikai vide, kurā var vākt čekpointus un dāvanas (kurām šķiet vēl nav nozīmes)? Ja tā, tad šo arī gribētu ierindot tikai tech demo kateogorijā.

Ieteikumi
- Tā kā braukšanas spēles galīgi nav mans lauciņš, te ieteikumus labāk nedāļāšu, kā vienīgais došu vienu - skaidri sev definēt, kāds ir projekta mērķis. Hobijs un izklaide? Mācīšanās? Kaut kas komerciāls? Tas ir svarīgi, lai ekspektācijas un rezultāti būtu saskaņoti.

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”