Karaļpāvs

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 20 Mar 2017, 00:00

5 balles
1
4%
4 balles
2
9%
3 balles
9
39%
2 balles
9
39%
1 balle
2
9%
 
Total votes: 23

Message
Author
User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Karaļpāvs

#1 Post by Simanis » 08 Mar 2017, 19:37

OK, pirms esmu aizmirsis, ielikšu arī savu spēli.

Nosaukums: Karaļpāvs
Žanrs: turn-based resursu menedžments
Dzinis: Unity

Spēles mērķis ir pasargāt savu karali (pāvu) un noķert pretinieka karali (pāvu).
Ir četru figūriņu (units) veidi - zobens, loks, vairogs, taurenis.
Ja būtu laiks, katrai figūriņai būtu unikālas īpašības:
  • zobens - var uzbrukt citām figūriņām, noķert pāvu
    loks - var uzbrukt figūriņām no attāluma, noķert pāvu
    vairogs - var uzbrukt figūriņām, nevar tikt ievainots ar bultām, nevar noķert pāvu
    taurenis - resource management unit, nevar uzbrukt, nevar noķert pāvu
Šobrīd ir gatavs tikai vienkāršs prototips.

Image

Viss ir paštaisīts, izņemot audio.

Izmantotie audio avoti:
Last edited by Simanis on 13 Mar 2017, 00:29, edited 2 times in total.

User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Re: Karaļpāvs

#2 Post by Simanis » 12 Mar 2017, 22:30

āāāāāāāāāāāāāāā :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: , Unity nokārās. Ja gadījumā nepaspēju atgūt dienas darbu, reku būs links uz pēdējo build.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

NB! Tā ir Windows versija. Lai spēli atvērtu, vajag lejupielādēt visu mapīti (Build 1) un palaist Karaļpāvs.exe
Last edited by Simanis on 13 Mar 2017, 00:31, edited 1 time in total.

User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Re: Karaļpāvs

#3 Post by Simanis » 13 Mar 2017, 00:25

Ir vēl daudz kas labojams, bet šobrīd vismaz ir drusku ko spēlēt!

https://drive.google.com/open?id=0B3Gbw ... 3VfR2pEejQ
NB! Tā ir Windows versija. Lai spēli atvērtu, vajag lejupielādēt pēdējo versiju (šobrīd Build 10), unzipot arhīvu un palaist Karaļpāvs.exe

Feedbacks ir laipni aicināts.

Vēl ekrānšāviņš:
Image
Last edited by Simanis on 13 Mar 2017, 16:43, edited 1 time in total.

User avatar
DigiNana
Posts: 30
Joined: 02 Mar 2017, 10:15
Location: Riga, Latvia
Contact:

Re: Karaļpāvs

#4 Post by DigiNana » 13 Mar 2017, 08:29

Ieliec lūdzu build ka rar/zip man nelauj tavs drive to data mapi nokacat saka zip failed visu laiku :/
DigiNana the digital banana revolution

User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Re: Karaļpāvs

#5 Post by Simanis » 13 Mar 2017, 10:20

DigiNana wrote:Ieliec lūdzu build ka rar/zip man nelauj tavs drive to data mapi nokacat saka zip failed visu laiku :/
Ielikts!

Šeit būs links - https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

User avatar
b.spark
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2011, 15:12

Re: Karaļpāvs

#6 Post by b.spark » 13 Mar 2017, 12:35

Savāda spēle. :)

Iespējams ka kaut kur bija norādīts, vai ar varbūt nē
- īsti nesapratu, kurā pusē spēlēju.
- Nav uzreiz skaidrs kā ar figūrām var pārvietoties - parsvarā visas figūras pārvietojas vertikāli.
- nav skaidrs kuru figūru esmu aktivizējis

Līdz galam nav, bet tāpēc ka šahs un dambrete nav sveša bija pirmā mirklī skaidrs kāda varētu būt šī spēle.

User avatar
UwU
Posts: 6
Joined: 13 Mar 2017, 14:40

Re: Karaļpāvs

#7 Post by UwU » 13 Mar 2017, 15:13

+
Patika, ka tik minimālistiskā spēlē kā šī tomēr bija iekļauts neliels lore. (Tikai nedaudz jāpielabo gramatika)
Sajūta bija ka spēlēju kaut ko jau labi pazīstamu. Iespējams tas dēļ retro dizaina.
Sākumā gribējās kā šahā ieskriet pāvam sejā tā teikt, bet tad sapratu, ka te vairāk dambretes princips. :)
Interesanti būtu redzēt multiplayer šai spēlei. Varbūt bez pieejamo gājienu skaita, bet ar iespēju mijiedarboties ar citu spēlētāju.

-
Iesaku nomainīt spēles audio uz kaut ko more upbeat. Spēlējot gribējās skaņu slēgt ārā, jo skaņu celiņš tāds ļoti nomācošs un baiss likās. (Nezinu, varbūt tāds arī bija autora mērķis)
Lai gan man spēli izdevās vairākkārt iziet, līdz galam neesmu droša kā skaitās spēlētājam pieejamie gājieni, jo vienubrīd man rādās, ka tie ir atlikuši 3, tad pēkšņi ir vairāk. Es pieļauju, ka tas mainās katru reizi kad nonāvēju kādu no pretinieka figūrām.
Nedaudz pietrūka kustība no pretinieka spēlē. Saprotu, ka tā ir spēles galvenā doma, bet tīri intuitīvi, ja mans pretinieks nekustās, man šķiet, ka es jau esmu uzvarējusi, un man ir pārsvars. Bet tas tikai sajūtu līmenī.
Attachments
kluda1.jpg
kluda1.jpg (49.6 KiB) Viewed 14535 times

User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Re: Karaļpāvs

#8 Post by Simanis » 13 Mar 2017, 16:41

b.spark wrote:Savāda spēle. :)

Iespējams ka kaut kur bija norādīts, vai ar varbūt nē
- īsti nesapratu, kurā pusē spēlēju.
- Nav uzreiz skaidrs kā ar figūrām var pārvietoties - parsvarā visas figūras pārvietojas vertikāli.
- nav skaidrs kuru figūru esmu aktivizējis
Ja godīgi, esmu jau priecīgs par to, ka iespējams spēli atvērt.
Nospiežot uz kādas figūras, tai vajadzētu palikt gaišākai. Pēdējā versijā ir iespējams iet tikai ar dzeltenajām figūriņām
(bet vairāk nekas pagaidām nav mainīts):
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
UwU wrote:+
Patika, ka tik minimālistiskā spēlē kā šī tomēr bija iekļauts neliels lore. (Tikai nedaudz jāpielabo gramatika)
Sajūta bija ka spēlēju kaut ko jau labi pazīstamu. Iespējams tas dēļ retro dizaina.
Sākumā gribējās kā šahā ieskriet pāvam sejā tā teikt, bet tad sapratu, ka te vairāk dambretes princips. :)
Gramatika izlabota!
Vēlāk domāju izmainīt, lai var uzvarēt arī noķerot pāvu.
UwU wrote: Iesaku nomainīt spēles audio uz kaut ko more upbeat. Spēlējot gribējās skaņu slēgt ārā, jo skaņu celiņš tāds ļoti nomācošs un baiss likās. (Nezinu, varbūt tāds arī bija autora mērķis)
Lai gan man spēli izdevās vairākkārt iziet, līdz galam neesmu droša kā skaitās spēlētājam pieejamie gājieni, jo vienubrīd man rādās, ka tie ir atlikuši 3, tad pēkšņi ir vairāk. Es pieļauju, ka tas mainās katru reizi kad nonāvēju kādu no pretinieka figūrām.
Nedaudz pietrūka kustība no pretinieka spēlē. Saprotu, ka tā ir spēles galvenā doma, bet tīri intuitīvi, ja mans pretinieks nekustās, man šķiet, ka es jau esmu uzvarējusi, un man ir pārsvars. Bet tas tikai sajūtu līmenī.
Bija vēlme audio dabūt kaut ko "mistisku", laikam iecerētais efekts netika panākts :D
Katrai figūrai ir gājienu skaits skaitās atsevišķi - tā ir neprecizitāte no manas puses.

Paldies par atsauksmēm!

guest273
Posts: 1
Joined: 13 Mar 2017, 17:25

Re: Karaļpāvs

#9 Post by guest273 » 13 Mar 2017, 17:28

Tas varbūt tā tikai man gadījās, bet ar Build 8 ir tāda lieta, ka skaņu var izslēgt, bet pēc tam nevar atkal ieslēgt! :D

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Karaļpāvs

#10 Post by kverkagambo » 14 Mar 2017, 02:55

Trūkumi:
1) nav saprotams, kā spēlēt,
2) grafika izskatās arhaiski,
3) kā tieši karaļpāvi atpazina viens otru? sižetā ir caurums.
Labumi:
1) vienīgā spēle, kas visa ir latviski,
2) pilnīgi kosmisks sižets,
3) pāvi nav bieži pārstāvēti spēlēs.

Post Reply

Return to “Dalībnieki / Participants”