Page 1 of 1

Rabbit hole

Posted: 31 Mar 2015, 23:58
by Dee
Nezinu ko lai saka par šo spēli, mēģināju uztaisīt koncentrētu meaningful spēli bez lieka fill satura, neesmu drošs vai sanāca, bet nu vērtējiet paši.

Download (win32 )

Image
Image

Re: Rabbit hole

Posted: 01 Apr 2015, 00:29
by Dee
Garāks stāsts:
Lielā ietekmē no Jonathan Blow mēģināju izveidot koncentrētu kaut kādā ziņā nozīmīgu spēli. Lielāko daļu pavadīju tieši domājot par story un gameplay un kā to sasaistīt, bet nu beigās diez ko labi neveicās tādēļ beigās vienkārši mēģināju samontēt lai sanāktu kaut kāds stāsts kuru kaut maz drusciņ var saprast. Nemelošu, spēli biju iesācis jau pirms konkursa un gandrīz tagadējā stadijā tā man mētājās uz cietā diska gandrīz pus gadu. Galvenokārt tādēļ ka story šķita neizdevies. Konkursā gribēju piedalīties ar citu spēli, taču tā kā sajaucu balsošanas beigu datumu ar iesniegšanas tad to neizdevās pabeigt.
Bet nu 2h pirms iesniegšanas termiņa sapratu, ka nevaru izlaist šo BRSD un, ja es šo spēli neiesniegšu tagad tad visticamāk tā pie puspabeigtajiem projektiem arī paliks un tā arī tā saules gaismu neredzēs. Tā kā tas iespējams nav pārāk godīgi pret citiem dalībniekiem tad droši varat man likt zemāku vērtējumu.

Image
Image

Tehniskais risinājums: C++ izmantojot SDL2, OpenGL, GLEW, GLM, pugi-xml
Izmantotie tools: TexturePacker, GIMP, Visual Studio IDE un kompilators, android-ndk + eclipse, Mercurial + bitbucket.org

Ceru ka builds nav salauzts, jo to kopā saliku pēdējā brīdi, taču ja arī kaut kas būs salūzis, updates būs šeit:
Windows (x86): update nav lejupielādējiet no augšējā posta
Android (.apk): lejupielāde
Linux: ar wine vaidzētu iet windows versijai, slinkums buildot, ja kādam vaig sakiet.

Re: Rabbit hole

Posted: 01 Apr 2015, 14:38
by kverkagambo
Man ļoti patīk spēles mākslinieciskums. Atgādina veco multeni Zaķīšu pirtiņa.

Re: Rabbit hole

Posted: 02 Apr 2015, 18:09
by AndrejsKlavins
Paskaidrojums
Tā kā vērtēšana, protams, ir subjektīva, vadījos pēc principa, ka izspēlēju visus pieteikumus un skatījos to kontekstā + mēģināju sajust, ko 2 nedēļu laikā varētu uztaisīt. Primārais mans kritērijs bija spēlējamība - cik daudz funa, vai kādu citu ar spēli asociētu pozitīvu emociju guvu. Kā arī cik daudz tas bija, proti, cik ļoti biju gatavs paspēlēt vēl.

Rabbit Hole ir vēl viena no spēlēm, ar kuru diezgan aizrāvos. Proti, tai ir gana daudz spēlējamā satura - vairāk kā 10 līmeņi ar pieaugošu grūtību un kas ievieš dažas jaunas mehānikas (pamazām). Es neteiktu, ka būtu sajūsmā par mēģinājumiem būt dziļdomīgam spēlē, jo pašreizējā nepabeigtajā formā tas vairāk izskatās pēc random citātiem pa vidu starp līmeņiem, un arī spēlē notiekošā sasaiste ar sižetu, nebija pārāk tverama. Bet tīri kā loģiskais puzzleris Rabbit Hole likās jauks.

Re: Rabbit hole

Posted: 02 Apr 2015, 18:58
by Dee
Exactly. Varbūt nepareizi(neprecīzi)i izteicos, spēlē nekādas dziļdomības nav. galvenokārt nevēlējos vienkāršu story kas ir piekabināts spēlei bet gan cieši saistīts ar to. ideja bija ka pats story būtu puzle un gameplay kalpotu kā daži tā elementi, un vēl pāris tādas crazy idejas. Bet nu jā, tā daļa ne pārāk labi izdevās.

Re: Rabbit hole

Posted: 06 Apr 2015, 03:02
by bubu
Skaņai nebija jābūt? Redzu, ka arhīvā ir wav faili, bet man spēlējot spēli neskan nekas.

Re: Rabbit hole

Posted: 06 Apr 2015, 13:35
by Dee
skaņa ir dažās vietās tuvojoties spēles beigām, prasās jau ielikt kādu mūziku visā spēlē, bet es neatradu neko piemērotu, so neieliku.

Re: Rabbit hole

Posted: 12 Apr 2015, 13:08
by Arrovs
Laba spēle. Šķiet pat sapratu, ko tas zaķis dara, lai viņu būtu vieglāk spundēt. Bet vai tiešām 19.ais lvl ir izejams? Izmēģināju visus stūrus, bet esmu vienu lamatu par īsu.
Pēc stāsta varētu nojaust, ka zaķa medības nogalināja viņa ģimeni, bet ja vien varētu to pabeigt.
Un tā zāles svārstīšanās var likt sākt šūpoties lietām, kas īstenība stāv uz vietas.

Mans vērtējums 5 ar mīnusu.