Asie nagi

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 07 Apr 2015, 23:59

5 balles
1
9%
4 balles
3
27%
3 balles
0
No votes
2 balles
3
27%
1 balle
4
36%
 
Total votes: 11

Message
Author
User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Asie nagi

#1 Post by Arrovs » 31 Mar 2015, 23:54

Asie nagi

Spēle ir par to kā cīņu meistare Asie nagi atrod dīvainu torni, un jūt, ka tas nav uz labu. Tā kā miera laiki ir krietni ieilguši visi cīņu meistari ir gājušo vientuļnieka ceļus. Tad nu tu dodies pasparot ar katru, lai radītu viņos vēlmi doties tev talkā. Lai tik beigu beigās piedzīvotu pārsteigumu.

Image

Lejuplādēt šeit!

Ja nezini uz kā uzspēlēt, tad šeit ir pieejami visi iespējamie emulatori. Nu labi ne gluži visi, bet vairumam pietiks. Tik atceries, ka šī spēle paredzēta priekš Sega genesis.

Kontroles:
bultiņas + C ātrākai kustībai.
A vienību izvēlei/pārvietošanai un sitiena aktivizēšanai.
B rīcības atcelšanai - ieteicams izmantot tikai pirms esi jau pagājis citādi atcelsi uzbrukumu, bet varbūt tu to vēlies.
START gājiena beigšanai - sarkanais aplītis norāda, kad notiek pretinieka gājiens.
X ļauj uzbrukt nepakustoties, ja nebūs kam uzbrukt tiks izlaists gājiens tā kā atkal esiet uzmanīgi.

Papildus padomi spēles izprašanai:
1. Var uzbrukt, kad pretinieks ir vienības uzbrukuma rādiusā. Visi izņemot Aso bultu(elfu) ir tuvcīnītāji. Asās bultas rādius ir divi lauciņi.
2. Pēc uzbrukuma, ja esi tuvcīnītājs un upuris nenomirst, tas sitīs tev atpakaļ.
3. Katram kartes lauciņam ir sava papildus aizsardzība, kas skaitās pie bruņām. Izmantojiet šo padomu gudri.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Intars
Posts: 9
Joined: 21 Oct 2013, 16:59

Re: Asie nagi

#2 Post by Intars » 01 Apr 2015, 18:00

Vari, lūdzu, failu augšupielādēt uz cita servera?
No failiem.lv pašlaik nav iespējams lejupielādēt...

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Asie nagi

#3 Post by AndrejsKlavins » 02 Apr 2015, 18:20

Diemžēl arī spēli nekādi nevaru iegūt. Nosaukums jau intriģējošs.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Asie nagi

#4 Post by elvman » 02 Apr 2015, 18:37

Uzliku failu uz gamedev.lv. Mēģiniet vēlreiz!
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Asie nagi

#5 Post by Arrovs » 02 Apr 2015, 19:26

Emm. Nu ko lai saka. Velciet tagad. Un cerams nevienam vēl neizdosies uzvarēt to līmeni. It kā kļūdas izlabotas. Varbūt kādā mistiskā veidā ieskriesiet kādā, bet kas zin. Kā arī MI sūkā ledu, bet ir labāks nekā nekāds.

Ajaunotās kontroles:
Vadība: bultiņas + C ātrākai kustībai.
A vienību izvēlei.
B rīcības atcelšanai - ieteicams izmantot tikai pirms esi jau pagājis citādi atcelsi uzbrukumu, bet varbūt tu to vēlies.
Starts gājiena beigšanai - tagad jums vajadzētu saprast, kad notiek savs un kompja gājiens.
Var uzbrukt pieejot klāt ienaidniekam savā gājienā - dažiem ir 2 lauciņu uzbrukums gan jau pamanīsiet no tā elfa.
X ļauj uzbrukt nepakustoties, ja nebūs kam uzbrukt tiks izlaists gājiens tā kā atkal esiet uzmanīgi.

Ja viss veiksies man par labu, tad ļoti drīz es jums ļaušu iziet visu spēlīti.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Asie nagi

#6 Post by Dee » 02 Apr 2015, 19:44

emm, "Asie nagi.rar" satur "asie nagi.bin" kas ir tikai aizdomīgus 256kb liels. Kā lai to .bin palaiž?

Intars
Posts: 9
Joined: 21 Oct 2013, 16:59

Re: Asie nagi

#7 Post by Intars » 02 Apr 2015, 20:14

Dee wrote:emm, "Asie nagi.rar" satur "asie nagi.bin" kas ir tikai aizdomīgus 256kb liels. Kā lai to .bin palaiž?
Tas ir Sega Genesis rom fails, to var palaist, ar kādu no emulatoriem.
Es pats lietoju Kega Fusion http://www.carpeludum.com/kega-fusion/

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Asie nagi

#8 Post by Dee » 02 Apr 2015, 20:35

Intars wrote:Tas ir Sega Genesis rom fails, to var palaist, ar kādu no emulatoriem.
Es pats lietoju Kega Fusion http://www.carpeludum.com/kega-fusion/
Oh, sry aizmirsu. Paspēlēju, bija interesanti taču neprotu pat 1 līmeni iziet pietrūkst 1 gājiens.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Asie nagi

#9 Post by Arrovs » 02 Apr 2015, 21:33

Tāda ir tā ideja. Šodien es vēl negribu, lai jūs varētu to iziet. Rīt es došu jums fināla versiju un tad varēsiet izpausties.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Asie nagi

#10 Post by AndrejsKlavins » 03 Apr 2015, 14:26

Hmm, es kaut kā totāli feiloju šajā spēlē veikt uzbrukumu. Viss pārējais it kā strādāt, bet spiežot X, nekādi uzbrukt nesanāk. Pat, ja varonis ieselektēts un ienaidnieks ir blakus.

Post Reply

Return to “Dalībnieki”