Pārdomas par spēļu vērtēšanu

Message
Author
User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Pārdomas par spēļu vērtēšanu

#11 Post by Arrovs » 10 Apr 2015, 06:41

Man gan tas šķiet korekti. Jē, es novilku emulatoru, palaidu spēli un paspēlēju. Bet ieliku 1. Kāpēc? Tāpēc, ka šis konkurss ir par spēļu taisīšanu, nevis tehnoloģisku sasniegumu atrādīšana (kas ir vairāk demoscēnas topiks). Ja man ir jāčakarējas, lai spēlētu, tad tur nav nekāda spēlēšanas prieka. Kāpēc lai kāds vispār taisītu spēli, kas jālaiž emulatorā, tā vietā lai taisītu spēli, kuru pašu var palaist par sevi? Es saprotu, ja tas ir mācīšanās process, vai sava prieka pēc vai arī demoscēnas rezultāts. Bet lai publika spēlētu spēli, tai vajag būt palaižamai uz sakarīgām platformām.
Toties no otras puses vismaz šo vienu var palaist gluži uz visām platformām(atskaitam konsoles), jo katrai ir savi emulatori. Ar to es gribu teikt, ka es varēju iedomāties apvienot windas emulatoru ar spēli un izlikt uzreiz palaižamu, bet citiem nāktos piemeklēt. Tiešām negaidīju, ka tik maz cilvēku vispār zin un izmanto emulatorus, jo man draugu lokā ir plašs emulatoru izmanotāju skaits. Tajā pašā laikā man ir pat fiziskas senās konsoles un to spēles. Daudzi mīl pa reizei atkal uzraut senas populāras spēles, ieskaitot mario.
Kā arī tu to izdarīji, tu uzliki emulatoru. Tagad tu vari izmēģināt daudzas foršas spēles, kuras citādi nevarētu pat, ja manējā tev nepatika.

Jā. Žūrija būtu ļoti forša lieta.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Post Reply

Return to “BRSD 4”