Noteikumi

Message
Author
Edgarsa77
Posts: 144
Joined: 19 Mar 2015, 15:53

Re: Noteikumi

#11 Post by Edgarsa77 » 19 Mar 2015, 16:03

Ar UE4 var piedalīties? Tas tagad bezmaksas.

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: Noteikumi

#12 Post by D-Art » 19 Mar 2015, 16:13

Var izmantot jebko :) Unity5 arī tagad par brīvu - Pro versijā papildus tikai dažas ekstras, kas īpaši neietekmē pašas spēles izstrādi - http://unity3d.com/get-unity :)

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Noteikumi

#13 Post by elvman » 19 Mar 2015, 16:49

Jā, protams, var izmantot jebkuru spēļu dzini.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Noteikumi

#14 Post by AndrejsKlavins » 01 Apr 2015, 15:20

Man ir divi jautājumi:

1. Vai es, Raimonds un Ernests skaitamies kā uzņēmums, kā dalībnieki. Ar Raimondu esam uzņēmuma līdzīpašnieki, Ernests ir NL frīlanceris. No otras puses, spēle ir izstrādāta brīvajā laikā kā hobijs, un teorētiski nesaistīti ar uzņēmuma darbu.

2. Es neatminos, vai šis bija atrunāts kaut kur vai nebija, bet mokos ar lēmumu par to, vai ir ok vērtēt pašam savu spēli, tāpēc gribēju zināt, vai par to nav precīzi noteikumi. No vienas puses, manuprāt, izstrādātājiem savu spēli nevajadzētu vērtēt. No otras puses tīri no spēļu teorijas viedokļa, ja tas nav aizliegts un visi to dara, tad arī man to būtu jādara, lai būtu equal footing.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Noteikumi

#15 Post by elvman » 01 Apr 2015, 15:28

1. To izvērtēs balvas pasniedzējs – innoWate. Pajautāšu Anatolija viedokli.
2. Droši vari balsot par savu spēli, noteikumi to neaizliedz, un es nevaru izkontrolēt, kuri cilveki par ko ir balsojuši. Parasti gala rezultātu tas īpaši neietekmē.
Beidz runāt, sāc darīt!

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Noteikumi

#16 Post by elvman » 01 Apr 2015, 16:08

Šeit citāts no Game Insight un innoWate CEO Anatolija Ropotova: "We support new faces in gamedev scene and would like to support their initiative. We do not believe that supporting established developers, acting apart from their existing entities, will benefit gamedev scene in the country somehow. The point of an award is to support new teams so they will be sure they could be rewarded for their initiative and have chances and reasons to participate in such events competing with more experienced teams that, typically, for moral reasons, reject financial incentives and notify that "we are here just for fun, not for the bonuses" so every other smaller developer will be more inclined to participate and collaborate together against the bigger developer, raising the overall level of the gamedev scene. Seeing that you want to use your professional skills to get a prize that belongs to smaller developers doesn't make sense to me at all."

Galvenā doma: profesionālu spēļu izstrādātāju studijas vai to dalībnieki par neatkarīgo izstrādātāju balvu necīnās.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Noteikumi

#17 Post by AndrejsKlavins » 01 Apr 2015, 16:15

Jupp, tas, ko viņi raksta, izklausās ļoti loģiski.

Post Reply

Return to “BRSD 4”