Natural Machinery

Post Reply

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 09 Dec 2013, 00:00

5 balles
4
20%
4 balles
10
50%
3 balles
4
20%
2 balles
2
10%
1 balle
0
No votes
 
Total votes: 20

Message
Author
User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Natural Machinery

#1 Post by CloverGruff » 01 Dec 2013, 22:57

Sveiki!

Esmu beidzot nobeidzis savu vienas nedēļas darbu. Kāpēc vienas nedēļas, nevis 9 dienas? - Pēc otrās dienas nolēmu mainīt ideju un sākt no jauna. Ceru, ka idejas maiņa no kādas savas vecākas spēlītes "remeika" uz kaut ko citu bija to vērta!

Lai vai kā, es nolēmu ļaut katram interpretēt Natural Machinery stāstu pa savam, kurš +- tiek izstastīts pirmā (Un diemžēl vienīgā) līmeņa gaitā - Lai veicas!

Tā kā bija laiks izveidot tikai vienu līmeni, centos arī piebāst šo vienīgo līmeni ar dažnedažādiem noslēpumiem un "Easter egg"-iem.
Tas, kas atradīs visus trīs easter-eggus, dabūs cepumu! :D

Kontroles:
Bultiņas - Kustība, skatīšanās uz augšu un uz leju, kā arī pietupšanās run rāpošana
A - Lēciens
S - Sitiens
D - Kodiens (Hm.. izklausās divdomīgi... oh well)

Ar Escape protams var nopauzēt spēli! =)

Screenshotu galerija:
http://imgur.com/a/BboNU#0
ImageImageImage

Lejuplāde:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/617 ... hinery.zip

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Natural Machinery

#2 Post by AndrejsKlavins » 02 Dec 2013, 02:35

Stilīgs menu ekrāns.

Varonis uzvedas dīvaini, ja palecas un nosēžas uz dēlīšu tiltiņa (sākas nevaldāmas spazmas).

Atradu vairākas slepenās vietas, nezinu, vai tie bija tie easter eggi. Tā lēkāt un vākt kristālus ir jauki, tikai mazliet vientulīgi. Prasītos kāds ienaidnieks, ja jau ir iespēja sist :D. Also horizontālam varonim brīžam grūtāk saprast dimensijas, cik tālu tas var aiziet pie maliņas, pirms nokrīt zemē.

User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Re: Natural Machinery

#3 Post by CloverGruff » 02 Dec 2013, 02:42

Jā, te kārtējo reizi Unity atkal taisa shinaniganus starp fullscreen un windowed modēm.

Pamanīju tilta spazmošanos pēc tam kad notestēju zemāko grafikas presetu, bet windowed modē neko tādu es neatradu.
Kā arī esmu dzirdējis ziņas par to, ka galvenais varonis pats sāk spazmoties augstākajā grafikas presetā.

Iesako spēlēt tikai izmantojot vidējo grafikas presetu.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Natural Machinery

#4 Post by Arrovs » 02 Dec 2013, 12:20

Vau. Ļoti forša spēlīte.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: Natural Machinery

#5 Post by D-Art » 03 Dec 2013, 15:05

Ļoti patīk dažādi platformeri, tikai žēl, ka šis ir diezgan īss. Sanāca arī nelielas problēmas, ja spēli laidu uz Medium grafiku, tad sākuma galvenais varonis aizlidoja pa gaisu un viss pazuda, varēja redzēt tikai backgroundu, tomēr, palaižot, uz Low viss gāja! :)
P.S Nevarēja īsti saprast vai tie, ko es atradu ir Easter eggi, būtu jauki, ja beigās pie statistikas parādītu cik daudz no tiem esi atradis! :)

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: Natural Machinery

#6 Post by zivs » 04 Dec 2013, 00:38

Viena no vizuāli jaukākajām spēlītēm konkursā!

User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Re: Natural Machinery

#7 Post by CloverGruff » 04 Dec 2013, 15:16

Paldies par pozitīvajiem komentāriem! =)

Esmu nedaudz pielabojis šo un to, un tāpēc dodu jums jaunu, 1.01 spēles versiju!
https://dl.dropboxusercontent.com/u/617 ... _v1.01.zip

Izmaiņas:
* Pielabota galvenā varoņa nobīde uz centru Z asī (Pretī kamerai) - ceru, ka vairs nevienam neraustīsies.
* Salabots tilts - tagad nevajadzētu būt problēmām ar tilta kustību dažādos grafikas presetos.
* Uzlabota galvenā varoņa nobīde uz slīpajām virsmām - pamanīju, ka kādreiz modelis raustījās, kā arī nebija pilnībā pagriezts pareizi pret slīpajām virsmām, ceru, ka tagad tas ir salabots uz visām platformām!

User avatar
CloverGruff
Posts: 34
Joined: 21 Dec 2010, 17:23

Re: Natural Machinery

#8 Post by CloverGruff » 09 Dec 2013, 23:11

Nodomāju, ka kāds varētu būt ne-windows lietotājs vai nīdējs mūsu vidū, tāpēc nolēmu izveidot šīs spēles web-versiju.

Link:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/617 ... ryWeb.html

Post Reply

Return to “Dalībnieki”