Noteikumi

Message
Author
elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Noteikumi

#31 Post by elvman » 12 Dec 2013, 16:07

Šeit būs BRSD 3 rezultāti. Sīkāka info par fināla pasākumu sekos.

Image
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Noteikumi

#32 Post by austere » 12 Dec 2013, 17:02

Kopsavikums ir super, bet kapēc nevar apskatīties balsu sadalijuma rezultātu?

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: Noteikumi

#33 Post by D-Art » 12 Dec 2013, 17:16

Tiešām, būtu ļoti jauki, ja varētu apskatīt tepat forumā tos ciparus - kā kurš balsojis! :)

Vienīgi, kāpēc daudzām spēlēm pāris balsojumi noņemti - citiem 1, citiem 2, citiem vēl vairāk? Saprotu, ka bija kkādi fake balsojumi... (Kā vispār noteica, ka tie ir fake un tie balsojumi bija negatīvi?)

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: Noteikumi

#34 Post by zivs » 12 Dec 2013, 17:28

Pirmais četrinieks mani nepārsteidz un tādu to biju arī aptuveni gaidījis (Colo un Natural Machinery manā balsojumā bija apmainījušies ar vietām), bet drusku gan izbrīna Atkal Tas Pats? zemā vieta (lai gan pats par to nebiju stāvā sajūsmā, bet tik zemu arī nenovērtēju). Lai gan, no otras puses - ko gan es vispār saprotu? :shock:

Sveicu uzvarētājus, nenokar degunus un nezaudē entuziasmu ne tik ļoti uzvarētāji, un gaidu nākamo BRSD! :)

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Noteikumi

#35 Post by snake5 » 12 Dec 2013, 17:45

D-Art wrote:Vienīgi, kāpēc daudzām spēlēm pāris balsojumi noņemti - citiem 1, citiem 2, citiem vēl vairāk? Saprotu, ka bija kkādi fake balsojumi... (Kā vispār noteica, ka tie ir fake un tie balsojumi bija negatīvi?)
No skype čatā/pasākumā iegūtās informācijas: bija tā, ka tika sareģistrēti vairāki fake lietotāji, ar kuriem konkrētai spēlei iedeva 5 un citām - 1 vai 2. Attiecīgi pieņemu, ka balsis tika filtrētas pēc šiem fake lietotājiem un jebkuras spēles reālo un šeit norādīto balsu skaita attiecībai nav nekāda sakara ar spēli vai tās autoriem.

P.S. Mani arī interesē balsis, sagrupētas pēc lietotājiem (bet neasociētas ar konkrētiem lietotājiem, anonīmi). Jācer, ka tādi dati kaut kad drīz arī parādīsies.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Noteikumi

#36 Post by elvman » 12 Dec 2013, 20:50

zivs wrote:Pirmais četrinieks mani nepārsteidz un tādu to biju arī aptuveni gaidījis (Colo un Natural Machinery manā balsojumā bija apmainījušies ar vietām), bet drusku gan izbrīna Atkal Tas Pats? zemā vieta (lai gan pats par to nebiju stāvā sajūsmā, bet tik zemu arī nenovērtēju). Lai gan, no otras puses - ko gan es vispār saprotu? :shock:
Lielākā daļa nevarēja spēli palaist (tai skaitā es, arī pēc patcha), tāpēc arī salika zemus vērtējumus.

Visas balsis tagad ir redzamas (fake balsis nav dzēstas).
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: Noteikumi

#37 Post by zivs » 12 Dec 2013, 21:00

Tas mani diezgan pārsteidz, jo man ir ļoti standarta Windows 7 (licencēts) ar ļoti standarta iestatījumiem, un es varēju bez raizēm palaist jau pirmo versiju. Lai nu kā, Gatavo BRSD #4!

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Noteikumi

#38 Post by elvman » 12 Dec 2013, 21:53

zivs wrote:Lai nu kā, Gatavo BRSD #4!
Tiks darīts
Beidz runāt, sāc darīt!

atis
Posts: 57
Joined: 30 Nov 2011, 01:08

Re: Noteikumi

#39 Post by atis » 12 Dec 2013, 22:00

Tikai gribēju piezīmēt, ka tās "fake" balsis nebūt nav obligāti krāpšanās klasiskā nozīmē. Man, piemēram, ir liela ģimene, un tas notika aptuveni tā:

Atis: btw, es te 3.5 dienās uztaisīju konkursiņam spēlīti
Viņi: pasaki linku, lai varam paskatīties
Atis: neteikšu, jo jūs visi sabalsosiet par mani
Viņi: nu nē, mēs godīgi, lūdzu pasaki
(.. ilga pretošanas ..)
Atis: labi, labi, bet tad izspēlējiet visas spēles un esiet objektīvi lūdzu

Protams, cik tad nu viņi spēj būt objektīvi ir cits jautājums. Bet balsis ir reālas un jā, protams, no vienas IP adreses.

elviss arī teica, ka vajag pēc iespējas reklamēt savu spēli tviterī, sociālos tīklos. Tas jau būtībā ir tas pats.

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Noteikumi

#40 Post by austere » 12 Dec 2013, 22:08

Bija ļoti interesanti paskatīties novērtējuma sadalijumu. Piemēram, mana spēle ir dabūjusi vienu piecinieku, - jeei, kāds vēl zin, kas ir laba spēle. Un divus vieniniekus :cry: ...

Atskaitītās fake balsis ir galīgi bez kādas loģikas. Cik sapratu visvairāk cieta Trivia Boss, Highway Star, Shit Happens - nu kur tur ir kāda jēga, varbūt dumais google bots kautko sabalsojis :D.

EDIT: ceru, ka tas piecinieks nebija fake ..

Post Reply

Return to “BRSD 3”