Global Game Jam

Sludinājumi par citiem ar spēļu izstrādi saistītiem pasākumiem
Post Reply
Message
Author
comrad_gremlin
Posts: 13
Joined: 03 Jan 2013, 18:34

Global Game Jam

#1 Post by comrad_gremlin » 03 Jan 2013, 19:10

Sveiki!

Mani sauc Vladimirs, esmu datorspēļu entuziasts, kurš ieinteresēts šīs jomas attīstībā Latvijā. Nedaudz laika atpakaļ uzzināju par http://globalgamejam.org, ar datorspēļu saistītu pasākumu, kurš notiks visā pasaulē 25-27. janvārī. Diemžēl neatradu Latviju starp vietu sarakstu, tāpēc nolēmu pamēģināt uztaisīt kaut-ko līdzīgu šeit.

Kas ir Global Game Jam?
Tas ir lokālu spēles izstrādes pasākumu kopums ap visu pasauli vienā laikā.
No angļu resursa:
The goal is to come together and make a video game, or non-digital game like a board game or card game. Participants rapidly prototype game designs and hopefully inject new ideas to help grow the game industry. We share a common theme and constraints. We ask participants to create a game from beginning to end in a prescribed time (maximum of 48 hours). The brief time span is meant to help encourage creative thinking to result in small but innovative and experimental games.
Formāts ir līdzīgs tam, kas ir Garage 48: atnāc cilvēki, izstāsta savas idzējas, katrs dalībnieks izvēlas sev patīkamāku ideju, sakas darbs, pēc 48 stundām ir parādīts rezultāts.
Man šķiet, ka tas varētu būt nopietns solis visiem Latvijas spēļu izstrādātājiem, lai paradītu sevi pasaulēs arēnā.
Tā ir lieliska iespēja atrast sev komandu, ka arī pārvērsties no runātāja uz darītāju viena brīvdiena laikā.

Varu uzņemties lietu saorganizēt, bet vajadzēs vieta un Jūsu atbalsts.
No sakuma uzzināšu, vai vēl ir iespējams pieteikties, jo weblapā ir rakstīts, ka vēlama pieteikšana notiek līdz 1. Decembrim. Ja mums atteiks, jāņem šo lietu vērā: es ceru, ka kaut-kas līdzīgs būs organizēts nākamgad.
Vajadzēs vismaz 20 dalībnieku (man šķiet, ka ar to problēmu nebūs).

Par vietu: ja mūs piekritīs pievienot dalībnieku sarakstam, varbūt mēs varam sazināties ar TechHub’u? Varbūt kāds pazīst citas iespējamas vietas?

Vairāk informācijas:
http://globalgamejam.org/faq

Ar cieņu,
Vladimirs

comrad_gremlin
Posts: 13
Joined: 03 Jan 2013, 18:34

Re: Global Game Jam

#2 Post by comrad_gremlin » 04 Jan 2013, 20:02

Sveiks, dabūju atbildi, ja atradīsim vietu, būs atļauta reģistrācija. Ja līdz trešdienai sarunāšu kaut-ko ar TechHub'u - pasākums noteikti notiks.
Ja kādam ir idejas, kur vēl ir iespējams vērsties - droši dodiet man ziņu.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Global Game Jam

#3 Post by elvman » 05 Jan 2013, 04:04

Tā kā man pašam šobrīd ir baigā aizņemtība (pēc nedēļas jānodod maģistrs), vajadzētu cilvēkus, kas palīdzētu šo noorganizēt. Vajadzētu pameklēt finansējumu (LIAA, Microsoft, ...) un arī organizatoriskās lietas.
Beidz runāt, sāc darīt!

comrad_gremlin
Posts: 13
Joined: 03 Jan 2013, 18:34

Re: Global Game Jam

#4 Post by comrad_gremlin » 05 Jan 2013, 23:29

Ir rīkošanas vietas variants: mutiskas vienošanas ir, atlika sakārtot dokumentāro pusi un ar vietu viss būs nokārtots. Paziņošu par atrāšanas vietu tad, kad būs dabūta dokumentāra atļauja. Vajadzēs zināt dalībnieku sarakstu iepriekš, bet ar to problēmu nav jābūt: ari Global Game Jam prasa, lai reģistrācija uz pasākumiem ir veikta savlaicīgi.

Sacristan1
Posts: 15
Joined: 29 May 2011, 17:34
Contact:

Re: Global Game Jam

#5 Post by Sacristan1 » 21 Jan 2013, 11:02

Paldies par izrādīto iniciatīvu, Vladimir! :)

Es labprāt ierastos un iepazītos ar citiem spēļizstrādes entuziastiem, taču diemžēl netieku.

Veiksmi GGJ!

kovacs
Posts: 81
Joined: 13 Dec 2010, 15:23

Re: Global Game Jam

#6 Post by kovacs » 29 Jan 2013, 18:43

kādi rezultāti, kāds "sausais atlikums" pēc pasākuma?

User avatar
vecais_dumais_laacis
Guru
Guru
Posts: 109
Joined: 06 Dec 2010, 18:48
Contact:

Re: Global Game Jam

#7 Post by vecais_dumais_laacis » 29 Jan 2013, 20:40

shitaadu linku atradu - http://globalgamejam.org/sites/2013/riga-game-jam/games
lielaako dalju var pat iemeegjinaat
...un ja bites buutu laachi...

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Global Game Jam

#8 Post by elvman » 29 Jan 2013, 21:05

Drīz būs pieejami video par visām spēlēm.
Beidz runāt, sāc darīt!

Post Reply

Return to “Citi pasākumi / Other events”