Par angļu valodas lietošanu

Idejas un ieteikumi nākošajiem pasākumiem
Message
Author
snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Par angļu valodas lietošanu

#21 Post by snake5 » 15 Jun 2012, 13:49

Par kādiem lētiem trikiem iet runa?

P.S. Doma ir vienkārši izaugt. Biedrība nevar reāli pastāvēt, ja tajā trūkst cilvēku.

Zhlops
Posts: 62
Joined: 08 Dec 2010, 19:10

Re: Par angļu valodas lietošanu

#22 Post by Zhlops » 15 Jun 2012, 15:56

Es ka nacionāli noskaņota personā nevaru nepiedalīties :)

Pirmkārt - šis ir Latviešu (LATVIEŠU) video spēļu izstrādātāju forums (kāds tas ir, tāds tas ir). Ja kādam krievam ir grūti te lasīt, informācijas ir pa pilno arī krievu forumos.

Otrkārt - tieši tādēļ šis forums arī ir, lai es ērti, ātri savā dzimtajā valodā varu apmainīties ar informāciju vai gudri paspriedelēt :).

Treškārt - meetingi man liekas var notikt vienalga kādā valodā, kaut vai ķīniešu, ja visiem to ir ērtāk konkrētajā situācijā lietot, jo ja meetingā ir kāds arvalstu viesis, tad viņs latviešu valodu šā kā tā nezinās un nāksies pielāgoties a par forumu es domāju ka viņam ir diezgan vienalga viņš tāpat viņu nelasīs.

Drīzāk es domāju ka varētu pašu front lapu (gamedev.lv) laist divās stadijās, teiksim svarīgus rakstus (par tiem pašu meetingu norisēm) arī publicēt angliski.

Un ja vietējiem krieviem ir grūti iemācīties 25 gadus dzīvojot Latvijā, latviešu valdou, bet tai pat laikā par latviešu nodokļiem skolās iemācīties angļu valodu, tad man vairs nav jautājumu...

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Par angļu valodas lietošanu

#23 Post by snake5 » 15 Jun 2012, 16:38

Otrkārt - tieši tādēļ šis forums arī ir, lai es ...
Nebūs tā kā par daudz priekš viena cilvēka? :?

User avatar
serioussam909
Posts: 59
Joined: 06 Dec 2010, 18:54
Location: Ireland
Contact:

Re: Par angļu valodas lietošanu

#24 Post by serioussam909 » 15 Jun 2012, 20:02

Uztaisīt jaunu sadaļu International/English/Guest vai kkā tā un miers...

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Par angļu valodas lietošanu

#25 Post by bubu » 15 Jun 2012, 22:04

zivs wrote:Man liekas, ka šiem krievvalodīgajiem jau sen būtu bijis jāprot vismaz lasīt un uztvert tekstu latviešu valodā.
+1
Es tagad uzturos un strādāju USA, un man ne prātā nenāk iet uz gamedev.net un teikt, lai runā latviski. Ja dzīvoju kādā valstī, tad cienu tās valsts valodu.

Post Reply

Return to “Sarunas par pasākumiem / Talk about events”