Par angļu valodas lietošanu

Idejas un ieteikumi nākošajiem pasākumiem
Message
Author
bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Par angļu valodas lietošanu

#11 Post by bubu » 15 Jun 2012, 10:20

Jā, protams, sneik. Tu esi visgudrākais, un visiem citiem nav taisnība.. pieaudz vienreiz.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Par angļu valodas lietošanu

#12 Post by snake5 » 15 Jun 2012, 10:27

Visgudrākais? Fuck, no. Bet spēli izveidot protu.

User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

Re: Par angļu valodas lietošanu

#13 Post by kristapuciitis » 15 Jun 2012, 11:24

bubu wrote:Jā, protams, sneik. Tu esi visgudrākais, un visiem citiem nav taisnība.. pieaudz vienreiz.
Bet šoreiz viņš jau neko tādu lecīgu nepateica. :S
Gooby pls

User avatar
rudis
Posts: 26
Joined: 11 Apr 2012, 13:55

Re: Par angļu valodas lietošanu

#14 Post by rudis » 15 Jun 2012, 11:29

Hmm., patiešām kādam ir ideja pārslēgt forumam valodu? nē nu pārslēgt mākslīgi valodu jau var, tomēr gribētu redzēt ieguvumu ?!:D ., drop's ?

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Par angļu valodas lietošanu

#15 Post by elvman » 15 Jun 2012, 11:48

Protams, es arī esmu par latviešu valodas saglabāšanu forumā, bet vai ir kādas idejas, kā integrēt krievvalodīgos? Ja mēs to nedarīsim, tad ši pasākums kārtējo reizi paliks - "maza latviešu komūniņa, par kuru neviens nezina".

Viens no risinājumiem, kas šaujas prātā būtu - ļaut krievvalodīgajiem postēt angliski (šadi gadījumi ir bijuši dev.gamez.lv). Vienīgi, mūsu rakstīto tik un tā viņi nesapratīs.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: Par angļu valodas lietošanu

#16 Post by zivs » 15 Jun 2012, 11:55

Nu, viņu veidotajās tēmās jau var arī atbildēt tādā valodā, kādā autors saprot. Man liekas, ka šiem krievvalodīgajiem jau sen būtu bijis jāprot vismaz lasīt un uztvert tekstu latviešu valodā. Bez tam, es stipri šaubos, ka viņus .LV komūna vispār interesē, ja (es pieņemu, ka tā gan jau ir?) ir daudz lielāka un masīvāka .RU komūna ... :roll:

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Par angļu valodas lietošanu

#17 Post by elvman » 15 Jun 2012, 12:45

zivs wrote:Nu, viņu veidotajās tēmās jau var arī atbildēt tādā valodā, kādā autors saprot. Man liekas, ka šiem krievvalodīgajiem jau sen būtu bijis jāprot vismaz lasīt un uztvert tekstu latviešu valodā. Bez tam, es stipri šaubos, ka viņus .LV komūna vispār interesē, ja (es pieņemu, ka tā gan jau ir?) ir daudz lielāka un masīvāka .RU komūna ... :roll:
Nu lieta tādas, ka šī no komūnas pāraugs par Latvijas gamedevu asociāciju. Bet mēs nevaram saukties par Latvijas asociāciju, ja tajā ir tikai daļa Latvijas gamedevu.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
rudis
Posts: 26
Joined: 11 Apr 2012, 13:55

Re: Par angļu valodas lietošanu

#18 Post by rudis » 15 Jun 2012, 13:12

elvman wrote:
zivs wrote:Nu, viņu veidotajās tēmās jau var arī atbildēt tādā valodā, kādā autors saprot. Man liekas, ka šiem krievvalodīgajiem jau sen būtu bijis jāprot vismaz lasīt un uztvert tekstu latviešu valodā. Bez tam, es stipri šaubos, ka viņus .LV komūna vispār interesē, ja (es pieņemu, ka tā gan jau ir?) ir daudz lielāka un masīvāka .RU komūna ... :roll:
Nu lieta tādas, ka šī no komūnas pāraugs par Latvijas gamedevu asociāciju. Bet mēs nevaram saukties par Latvijas asociāciju, ja tajā ir tikai daļa Latvijas gamedevu.
Latvijas gamedevu asociācija , kas tie par plāniem ? .ru komūnu pavilkt 1.kārt likums mums nav mainījies, tā kā asociācijai vai vienalga kam tas nemaisa., 2.kārt tai daļai kurai ir problēmas ar lv ar eng nav labāk. 3.kārt lapsa suņa būdā par suni nepārtop, tā kā tādas lietas var tik atļauties pārspriest "gudrie prāti" projektu par projektiem iespējamības līmenī kā būtu labāk.Tiem kam vajadzēs sapratīs un tiem kam būs izdevīgi intigrēsies, jeb kuras asociācijas uzdevums ir radīt vajadzību tai.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Par angļu valodas lietošanu

#19 Post by elvman » 15 Jun 2012, 13:20

rudis wrote:Latvijas gamedevu asociācija , kas tie par plāniem ? .ru komūnu pavilkt 1.kārt likums mums nav mainījies, tā kā asociācijai vai vienalga kam tas nemaisa., 2.kārt tai daļai kurai ir problēmas ar lv ar eng nav labāk. 3.kārt lapsa suņa būdā par suni nepārtop, tā kā tādas lietas var tik atļauties pārspriest "gudrie prāti" projektu par projektiem iespējamības līmenī kā būtu labāk.Tiem kam vajadzēs sapratīs un tiem kam būs izdevīgi intigrēsies, jeb kuras asociācijas uzdevums ir radīt vajadzību tai.
Mēs būsim centrālā instance, caur kuru varēs dabūt naudu no valsts (LIAA jau ir devuši pozitīvus signālus un dos nelielu atbalstu jau nākošajam pasākumam) dažādu gamedev pasākumu veidošanai, braucieniem uz ārzemem (izstādēm, prezentācijām, pieredzes apmaiņām), bet tikai ar nosacījumu, ka mēs būsim tiešām vēŗā ņemama organizācija. Ja mēs mūsu jau tā mazajā Latvijā būsim sašķelti, tad no mums būs maz jēgas.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
rudis
Posts: 26
Joined: 11 Apr 2012, 13:55

Re: Par angļu valodas lietošanu

#20 Post by rudis » 15 Jun 2012, 13:38

skaidrs., tad doma ir izautgt kvantitātes ziņā. pff., nē nu pagaidām ar lētiem trikiem nevienu aiz matiem neievilksi , var mēģināt salasīt kopā tik cik ir. pa cik te pēdējā laikā šis tas sāk notikties, tad arī var mēģināt evenģēlēt ideju ka lūk vajadzētu apzināt cik gamedev'u ir , cik uz to pavilktos un ka būtu labi sanākt kopā un parādīt muskuli :D .

Post Reply

Return to “Sarunas par pasākumiem / Talk about events”