Page 1 of 1

Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 24 Sep 2012, 00:44
by elvman
Pirmkārt, man gribētos zināt, cik cilvēku no šī foruma ir bijuši uz kādu no pēdejiem 3 GameDev pasākumiem. Un gribētu, lai jūs arī padalaties ar savām idejām, ieteikumiem un pateiktu, kas jums nepatika šajos pasākumos. Pēc būtības šie pasākumi tiek rīkoti tieši jums, tāpēc jūsu dalība ir ļoti svarīga.

Re: Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 24 Sep 2012, 04:15
by snake5
Biju uz pirmo no pēdējiem 3. Respekts visiem autoriem, tāpēc teikšu, ko domāju.
Patīk: stāsti par pieredzi spēļu izstrādē un uz platformu neorientētas, praktiskas prezentācijas (Art of thinking small, odnoklassniki.ru arī bija ~ok).
Nepatīk: uzsvars uz social/mobile (saprotu, ka tas ir next best thing, bet nu tomēr tīri dažādības pēc gribētos kaut ko citu arī) un nepraktiskas prezentācijas (AI prezentācija likās kā pa taisno no wikipēdijas izvilkta - nebija nekādas sasaistes ar pielietojamību).
Uz pēdējiem 2 neaizgāju, jo nesaskatīju neko interesējošu un tāpēc, ka bez konkrētas tēmas pļāpāt nav mīļākā nodarbe.

Re: Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 24 Sep 2012, 12:04
by elvman
Ok, paldies sneik, ņemsim vērā. Uzsvars gan īsti nav uz soc. spēlēm, bija tikai viena prezentācija par to (odnoklassniki), bet runas par mobilajām spēlēm gan, iespējams, ir biežāk par pārējām.

Re: Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 25 Sep 2012, 07:30
by bubu
The next big thing? Vai tad mobilās/sociālās spēles jau nav tagadne, ja ne pagātne?

Re: Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 25 Sep 2012, 09:11
by snake5
Protams, ka ir. Mobilās spēles jau pirms gandrīz 10 gadiem biju spēlējis. Un tas pats ar 2-5 gadus vecu grafiku spēlēm, kuru sauc par "next-gen". Visu izšķir mārketings.

Re: Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 25 Sep 2012, 17:16
by DeRatizator
Uz pirmo biju. Viss bija ok.

Arii man krita aciis liels iipatsvars web un mobile lietu, bet taa ir LV realitaate. Pasaakums tendeets uz web un mobile neizbeegami, jo pie mums taisa tikai web un mobile speeles. Kad buus kaada AAA studija, tad buus arii runa par AAA. :)

Naakamajaa reizee varu meegjinaat padaliities ar iespaidiem no Game AI conferences :]

Re: Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 26 Sep 2012, 11:55
by elvman
DeRatizator wrote:Naakamajaa reizee varu meegjinaat padaliities ar iespaidiem no Game AI conferences :]
Tas būtu ļoti interesanti

Re: Ieteikumi, idejas, sūdzības

Posted: 13 Oct 2012, 13:21
by AndrejsKlavins
Man gribētos vairāk organizētas diskusijas.

Proti, tā kā lekcijas ne vienmēr var dabūt, vai ne vienmēr ir veiksmīgas. Lai nerastos momenti, ka ir 1-2 lekcijas, tad Elviss pastāsta mazliet gamedev news, un tad būtībā izklīstam.

Ideālajā gadījumā tiek pacelta kāda kontroversāla tēma un ir moderators, kurš vai nu pirms tam ir pieaicinājis cilvēkus, vai on the spot paaicina kādus 2-3 diskutētājus, kuriem tad tiek uzdoti jautājumi un raisīta kaut kāda saruna, kurā var piedalīties arī skatītāji ar saviem jautājumiem un komentāriem.

Also piekrītu Sneikam, ka forši būtu dzirdēt tieši kaut kādus stāstus no izstrādātāju pieredze par kaut kādu noteiktu spēles developmenta aspektu.