GANGsteris

Spēles vērtējums 5 baļļu sistēmā

Poll ended at 11 Apr 2012, 23:59

5 balles
0
No votes
4 balles
0
No votes
3 balles
4
33%
2 balles
1
8%
1 balle
7
58%
 
Total votes: 12

Message
Author
User avatar
Shtekeris
Posts: 1
Joined: 03 Apr 2012, 20:17

GANGsteris

#1 Post by Shtekeris » 03 Apr 2012, 20:39

GANGsteris ... Melnādainais naktī pret pasauli
Ceļojumu spēle pa getto naktī

(•)(•)™
Autori: akiims & Shtekeris

Apraksts:
Spēlētājs ir melnādainais getto iedzīvotājs, kurš dodās ceļojumā pa nakts tumsas apņemto getto.

Ir iestājusies ekonomiskā krīze, dzīve vairs nav tik rožaina kāda tā bija bērnībā, kad
varēji spēlēties ar rotaļu ieročiem pie draugiem. Nu tavās rokās ir īsts ierocis un vajadzība
pabarot savus divus mazos rezgaļus, savu ģimeni. Tas nav viegls solis, bet darbu dabūt ir grūti
un tev ir jāpārvērtē sava vērtību skala, lai izlemtu, kas ir galvenais...

Stāsts, kas Tevi ievilks bandu visskarbākajā nakts dzīvē, liks pārvērtēt savu dzīvi un to, kas Tev ir dots,
jo citiem varbūt nav nekas no tā. Vai dzīvība ir vērtīgāka par naudu? Vai Tu spēsi izdarīt izvēli un
nogalināt, kad no tā būs atkarīga tava vai nejauša garāmgājēja dzīvība? Vai spēsi pretoties narkotikām,
kārdinājumam un citu bandu nežēlībai.

Mūsdienīgs skats uz ielu bandu darbībām naktī mūsdienu ciemā. Vai viss tiešām ir tik slikti kā izskatās,
vai arī viss, ko viņi cenšās izdarīt ir nosargāt cieņu, māju, ģimeni, ielu un rajonu...
Dažiem respekts ir svarīgāks par naudu...

Stay true! Stay black!


Vadība:
WASD - kustēties
Pele - notēmē un šauj ar labo klikšķi, paņemt lietas u.t.t.
1,2,3 - ieroču izvēle
Space - lekt
C - tupties

Download: http://failiem.lv/u/drxoogd

Image Image Image

User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

Re: GANGsteris

#2 Post by kristapuciitis » 03 Apr 2012, 21:08

libsndfile-1.dll is missing from the computer. Kad novilku, konsole izmeta errorus, ka nevar atvērt skaņu un attēlu failus. Kā arī, kad uzspiedu Sākt Spēli un uzspiedu Enter, man bija tikai un vienīgi melns ekrāns. =(
Gooby pls

atis
Posts: 57
Joined: 30 Nov 2011, 01:08

Re: GANGsteris

#3 Post by atis » 03 Apr 2012, 23:07

Varu apstiprināt -- trūkst libsndfile liba.

spicausis
Posts: 13
Joined: 14 Jan 2011, 07:57

Re: GANGsteris

#4 Post by spicausis » 03 Apr 2012, 23:54

Ieskatoties spēles mapītē, diezgan uzskatāmi redzams, ka aiz melnā ekrāna nekam arī nav paredzēts būt.

Kaut arī, iespējams, ka šī bija domāta anekdotes par ogles kraujošo nēģeri vizualizācija, bet man ir riktīgi skumji redzēt šādus pieteikumus — un, pat vairāk, ērcīgi ir par to, ka tie nenoslīkst feinu konkurentu jūrā.

atis
Posts: 57
Joined: 30 Nov 2011, 01:08

Re: GANGsteris

#5 Post by atis » 04 Apr 2012, 03:37

Ja tā ir taisnība, tad nu tiešām wtf.

Es šaubos, vai no visiem pieciem foruma dalībniekiem var gaidīt jūru ar spēlēm. :-)
Mazs putniņš gan man pavēstīja, ka arī spicausis taisa spēli šim konkursam?

spicausis
Posts: 13
Joined: 14 Jan 2011, 07:57

Re: GANGsteris

#6 Post by spicausis » 04 Apr 2012, 13:18

atis wrote:Mazs putniņš gan man pavēstīja, ka arī spicausis taisa spēli šim konkursam?
Jū, labi, nolaupīsim topiku saturīgākām sarunām. Jā, spicausis veido nelielu un jauku spēlīti, bet, lāga neizvērtējis sev pieejamos laikus un termiņus, to te sasteigti nesaraus un neiesniegs — līdz ar ko viņa veikums ir gaidāms vēlāk "Tavi projekti" sadaļā. Ja kas, tad nupat nogāzu tavu briesmoni — ohh, varen lieliski, ļoti patika!

atis
Posts: 57
Joined: 30 Nov 2011, 01:08

Re: GANGsteris

#7 Post by atis » 04 Apr 2012, 16:26

Paldies par atsauksmi, bet žēl, ka nepaguvi uztaisīt. Es jau arī cerēju, ka būs kaut mazliet vairāk spēļu pieteiktas.

DeRatizator

Re: GANGsteris

#8 Post by DeRatizator » 05 Apr 2012, 01:11

Hmm vai tā ir viena no tam spēlēm, kurā jāiztiek tikai ar skaņu ? :]
:twisted:

User avatar
zivs
Posts: 152
Joined: 21 Feb 2012, 12:15

Re: GANGsteris

#9 Post by zivs » 05 Apr 2012, 14:29

Pirmkārt, spēlē nav iekļauts libsndfile-1.dll, otrkārt, izlec šis paziņojums:
Image
Visādi citādi, melna bilde burtiskā nozīmē. :roll:

lauraiss
Posts: 3
Joined: 06 Apr 2012, 21:25

Re: GANGsteris

#10 Post by lauraiss » 06 Apr 2012, 21:57

Es nevaru šai spēlei iedot nevienu balsi, jo tā nestrādā. Trūkst tas, ko augšā raksta.
Ar datoru viss ir kārtībā, jo megahīti "cubicu" un "slay the beast" strādā nevainojami.

Post Reply

Return to “Dalībnieki”