GameDev.lv forums

Latviešu spēļu izstrādātāju forums
It is currently 18 Mar 2018, 10:37

All times are UTC + 2 hours [ DST ]
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: 11 Feb 2018, 10:13 
Offline

Joined: 10 Feb 2018, 09:44
Posts: 2
Čau visiem!
Mani sauc userviens un es gribu jums parādīt savu youtube kanālu.
Veidoju lets play tipa epizodes, kurās es iztēlojos sevi galvenā spēļu varoņa tēlā, bet tajā pašā laikā bieži vien esmu parasta balss galvenā varoņa galvā.
Savās epizodēs es cenšos apvienot trīs savas intereses: spēļu baudīšanu, teksta rakstīšanu un video montēšanu amatiera līmenī.
Uz doto brīdi kanālā katru otrdienas un piektdienas vakarā publicēju "Davai Uzspēlējam Wolfenstein: The Old Blood" Epizodes. ŠEIT ir šo epizodu tīzerītis.
Pirms šīm epizodēm esmu vēl izveidojis DOOM, Dishonered 2 un Inside epizodes. DOOM un Dishonered 2 epizodes veidoju kā lielākā daļā youtube gameri. Vienkārši ieslēdzu spēli un improvizējot komentēju spēlē notiekošo. Bet, kad spēlēju Inside, tad galvā ienāca doma, ka varētu sarakstīt tekstu par to, ko galvenais varonis varētu domāt, teikt spēles gaitā. Īsāk sakot, varētu teikt, ka tagad veidoju videospēļu voice over epizodes. Starpcitu, ja kādam patīk mana balss un domā, ka es varbūt varētu iesaistīties kādā no jūsu spēles veidošanā, ierunājot kādas frāzes, droši rakstiet man.
Brīdinu, ka manās epizodēs mēdz izskanēt rupji vārdi un melni joki, kuri iespējams daudziem varētu nepatikt.

Paldies par uzmanību!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16 Feb 2018, 16:51 
Offline

Joined: 16 Feb 2018, 16:46
Posts: 2
Location: Rīga
Ieteiktu uzreiz pievērsties angliski runājošai auditorijai. Ja ar valodu pašvaki, kopē, ko saka citi, saraksti uz lapas vai kā savādāk. LV nav auditorija.
Inside versija komentēšanai labāk patika.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16 Feb 2018, 21:24 
Offline
User avatar

Joined: 21 Feb 2012, 13:15
Posts: 142
Tas ir pārāk skaļi teikts, ka LV nav auditorijas. Ir vairāki piemēri, kuri parāda pretējo (tie paši Uldons, FunFaceTV, Uzkapajam un vēl kāds pārītis, ko uz sitiena neatceros). Cita lieta - kādu auditoriju meklē (pirmo divu nosaukto gadījumā, tā diezvai sniedzas virs 13g.v. jauniešiem).


Top
 Profile  
 
PostPosted: 17 Feb 2018, 18:53 
Offline

Joined: 10 Feb 2018, 09:44
Posts: 2
Jā, man daudzi ir teikuši, ka vajadzētu veidot epizodes angļu valodā, lai savāktu krietni lielāku auditoriju, bet es gribu veidot savu saturu latviešu valodā. Galu galā... Daru to, jo man patīk tas, ko es daru. Un ir forši, ka ir cilvēki, kuriem tas liekas interesanti. Un nav svarīgi cik ir to cilvēku. Pilnībā visiem jau nekad tāpat nepatiksi. Vienīgais, par ko es varētu sūdzēties ir tas, ka ir grūti tikt pamanītam. Bet tas arī ir saprotams. Reti kurš noshēros vai vienkārši pastāstīs saviem čomiem, ka ir tāds džeks, kurš veido tādus video. Kopēt kādu galīgi netaisos.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 23 Feb 2018, 18:41 
Offline

Joined: 16 Feb 2018, 16:46
Posts: 2
Location: Rīga
Sakot kopēt kādu es domāju angļu sarunvalodas izteicienus, sulīgas frāzes vai ja vajag veselus teikumus. Ja valoda ir laba, tad, protams, tas viss atkrīt. Tu padomā ilgtermiņā. Ja runāsi anglsiki, tevi varēs klausīties un skatīties visa pasaule, pat korejiešu, bet ar lv valodu būsi ierobežots un vēlāk jau visu vēlreiz nedarīsi. Protams, tava izvēle, bet padomā perspektīvā, ko gribi sasniegt. Ja tikai spēlēt un pie viena runāt spēlējot, tad jau vienalga.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group