Tie kas strādā ar Unity3D

Gribi par to parunāt? Vienīgā vieta, kur drīkst runāt ne tikai par spēlēm
Post Reply
Message
Author
User avatar
b.spark
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2011, 15:12

Tie kas strādā ar Unity3D

#1 Post by b.spark » 21 Mar 2013, 15:11

Sveiki!
es te tā domāju... ...diez cik ir tie, kas aktīvi strādā pie saviem Unity projektiem? Jo nu internetā jau neko daudz nevar dabūt uzzināt par Latviešiem, kuri darbojas ar šo programmu un domā kaut ko nopietnu ar to?

ps: Varbūt, ja gribat, varam šeit ar diskusijā uzrakstīt par sevi. Piem:
Es strādāju ar unity3D, taisu tādu un tādu spēli.. ..šobrīd viss bremzējas. Nesanāk daudz laika...! :)

pss: ja nu kāds grib, var ar privāti man rakstīt. :D

User avatar
Mensons
Posts: 1
Joined: 21 Mar 2013, 14:07

Re: Tie kas strādā ar Unity3D

#2 Post by Mensons » 23 Mar 2013, 11:47

Pametu Unity. Strādāju ar open source dzinēju pie nopietna projekta.

Iemesls vienkāršs, negribu maksāt par licenci.

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Tie kas strādā ar Unity3D

#3 Post by austere » 23 Mar 2013, 12:35

Nedaudz atejot no tēmas; esmu pamanijis, ka tieši no Latvijas viens labs cilvēks taisa zālītes Unity Pro versijai.

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Tie kas strādā ar Unity3D

#4 Post by Dee » 23 Mar 2013, 18:57

Es kādu krietnu laiciņu darbojos Unity 3D, kopš Unity v2.7 laikiem. Esmu dažas nelielas android un pc spēlītes izveidojis, taču vislielākā daļa manu projektu ir tikai eksperimenti un nepabeigti projekti. Tā kā esmu programmētājs, tad lielākā bremze manos projektos ir grafika. Neesmu pārāk daudz darbojies ar unity4, un veljoprojām draudzējos ar unity3, jo savulaik dabuju Unity3 bezmaksas android licenci.
Unityā es programmēju c#, bet protu arī unityscript un protu pamatlietas no Shaderiem. Pašlaik unityā visi projekti man ir nopauzēti, motivācijas trūkuma dēļ, un dēļ nesenās Latvijas informātikas (programmēšanas) olimpiādes kurai gatavojos un kurā ieguvu savu otro bronzas medaļu :) .
Drīzumā man ir plāns atgriezties pie sava pēdējā unity3d android projekta "Evil Bucketheads", kaut gan pagaidām slinkoju un eksperimentēju ar HTML 5, javascript u.c.

Daži mani nepublicētie projekti:
Evil Bucketheads v0.2alpha (nepabeigts, Android, pieejami 6 līmeņi ):
Image
Image

Run Away (android, pc):
Image

3D Android RPG (nepabeigts)
Image
Image

TGH2 (pc, pabeigts bet ar daudzām kļūdām, mans pirmais Unity3d projekts):
Image
Image

Visus šos un vēl citus manus projektus var apskatīt/lejupielādēt šeit.

Nja, nebiju nemaz aizdomājies cik daudz esmu viskautko darījis :D

User avatar
b.spark
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2011, 15:12

Re: Tie kas strādā ar Unity3D

#5 Post by b.spark » 25 Mar 2013, 11:09

wOW! paldies par Atbildem...
Mensons wrote:Pametu Unity. Strādāju ar open source dzinēju pie nopietna projekta. Iemesls vienkāršs, negribu maksāt par licenci.
Ir labi! Katrs izvēlamies to, kas liekas pareizāk! Par cik es pēc dabas neēsmu programmētājs, kaut ar dzīve ir piespiedusi apgūt kādas lietas programmēšanā - man vieglāk un jautrāk ar Unity3D. ;)
Forši! Lai izdodas!
austere wrote:Nedaudz atejot no tēmas; esmu pamanijis, ka tieši no Latvijas viens labs cilvēks taisa zālītes Unity Pro versijai.
Ko tu domāji ar "Zālītēm"?
Dee wrote:Es kādu krietnu laiciņu darbojos Unity 3D, kopš Unity v2.7 laikiem. Esmu dažas nelielas android un pc spēlītes izveidoji...
Katrā ziņā iespaidīgi, neesmu vel izgājis cauri visam tavam spēlītēm, bet pēc stāstītā un attēliem - labais! :)


Par spēļu veidošanu jau interesējos sen, bet tā nopietni pieķēros tikai pagājušajā gada sākumā un aktīvi sāku darboties ar Unity3D. Pats esmu ar web dizainera pieredzi un reklāmas veidošanu interneta vidē. Pirms lidmašīnām iesāku vienu kosmisko spēlīti, tagad tā ir nolikta malā jo negāja tobrīd uz priekšu un kādus 3 mēnešus neko nopietni nedarīju, bet velme saglabājās taisīt savu spēli... ...tad iesaku strādāt pie lidmašīnām. Iet lēni, bet tomēr kustās.

Neskaitāmas reizes ir ar bijis kārdinājums nolikt pie malas projektu un darīt ko citu, bet kad iesāku darīt ko citu, vienmēr vilka atpakaļ pie lidmašīnām. Šobrīd visvairāk saskaros ar problēmu, kā turpināt taisīt lidmašīnu spēli..? Dažbrīd ir ar diezgan depresīva sajūta... ...kā ar to tikt galā? No savas pieredzes daloties... ...ir moments ka tas ir jautri, bet tad tas sāk palikt par skabargu un tas ir iemesls kāpēc reizēm gribas pamest projektu un darīt ko citu, bet tā jau nekad nepabeigšu ja katru reizi, ka saskaros ar kādām grūtībām - pametu projektu un sāku citu.

Mana doma kā ar to tikt galā un nepamest iesākto ir, sākt organizatoriskus pasākumus attiecībā uz projektu. Domāju, ka daudziem varētu būt līdzīgi... ...internetā uzgaju dažus resursus kas var palīdzēt organizēties un saprast ar ko turpināt.

http://popplet.com - labs web rīks lai veidotu StoryBordu - stāstu par speli, aprakstīt procesus un sasaistīt tos savā starpā. :) Šito es gribu tev ieteikt "Dee", jo laba spēle veidojas ja tai ir labs stāsts apakšā.
http://teamworkpm.net - Web rīks lai organizētu savu projektu un savu laiku - tāpat ar lai plānotu laikus, kad publicēt spēles jauninājumu un uzskaitītu klūdas vai fīčas kuras ieviest spēlē vēlak.

houu! daudz sarakstīju! :)

DeRatizator

Re: Tie kas strādā ar Unity3D

#6 Post by DeRatizator » 27 Mar 2013, 23:39

Gada beigaas biju piekjeeries pie Unity, lai izveidotu nielielu speeli. Nepatika, ka visu laiku rokas sasietas, ar visu pro licenzi (bez sources) un taalaak par konceptu lieta netika.
Tagad lietoju kaadu open source dzini. Mazaak riiku (nav vispaar) bet vismaz ir riiciibas briiviiba un nav jaaciinaas ar Unity tizlumiem.

User avatar
b.spark
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2011, 15:12

Re: Tie kas strādā ar Unity3D

#7 Post by b.spark » 28 Mar 2013, 10:44

DeRatizator wrote:Gada beigaas biju piekjeeries pie Unity, lai izveidotu nielielu speeli. Nepatika, ka visu laiku rokas sasietas, ar visu pro licenzi (bez sources) un taalaak par konceptu lieta netika.
Tagad lietoju kaadu open source dzini. Mazaak riiku (nav vispaar) bet vismaz ir riiciibas briiviiba un nav jaaciinaas ar Unity tizlumiem.
Tad jau varēji ņemt UDK vai Cry dzini. Tiem vienīgais āķis ir, ja gada laikā apgrozījums, laikam, ir virs 50k vai 100k $ - jāmaksā kaut kāds procents. Tas jau tikai mans viedoklis, bet Unity3d ari kas nav PRO variants, var diezgan labas lietas sataisīt un saprogrammēt. Un turklāt, ar parasto versiju ja nopelni virss 100K apgrozijums tad vienīgi jānopērk Pro variants un pēctam nekādi procenti nav jāmaksā. Es laikam tad esmu baigais Unity fans! :D

Starpcitu... ...skatos tu taisi AI, varētu uztaisīt AI priekš Unity, priekš lidmašīnam! :P Nesaku, ka es uzreiz pirktu, bet veids ar kā nopelnīt tev! ;)
Nēsu vienīgais, kas taisa, ko lidojošu!

DeRatizator

Re: Tie kas strādā ar Unity3D

#8 Post by DeRatizator » 28 Mar 2013, 11:09

b.spark wrote:
DeRatizator wrote:Gada beigaas biju piekjeeries pie Unity, lai izveidotu nielielu speeli. Nepatika, ka visu laiku rokas sasietas, ar visu pro licenzi (bez sources) un taalaak par konceptu lieta netika.
Tagad lietoju kaadu open source dzini. Mazaak riiku (nav vispaar) bet vismaz ir riiciibas briiviiba un nav jaaciinaas ar Unity tizlumiem.
Tad jau varēji ņemt UDK vai Cry dzini. Tiem vienīgais āķis ir, ja gada laikā apgrozījums, laikam, ir virs 50k vai 100k $ - jāmaksā kaut kāds procents. Tas jau tikai mans viedoklis, bet Unity3d ari kas nav PRO variants, var diezgan labas lietas sataisīt un saprogrammēt. Un turklāt, ar parasto versiju ja nopelni virss 100K apgrozijums tad vienīgi jānopērk Pro variants un pēctam nekādi procenti nav jāmaksā. Es laikam tad esmu baigais Unity fans! :D
Tika izveeleets Unity, jo tas patika maaksliniekiem un arii nav tik prasiigs pret kompi (UDK knapi vilkaas uz mana vecaaa kompja).
Patreizeejam projektam nekaads UDK vai CryEngine nav vajadziigs, pavisam maza speele prieksh mob.
b.spark wrote: Starpcitu... ...skatos tu taisi AI, varētu uztaisīt AI priekš Unity, priekš lidmašīnam! :P Nesaku, ka es uzreiz pirktu, bet veids ar kā nopelnīt tev! ;)
Nēsu vienīgais, kas taisa, ko lidojošu!
Tev jaaraksta man privaati, ko tu gribi tajaa AI. Tad varees domaat.

Post Reply

Return to “Pļāpātuve / Offtopic”