Vai kāds nevēlas sev 15. februārī ēnu?!?

Gribi par to parunāt? Vienīgā vieta, kur drīkst runāt ne tikai par spēlēm
Post Reply
Message
Author
User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Vai kāds nevēlas sev 15. februārī ēnu?!?

#1 Post by Dee » 13 Feb 2012, 18:29

Sveiki! Meklēju kādu profesijās pārstāvi (vislabāk programmētāju vai ar game development saistītu profesijas pārstāvi) no Rīgas vai Saldus novada, kurš labprāt piekristu, ka 15.februārī es viņu ēnotu (t.i. uzdotu dažus jautājumus, apskatīt darba vietu, pavērotu kā Jūs strādājat, noskaidrotu profesijas īpatnības un tamlīdzīgi).
Ja kāds ir ar mieru uzņemt mani kā savu ēnu vai ir kādi jautājumi, lūdzu rakstiet. :)

Īsumā par mani:
Esmu 10.e klases skolnieks. Mani lielākie hobiji ir programmēšana, nelielu datorspēlīšu veidošana, ģitāras spēlēšana, teātrasports(teātra improvizācija).
Par programmēšanu runājot varu pastāstīt, ka to sāku mācīties, pirms kādiem 4 gadiem pašmācības ceļā. Vispirms iemēģināju roku Turbo Pascal, bet tur nekas man nesanāca (zināšanu trūkuma dēļ) un pievērsos game-maker. Tad ieinteresējos vairāk par 3D un pārgāju uz tādu engine, kā „Dark Basic pro”. Šeit kādu laiku padarbojos un pārgāju uz tādu game engine kā Unity 3D un ar to es darbojos vēl šodien. Šajā mācību gadā arī sāku apmeklēt KJPS (Kurzemes Jauno programmētāju skolu) kurā sāku apgūt C++. Šogad arī piedalīšos novada programmēšanas olimpiādē.
Aizmirsu piebilst, ka man arī patīk remontēt un „ķimerēties” ar elektroniku, piemēram, no divām neejošām datorpelēm salodēt vienu ejošu un tamlīdzīgi.
Līdz galam nēsmu vēl izlēmis par ko vēlos kļūt nākotnē, bet pagaidām apsveru domu nākotni saistīt ar programmēšanu un/vai elektroniku, automātiku, kas ir savstarpēji saistītas nozares.

Mani vislielākie sasniegumi:
*) Uzvarēju „Ātrajā BRSD” kurš nupat noslēdzās.
*) Šogad ieguvu 1.vietu novada matemātikas olimpiādē un tiku nākošajā kārtā uz valsts olimpiādi.
*) Šogad Piedalīšos novada programmēšanas olimpiādē.
*) Pagājušajā gadā ieguvu 2.vietu novada fizikas olimpiādē.
*) 8.klasē ieguvu 3. vietu rajona Informātikas olimpiādē.
*) u.c.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Vai kāds nevēlas sev 15. februārī ēnu?!?

#2 Post by Arrovs » 16 Feb 2012, 17:07

Saldū nu jau ir arī e klases?
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Vai kāds nevēlas sev 15. februārī ēnu?!?

#3 Post by Dee » 17 Feb 2012, 19:51

Arrovs wrote:Saldū nu jau ir arī e klases?
Nu es mācos Druvā, un jā tur visu laiku ir bijusi e (eksaktā) klase.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Vai kāds nevēlas sev 15. februārī ēnu?!?

#4 Post by Arrovs » 18 Feb 2012, 18:24

skaidrīte.Te jau kādreiz varēs veidot Saldus komandu pie kādas minispēles.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Post Reply

Return to “Pļāpātuve / Offtopic”