Projekta nosaukums

Gribi par to parunāt? Vienīgā vieta, kur drīkst runāt ne tikai par spēlēm
Post Reply
Message
Author
elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Projekta nosaukums

#1 Post by elvman » 06 Sep 2011, 20:53

CodeProject'ā izvērtās interesanta saruna par projektu nosaukumiem (http://www.codeproject.com/Lounge.aspx?msg=4013929). Kā jūs parasti nosaucat savus projektus? Kā jūs kārtojat projektus? Kā nosaucat testa projektus?

Es, piemēram, izmantoju oldschool metodi - CamelCase nosaukums nelietojot ne sufixus, ne prefixus - BitmapExtractor, HTML5Test utt. un viss man atrodas vienā folderī - <userdir>/My Projects. Kādreiz mēdzu veidot katrai valodai savu folderi (Flash Projects, .NET Projects, C++ Projects, Java Projects), bet tā kā pēdējā laikā projekti sāk izmantot vairākas tehnoloģijas (C++ un Silverlight, Java un Flash, PHP un Flash), tad atteicos no šādas sistēmas.
Projekta nosaukumi man parasti ir aprakstoši - ja veidoju RPG spēli, kurai vēl nav nosaukuma, tad projektu nosaucu par RPGGame, vēlāk nosaukumu nomainu.
Beidz runāt, sāc darīt!

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Projekta nosaukums

#2 Post by snake5 » 07 Sep 2011, 15:19

Man ir ļoti līdzīgi, tikai projektus neglabāju zem jebkāda veida <userdir>. Īpašiem projektiem galvenā mape uz diska (C:\<project>, D:\<project> u.tml.), pārējie ir projektu mapē (kura ir uz diska).

Post Reply

Return to “Pļāpātuve / Offtopic”