Green pac

Post Reply
Message
Author
premium
Posts: 12
Joined: 11 Dec 2010, 01:15

Green pac

#1 Post by premium » 04 Feb 2012, 23:58

Green pac.

Spēlē ir par mazu zaļu briesmonīti, kurš vāc monētas. Viņam uzbrūk daudzi ļāunie onkas - gan nindzjas, gan bandīši. Lai izietu spēli, ir jāsavāc visas monētas. Spēlē ir 7 līmeņi.
Image
http://failiem.lv/u/bmzrycj

KONTROLES:
Bultiņas
1 2 3 4 - nomainit ipaso speju
( 1 - saskaroties ar apseju iegustat papildus dzivibu
2 - palielinats kustibas atrums
3 - saskaroties ar apseju, tas saglabasies uzvilkts ilgaku laika posmu
4 - toksiskaas pelkjes bus jums nekaitigas un varesit tas viegli skjersot)

F4- pilnekrana rezims
p - pauze

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Green pac

#2 Post by Dee » 05 Feb 2012, 09:40

Baigi labā spēle tikai man šķiet, ka daži sīkumus derētu uzlabot:
*) Kad spēle tiek palaista kādu laiku ir pelēks ekrāns - derētu kādu uzrakstu "Lūdzu nedaudz pagaidi " vai kko tamlīdzīgu savādāk es pirmajā reizē domāju ka spēle nokārusies.
*) Main menu ir baigi grūti tikt uz kredītiem - uzliec lai lec uz nākošo lauciņu tikai tad, kad poga ir nospiesta vai atlaista nevis uz turēšanu, vai arī kkādu taimeri uztaisi. Vēl kāds cits fonts arī noderētu, uzreiz 2x labāk izskatītos.
*) Un spēlē būtu ļoti forši ja būtu kkada statusa josla kas parāda cik tev dzīvības, rezultāts,bonus score un kāda maska tev ir uzvilkta, tad vsp būtu lieliski!
*) Monētiņām man labāk patiktu depth tāds ka ienaidnieki iet pāri monētām nevis pa apakšu. (tas ir gaumes jautājums)

Bet vsp spēle man ļoti patīk, tā zaļā seja vienk stilīga un tie ienaidnieki arī. Un tā ideja par tām maskām arī ir laba ;)

User avatar
nokards
Posts: 23
Joined: 11 Dec 2010, 00:52

Re: Green pac

#3 Post by nokards » 05 Feb 2012, 18:26

pelēkais ekrāns bija rezervēts priekš logo, bet sanāca burtiski pēdējā brīdī labot bugus, un par logo kaut kā aizmirsās, haha. grūtā tikšana kredītos ir mana vaina, biju atstājis keyboard_check() keyboard_check_pressed() vietā.
statusa josla varētu tiešām noderēt, it sevišķi pilnekrāna režīmā :D paldies par ieteikumu. Par monētām arī piekrītu.

Šo to labojam šobrīd, šo to liekam klāt. Esam nosprauduši mērķi šī mēneša laikā novest spēli līdz kvalitatīvākam, acīm tīkamākam variantam. Kā mums ies grūti spriest, bet, ja viss izdosies kā plānots, 'smuko' versiju uz mēneša beigām visticamāk ievietosim iekš "Tavi projekti".

P.S. vai visi tika līdz 7. līmeņa nindzju bosam? :p
Image

Post Reply

Return to “Dalībnieki”