Pekainis

Post Reply
Message
Author
User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Pekainis

#1 Post by Arrovs » 04 Feb 2012, 22:28

Pekainis ir atgriezies jaunās skanās un krāsās, lai aizkustinātu cilvēku sirdis.
Ar godu piedāvāju versiju 1.1

Parastais apraksts:
Tās nosaukums ir Pekainis - vienkārši tāpēc, ka šim bumbulim ir peciņas.
Vai šeit ir stāsts? Laikam nē. Varbūt Pekainis ir ieradies jaunā ciemā un vēlas izpētīt katru šķērsielu, kas zin.
Lejupielāde šeit: http://arrovs.lv/Arrovs/downloads.php?cat_id=2

Image

Vadība ar 'WASD' vai bultiņām.
Vienkārši ne.
Esc = pauze. Kā jau katrā normālā spēlē.

Spēle sastāv no 3 mazākiem līmeņiem, kas katrs nedaudz viens no otra atšķiras, un ir jāizstaigā tukši, lai sasniegtu lielo uzvaru.

Pretinieki stulbi kā zābaki, bet labāki par staigāšanu basām kājām.
Last edited by Arrovs on 08 Feb 2012, 22:41, edited 1 time in total.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Pekainis

#2 Post by Arrovs » 05 Feb 2012, 15:38

Vū hū. Beidzot izgāju savu spēli. :-)
Kurš būs nākamais?
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Tenjou
Posts: 34
Joined: 23 Dec 2010, 10:33

Re: Pekainis

#3 Post by Tenjou » 05 Feb 2012, 17:36

Minī kritika: nelieto šādus fontus(sevišķi italic), kas atgādina times new roman. Nelieto nesaderīgas tekstūras, piem. paņem ieej paintā, uzzīme peleku kvadratu, uzzīmē melnu borderu pietiekami biezu apkārt.
Izskatīsies daudz labāk par to kā izskatās tagad un neprasa nekādus mākslinieka talantus.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Pekainis

#4 Post by Arrovs » 05 Feb 2012, 18:10

Kas ir to izmantoju. Nav man dizainiska talanta. Tāpēc veltu uzmanību programmēšanai.
P.S. Man patīk parastie fonti.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Tenjou
Posts: 34
Joined: 23 Dec 2010, 10:33

Re: Pekainis

#5 Post by Tenjou » 05 Feb 2012, 18:29

Kā jau teicu, tādi sīkumi neprasa talantus un vairāk laika arī.
No defaultajiem fontiem ir arī kuri izskatās labāk priekš UI elementa.
Ir svarīgi pievērst uzmanību pie mazām detaļām, jo tas ir ko ievēro, nevis labu programmēšanu.

User avatar
Dee
Posts: 81
Joined: 20 Jan 2012, 20:35

Re: Pekainis

#6 Post by Dee » 05 Feb 2012, 20:30

Manuprāt tekstūras ir saderīgas, varbūt vienīgi vidējajā līmenī sienas tā so so. Bet vispār rada tādu foršu pagraba vai cietokšņa noskaņu. Vienīgi tas pats galvenais pekainis ir košs tādēļ varbūt neiederas tik ideāli kā pārējie mošķi. Bet manuprāt ir ok. Nu un par fontu es domāju ka tas arī ir gaumes jautājums. Es piekrītu, ka var atrast daudz labāku, taču šis arī ir pieskaņots pašai spēles noskaņai tādēļ teiktu ka ir ok. Tikai es nezinu kādēļ man nerāda garumzīmes un tādēļ man "līmenī" vietā rādās "lomeno" :D Vienīgais ko gribētu ieteikt ir main menu kko pamainīt, jo tas gan manuprāt ir nesmuks, itsevišķi fons un pats virsraksts. Bet bez main menu manuprāt spēlei dizains ir normāls.

Starp citu es mēģināju atkost kā mošķu AI strādā, jo es pamanīju ka tas nav pilnīgs random movement tā ka citos pacman. (to nevar nepamanīt ja tev staigājošs redīs dzenas pakaļ un cenšas tevi nogalināt :D) Tā arī līdz galam neizdomāju. Pirmā ideja bija, ka ir kkāds pathfindings. Bet beigu beigās izdomāju ka varētu būt random movements + izvēlas virzienu uz spēlētāja pusi ja esi ienaidnieka redzeslokā. Vai man ir taisnība? Bet lai arī kas tas būtu, tas strādā ļoti efektīvi, tādēļ vēl joprojām nēsmu to spēli izgājis :)

panic
Posts: 4
Joined: 20 Oct 2011, 22:53

Re: Pekainis

#7 Post by panic » 05 Feb 2012, 21:23

ne vienu reizi vien nacas izspelet, lai pabeigtu. tie zirnekli krietni vairak raustaas un tur ari celi nav tik taisni.

tekstuuras man skiet puslidz ok, bet pietrukst kautkads apgaismojums. tie koki uc objekti ari varetu but vairak

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Pekainis

#8 Post by Arrovs » 06 Feb 2012, 00:32

Paldies par atsaucēm.
Vispār man būs jāuztaisa vēl viena versija. Atradās viens caurums(varat mēģināt atrast paši).
Tur es varētu mēģināt arī ielikt labāku(ja ne labāku vismaz citu) izvēlnes bildi.
Un ēdamos objektus nedaudz pielabot - dažādot.
/////////
Jā apgaismojuma nav vispār - patestēšu, varbūt ar to izskatīsies labāk.
/////////
Priekš Dee: Fonts tiek ņemts no tavas fontu mapes. Tā kā man nav auto instalēšanas šajā ziņā, paņem to no manas spēles direktorijas un iekopē windows/fonts.
/////////
Skaņas ar nav vispār, bet varbūt mēģināšu pielikt pie nākamās versijas.
/////////
Un atkal Dee: jā MI nav pilnīgi nejaušs. Praktiski viss arī ir tā kā tu to nosauci ar vēl papildus piebildēm.
/////////
P.S. Visi paneļi tika sataisīti vienā dienā un arī saprogrammēti(pedējā).
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Pekainis

#9 Post by Arrovs » 08 Feb 2012, 23:21

Jaunā 1.1 versija klāt.
Izbaudiet un novērtējiet.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Post Reply

Return to “Dalībnieki”