Spēles tematikas tips

Spēles jāveido kā

Klons noteiktai spēlei (Pac man, Mario, Tetris, Ferma...)
11
48%
Tematisks projekts (ziemassvētki, sarkani ziloņi, nāve...)
6
26%
Žanrs (RPG, FPS, RTS, Arcade ...)
2
9%
Pilnīgi brīvs
4
17%
Cits variants (komentāros)
0
No votes
 
Total votes: 23

Message
Author
snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Spēles tematikas tips

#11 Post by snake5 » 03 Jan 2012, 21:23

Ja nepatīk manas idejas, paliekam pie Ziemassvētkiem vai kaut kā tikpat nodrāzta. Pirmajam konkursam jebkāds temats būtu labāks par nekādu.

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Spēles tematikas tips

#12 Post by janiksxxl » 03 Jan 2012, 21:29

"Pasaules gals" ir labs temats :D Mans favorīts. Ziemassvētki jau bij. "Leduslaikmets" ar tāds ziemīgs. Kaut vai "Sniegs". Tas kas āra tāpat nokusīs.
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Spēles tematikas tips

#13 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 21:33

Nu tak, kā jau teicu, lai šis mēnesies iet kā totāls eksperments. Es palieku pie tā, kas tika izvēlets. Jūs taisat pēc temata, kas patīk. Vienkārši jābeidz spriedelēt. Daram vienkārši.

User avatar
douche
Posts: 33
Joined: 03 Jan 2011, 01:30

Re: Spēles tematikas tips

#14 Post by douche » 03 Jan 2012, 21:38

albertsmuktupavels wrote:Ok, atļausos te biki pamuldēt.

Kāds mums ir mērķis? Atkal mēģināt ko izvrizīt tādu, kas patīk tikai "savējiem"? Turpināt diskutēt un atkal nekas nenotiek? Ja vieneiz nesāksim neko darīt iesaku vērt lapu/forumu ciet un visi mājas.

Vienkāršākais būs taisīt klonus mazām spēlēm. Līdz ar to potenciālie dalībnieki var fokusēties uz spēles programmēšanu un dizainiskas idejas aizneties no esošajām spēlēm. Spēļu noteikumiem iepazities spēļu aprakstos.

Es labāk šeit redzēšu 1., 2. kursu audzēķņu darbus/spēles pascal, delfos vai kaut vai tajā pašā qbaisicā, nekā lasīšu tālākas plikās diskusijās, kurās ir nevajadziga muldēšana. Ja mēs gribam piesaistīt jaunus cilvēkus, tad tieši jaunatne, kas izvēlas mācīties programmēšanu ir mūsu mēŗķis. Un viņiem vienkāršāk būs taisīt klonus. Lai iemacās pamata lietas, kā programmēt spēles. Tā augs pieredze un ar laiku būs spējīgi taisīt jau nopietnākās spēles. Esmu parliecināts, ka te neviens pieredzējies programmētājs nenāks un nepiedalīsies. Viņiem ir savs darbs un diez vai vēlas ari visu brīvo laiku veltīt spēļu veidošanai.

Beidzam diskutēt vienreiz. Temats izvēlēts - pacman klons. Aiziet pie darba un mēģinam caur paziņām/draugiem piesaistit jaunos. Lai taisa, ka jau minēju, kaut pacal, delfos.

Jā, darbi nebūs nekādi dižie, bet vai jūs domājat, ka mēs izveidosiem sakarīgu gamedev pulku mēģinot taisīt tikai ideālas, jaunas, vēl nebijušas spēles? Vai mus vaijadzigs, lai potenciāli dalībnieki tērē laiku domājot, ko tēmatam atbilstošu vispar var izveidot un beigās kā izveidot?

Pats ar spēļu veidošanu neesmu aizrāvies, laika trūkuma dēl. Arī sen neko neesmu programmējis c++, vai līdzigā. Tik vien cik webs. Tieši izlasot, ka jāveido pacman klons, bija iemesls manai tagadējai aktivitātei. Vismaz šobrīd es redzu, ka es arī varētu ko izveidot. Bet ja man būtu jātaisa pēc kādas tematikas, tad viss ko izdarītu - mēģinātu izdomāt, ko orģinālu/krutu un ar to viss beigtos, jo saprastu, ka tas nebūs manos spēkos zināšanu/pieredzes trukuma dēļ.

Gribat mainīt tematu? Mainat, tik rēķinaties, ka Jūs jau zaudējat vienu potenciālu dalībnieku.
Nerunā kā tāds pašpasludinātais potenciālo dalībnieku pārstāvis, ok?
Pats neesi aizrāvies ar spēļu veidošanu, bet viedoklis tev gan ir vareni brangs.

Man nav mērķis tur "piesaistīt jaunas asinis" gamedevam vai kaut kāds tamlīdzīgs bullshits, ne tāpēc es ierosināju jaungada miniGC taisīt.
Kāds ir mērķis?

Te mērķis ir pavisam vienkāršs pavadīt labi laiku programmējot spēles - tādas nelielas, mazas(un ne tik mazas) spēles, tīri for-fun, no strings attached. Un tas contests tāda tīri vien papildus motivācija un platforma sacensībai un kkādam vietējam community buildingam.

Un luste to miniGC taisīt tieši uz zsvētkiem/jauno gadu (ar tādu pašu tematiku) ir tieši tāpēc, ka tad parasti cilvēkiem ir bik vairāk laiks uz rokām (un "OH FUCK, gads ir galā un es neesmu nevienu spēli vēl šogad uzprogrammējis")
Last edited by douche on 03 Jan 2012, 21:47, edited 1 time in total.

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Spēles tematikas tips

#15 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 21:45

Vispār te visu laiku runā par pulka piesaistīšanu? Bija te tādas diskusijas. Bet tas tā.

Pavadīt labi laiku? Eh, bet te nekas nenotiek. Kur tad tā labā laika pavadīšana? Diskutējot. Kaut kas ir jāmaina, ne tā?

Em, nu tad jau no tevis drīz kas gaidāms? Vai ari tu tikai izsplavi savu viedokli un ta ari te viss turpinasies - tikai diskusijas?

User avatar
douche
Posts: 33
Joined: 03 Jan 2011, 01:30

Re: Spēles tematikas tips

#16 Post by douche » 03 Jan 2012, 21:50

albertsmuktupavels wrote:Vispār te visu laiku runā par pulka piesaistīšanu? Bija te tādas diskusijas. Bet tas tā.

Pavadīt labi laiku? Eh, bet te nekas nenotiek. Kur tad tā labā laika pavadīšana? Diskutējot. Kaut kas ir jāmaina, ne tā?

Em, nu tad jau no tevis drīz kas gaidāms? Vai ari tu tikai izsplavi savu viedokli un ta ari te viss turpinasies - tikai diskusijas?
Es esmu finišējis divos zsvētku/jgada miniGC.
Ja es ierosinu miniGC, tad arī parasti cenšos finišēt, ne vienmēr izdodas, bet tomēr. :)

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Spēles tematikas tips

#17 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 21:54

Malacis, tas ir tikai pozitīvi. :) Un cik tas viss bijis kvalitatīvas labs? Varbūt vari iemest linkus uz saviem veikumiem, ievērtēšu.

Es tik nesaprtu vienu. Kāda velna pēc vislaik viss izvēršas diskusijās. Man nepatik tas, vajag tā, gribu to, un vel nezin kadas velmes tā vietā, lai šobrīd paņemtu un izpildītu izludinātā konkursa uzdevumu. Uztaisīt vienkārsu pacman klonu.

Tie, kas paveic godam konkura uzdevumu piedalas nakama konkrsa idejas/temata/noteikumu diskusijas.

Visi grib radīt ko grandiozu, bet kas no tā sanāk?

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Spēles tematikas tips

#18 Post by janiksxxl » 03 Jan 2012, 21:58

Emm, drusku piebilde, spēles taisa arī mākslinieki etc. Te kaut kā pārāk liels uzsvars uz to ka te viss ir programmētājiem.

Klau un cik no postiem šai diskusijā ir tavi?
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

User avatar
douche
Posts: 33
Joined: 03 Jan 2011, 01:30

Re: Spēles tematikas tips

#19 Post by douche » 03 Jan 2012, 22:05

Pirmais bija tāds shmups ar jaunā gada tematiku.
Otrais bija santu slēpošanas sacensības pa vairākām trasēm

Tie, kas ir piedalījušies/sekojuši līdz minigc, noteikti zin par kurām spēlēm es runāju.
Par kvalitāti, lai spriež citi.

Linkus iemest... err, tur jārakājas pa failiem. Žēl, ka http://3priedez.net/gc/ ir down, tur viņi visi bija :(

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Spēles tematikas tips

#20 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 22:07

Un, kur problēma? Mākslinieki? Ideāli būs skaists pacman klons ne tā?

Kāda starpība, cik posti? Es mēģinu panākt, lai vienkārsi beidzam diskutēt un darīt. Bet izskatās, ka te turpinās diskutēt un nekas nemainīsies. Redz visi tik izlepuši, ka nespēj radit pacman klonu. Tik mani izbrīna tas, ka te visi gudrie, kuri grib radit nebijusas spleses, kvalitativas utt. reāli neko nav radījusi?

Parādat man tos veikumus par kuriem var tiešām teikt, jā ši ir kvalitatīva un interesanta spēle. Kuru novērtē ne tikai vietēji bet arī citi/nesaistīti ar gamedev. Tādu, ko ar lepnumu var radit pasaulei, šis radits latvija?

Post Reply

Return to “Ātrais BRSD”