Noteikumi

Message
Author
elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Noteikumi

#1 Post by elvman » 03 Jan 2012, 17:34

Konkursa sākums: 5. janvāris
Konkursa ilgums: 1 mēnesis, (līdz 4. februārim 23:59)
Balsošama: līdz 11. februārim 23.59
Pieteikšanās: visas spēles jāpiesaka sadaļā "Dalībnieki" līdz konkursa beigu termiņam (līdz 4. februārim 23:59)
Tēmas: Pacman klons vai Slimnīca (spēlei jābūt vismaz par vienu no tēmām)

Konkursa balvas: atkarīgas no saziedotās summas.
Ziedot balvām var šeit:
Ziedotāji:
  • Einārs Lielmanis - 10 EUR
  • Alberts Muktupavels - 7 EUR
  • Kristaps Auzins - 6 EUR
  • Rūdolfs Eberliņš - 5 EUR
Beidz runāt, sāc darīt!

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#2 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 18:18

Vai tiešām vajag to piekto datumu? Domāju, ka šie konkurs var sākties ar pirmo un beigties ar mēneša pēdāju datumu. Darbus vajadzētu ļaut iesniegt arī pec termina, lai tie kas nepaspēj nepamet darbu, bet nobeidz un parāda savu veikumu. Bet uz blavām pretendē tikai tie, kas ir iesnieguši laikā. Nu ja balvām, kas būs saziedots. Ko sakat?

Manuprāt tēma var palikt.

Edit: Gribēju noziedot 5 eiro, bet nesanāk. Parāda kļūdu - This transaction failed because we were unable to verify this credit card through our card validation process. In order to proceed with your transaction, please select a different funding method or add a different credit card.

Bet reāli es pirms kāda laika pirkos ebay un nekādu problēmu nebija. Kāds zin, kas par lietu?

panic
Posts: 4
Joined: 20 Oct 2011, 22:53

Re: Noteikumi

#3 Post by panic » 03 Jan 2012, 19:13

nu mani gan ipasi neuztrauktu vai sakas 1. (kurs vispar jau ir garam) vai 5.

terminjos ar vajadzetu ieklauties visiem vienados. pabeigt un paradit var ari konkursaa darbu neiesniedzot.

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Noteikumi

#4 Post by janiksxxl » 03 Jan 2012, 19:22

Par termiņu piekrītu. Nekādu atkāpju. Šis nav indago vai kāds lielais konkurss. Vajag izvēlēties to, ko vari pabeigt laicīgi. Un nav ko slinkumu lāpīt :D
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: Noteikumi

#5 Post by D-Art » 03 Jan 2012, 19:23

Tēma, manuprāt, diezgan interesanta ;)
Tikai 2 jautājumi - kā tiks vērtētas spēles - tā pat kā iepriekšējos BRSD, vai tomēr būs arī žūrija?
Un vērtēšana, ja vērtēs kā iepriekšējos BRSD, notiks forumā vai kkur citur?
Termiņš arī pietiekami liels šādam vidēji mazajam konkursam :)

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#6 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 19:26

Hei, nu beidz. Kāda vēl žūrija? Es pieļauju, ka sākumā pavisam noteikt būs tikai daži, kas ko darīs un būs mēneši, kad noteikt neiesniegs neviens. Savus veikumus publicēs šeit pat. Pēc publicēšanas termiņa beigāmm uztaisa diskusiju, kurā katrs adod balsi par viņaprāt labāko darbu. Darbs, kurš savāc visvairāk ir uzvarētājs.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Noteikumi

#7 Post by snake5 » 03 Jan 2012, 19:27

Kāds zin, kas par lietu?
Parocies profilā, tur jābūt kaut kādām manuālām naudas avotu pārbaudes iespējām. Vismaz atceros, ka gāju kaut kad cauri tiem procesiem (apmēram gadu atpakaļ gan).

Par tēmu runājot - manuprāt vajag kaut ko ne tik bremzējošu. Sacensties implementācijā var programmētāju konkursos, spēļu veidošanas konkursiem (by default) tāds labums, ka tiek vērtētas arī citas lietas. Tā kā šis ir 2012, manuprāt tēma drīzāk varētu būt "Pasaules gals", "Pēdējais maijs", "Elle zemes virsū", "Jūdu zombiju nakts", "Dižais džihads", "Kur ir mana lidmašīna?" vai kaut kas uz to pusi. :D

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#8 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 19:33

Eh, vienkārši pamēģināšu vēlāk noziedot. Vai arī nākošreiz neizmantošu savu paypal kontu, bet vienkārši ievadīšu kartes datus.

Tavas tēmas man liekas atbaidošas. Labāk taisam mazu spēlīšu klonus, lai vispār kaut ko iekustinātu. Kāpēc pacman, lai būtu bremzējošs, kas tev liedz izcelties ar orģinālu ideju pacman realizācijā.

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Noteikumi

#9 Post by janiksxxl » 03 Jan 2012, 19:43

Nu viss atkarīgs, cik ļoti jābūt klonam. Klons var arī nemaz neizskatīties pēc klonējamā, tikai ko aizņemties. Bet par tematiem runājot, snake5 ir tuvāk. Drīzāk tematiku noteikt nevis spēles procesu.
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#10 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 19:49

Nepiekrītu, vajag visu pēc iespējas vienkāršāk. Taisam konkrētas spēles nosacītu klonu, kurā jābūt klonējās spēles pamatidejai. Pašu spēli vari papildināt ar ko vien vēlies, tikai tā, lai nezaudē jēgu.

Post Reply

Return to “Ātrais BRSD”