Noteikumi

Message
Author
snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Noteikumi

#11 Post by snake5 » 03 Jan 2012, 20:38

Nepiekrītu, vajag visu pēc iespējas vienkāršāk.
Programmēšanas olimpiāžu netrūkst. Ko tas dod, ka mums ir 10 praktiski identiskas spēles? Tas nekādi neuzlabos Latvijas spēļu kvalitāti citu acīs un pavisam noteikti šādam domu gājienam ir daudz mazāks potenciāls savākt sekotājus. "Skatieties, kā latvieši spēj klonēt nevienu neinteresējošas klasiskās spēles!" Un galvenokārt, tas nebūs interesanti topošajiem spēļu veidotājiem.

Btw, tematikas noteikšana (pretēji spēles procesa noteikšanai) bija tieši tas, ko biju domājis ar "kaut ko ne tik bremzējošu". ;)

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#12 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 20:48

Labāk 10 identiskas spēlas, nekā divas, vai viena "orģināla", kuras izpildījums būs nekāds. Sorry, bet līdzsineja pieredze rada, ka mes neesam gatavi/spejigi vispar kaut ko radit. Labāk vācam kopā jaunos, sākam ar mazumiņu un krājam pieredzi.

Seit ir uz rokas pirkstiem saskaitami tie, kas vispar kaut ko spēj radit. Un ne visiem ir vēl tas laiks.

Vari piesaistīt pieredzējušos programmētājs? Lūdzu, es tik priecāšos par kvalitatīvām spēlēm. Bet es personīgi redzu tikai to, ka mēs varam mēģinat veidot mūsu pulku lielāku tikai balstoties uz jaunajiem. Bet tie jaunie nebūs spējigi radit kvalitātīvas spēles.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Noteikumi

#13 Post by snake5 » 03 Jan 2012, 21:02

Labāk 10 identiskas spēlas, nekā divas, vai viena "orģināla", kuras izpildījums būs nekāds.
No kurienes tāds pieņēmums? Gadījumā nav no personīgās pieredzes ar spēļu veidošanu? Sorry, ne es, ne daži citi, kurus pazīstu (ar reālu pieredzi un vairākām pabeigtām spēlēm), neesam tu. Mums ir daudz interesantāk (un attiecīgi arī rezultatīvāk) strādāt pie kaut kā sava, nevis kalpot burtam. Darbā varu paspēt izkalpoties pēc sirds patikas un pat vairāk, turklāt konkursos man algu nemaksā.
Vari piesaistīt pieredzējušos programmētājs? Lūdzu, es tik priecāšos par kvalitatīvām spēlēm. Bet es personīgi redzu tikai to, ka mēs varam mēģinat veidot mūsu pulku lielāku tikai balstoties uz jaunajiem. Bet tie jaunie nebūs spējigi radit kvalitātīvas spēles.
Tu gribi jaunajiem piedāvāt veidot projektus, kas nav pat īsti viņu pašu? Bērnību neesi pazaudējis vai kas ar tevi? Ja viņi gribēs, noklonēs visu tāpat, ja nē - uzspiešana nebūs darboties aicinošais faktors...

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#14 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 21:11

Lūk šāda vēlme arī visu bremzē un nekas tālāk neatīstisies. Tas tavs "Mums" arī ir tas pats "savejiem". Ko tas dod, ka viss tiek rīkots savējiem?

Tu uzspied uz to lai radām kvalitativas un interesantas spēles. bet pats ne sūda neko vērā nemamu neesi radijis. Kur ir kaut viena tava "kvalitativa" spele?

Davai bedz te gudri drist. uztaisi kvaltiativu pacman. Un ja to atdzinīgi novērtēs esošā tauta, tad nakama menesa konkursu rīkos pēc taviem noteiktumiem un kvalitātes prasībām.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Noteikumi

#15 Post by snake5 » 03 Jan 2012, 21:21

Ja būtu redzējis kaut vienu vērā ņemamu spēli no tevis, tavu kritiku gan jau uztvertu nopietnāk. Ja maksāsi, Pacman uztaisīšu... :D

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#16 Post by albertsmuktupavels » 03 Jan 2012, 21:30

Plika diršana. Ja jau tu mums tik kruts, tad domāju, ka tev pāris stundu laikā butu tas pac man gatavs. Bet oi, sneiks neko kvalitativu nevar radit. Redz vinam nepatik temats un nepiedalisies.

Vienīgais, ko esmu radijis ir sūdiga atminas spēle vienrezi indago kaut kad sen atpakal, tad vel man bija niks skeiter. Bet cik atceros, tad pedeja tik un ta nepalika.

Un Tur tā lieta, ka ari no tavas puses nekā vērā ņemama nav. Vismaz kvalitātes ziņā. Ideja iespējams vēl ir neslikta, bet izpildijums nekads.

Zhlops
Posts: 62
Joined: 08 Dec 2010, 19:10

Re: Noteikumi

#17 Post by Zhlops » 04 Jan 2012, 21:53

Jautājumi:
Pacman klons ir domāts kā tikai Pacman klons, vai vispār oldschool game klons?
Konkurss ir vienu mēnesi, līdz ar to līdz 5 februārim? Vai līdz pirmajam, lai nākošo konkursu var sākt ar pirmo?

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Noteikumi

#18 Post by janiksxxl » 04 Jan 2012, 22:53

Tikai pack man.
Nu es teiktu ka šo varētu līdz 5. februārim, bet nākošo sākt ar pirmo. Šoreiz vienkārši tāds sabīdīšanas laiks sanāca.
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Noteikumi

#19 Post by AnetiX » 05 Jan 2012, 13:06

Kas par spēles tipu ir "Slimnīca" ?

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Noteikumi

#20 Post by albertsmuktupavels » 05 Jan 2012, 13:32

AnetiX wrote:Kas par spēles tipu ir "Slimnīca" ?
Tā ir vienkārši spēles tēma. Taisi jebko, kas tai varētu atbilst.

Post Reply

Return to “Ātrais BRSD”