Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

Ieteikumi un idejas gamedev.lv saturam
Message
Author
CodeWolf
Posts: 119
Joined: 10 Dec 2010, 19:10
Location: LV-Riga-Marupe

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#21 Post by CodeWolf » 27 May 2011, 18:27

O izskatas daudzsološi.... Vienīigais pati lapa varēja nedaudz labāk izskatīties, teikšu ka izskatas pēc kādas parasta foruma , nevis LV Spēļu veidotaju mītnes.
//OpenGL

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#22 Post by snake5 » 27 May 2011, 19:02

+1
Defaultā tēma liek domāt, ka te baigie sliņķi dzīvo. :D

P.S. Tiem, kam nepatīk ka tikai sūdzas un nekā nedara: varu arī uztaisīt tēmu, ja vajag. :P

CodeWolf
Posts: 119
Joined: 10 Dec 2010, 19:10
Location: LV-Riga-Marupe

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#23 Post by CodeWolf » 27 May 2011, 19:47

Domāju ka vajadzētu izveidot nelielu konkursu - Saistība ar GameDevLv foruma izskatu.
Pēctam izveidot balsošanu un noskaidrot tēmu kura patīk visiem.. ;)
//OpenGL

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#24 Post by snake5 » 27 May 2011, 20:34

Nebūtu arī problēmu visas ieinstalēt un ļaut katram izvēlēties gan jau. :P

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#25 Post by janiksxxl » 28 May 2011, 11:02

Nevienam šejienietim tā protams nav problēma, bet ja gribas tautu, tad jau būtu jākļūst par "latvisku" forumu. Pagaidām mumsim te latviešu forums angļu valodā. Kādam iespējams tas uzlabotu dzīvi. Tāda neliela ideja. +nu es tāds drusku traumēts uz to, bet jābūt iespējai pieslēgties ar "globālajiem" pieteikšanās rīkiem.
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

CodeWolf
Posts: 119
Joined: 10 Dec 2010, 19:10
Location: LV-Riga-Marupe

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#26 Post by CodeWolf » 28 May 2011, 13:04

Kaut kur netā gan jau ,ka var uzrakt phpBB latviskoto versiju... Bet cik ta te tās angļu valodas?
Domāju ka līdz šim nav vēl izveidota neviena spēļu veidošanas programma,dzinis,komplikators latviešu valodā.+ kautkādām zināšanām jau ir jābūt. :D
//OpenGL

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#27 Post by bubu » 28 May 2011, 13:31

Sorry, bet nu taisīt *kompilatoru* latviski (un vispārīgi ne-angliski) - tas ir absurda kangals (tulkosim C++ latviski, lol). IT industrijā tomēr angļu valoda ir jāmāk, ne jau augstā līmenī, bet nu pamati jāmāk. Jo ātrāk to sapratīs, jo pašam tikai labāk būs.

~18 gadus atpakaļ, kad mana paaudze sāka mācīties programmēt - interneta nebija, grāmatas latviski bija retums, pārsvarā bija krieviski, un rakstīt kodu vajadzēja angliski (qbasic, turbo pascal, etc) - un nekāda vaina, visu varēja iemācīties. Tagad no tā tikai esmu ieguvējs, ātri iemācījos angļu valodas pamatus.

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#28 Post by janiksxxl » 28 May 2011, 13:38

Kāds sakars foruma valodai ar geimdevu, dziņiem utt. Interesanti kāpēc draugiem.lv ir latviski, laigan programmēts ar rīkiem angļu valodā. Vajadzēja tak angliski. Šajā skatupunktā pat drusku smieklīgi - visi lielie servisi ir pārtulkojuši sevi latviski. Latvieši protams nespēj izdarīt pāris darbības.
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

CodeWolf
Posts: 119
Joined: 10 Dec 2010, 19:10
Location: LV-Riga-Marupe

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#29 Post by CodeWolf » 28 May 2011, 13:55

rakstiju par dziņiem,untt tāpēc ka tur ir nepieciešama angļu valoda. Cik tad šājā mājaslapā ir tās angļu valodas? -samērā maz
ja cilvēks kas grib veidot spēles nezin ko nozīmē - View new posts,members,game development un citus sarežģītos vārdus forumā tad ko viņš darīs kad nokļūs pie kāda tutoriāla,dziņa.....?
Kāpēc draugiem.lv ir latviski ? Tas ir socialais portāls + tur apgrozas arī cilvēki kuri nesaprot angļu valodu...
Nedomāju ka te kāds nāks veidot speles vai tās testēt ,neko nesaprotot no Angļu valodas.

Var jau tulkot ,man nav nekas pretī. :|
//OpenGL

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Jaunie gamedev.lv un konkursu plāni

#30 Post by janiksxxl » 28 May 2011, 14:08

Nu tā piebilde bij vairāk domāta it guru :)

Es tā dzirdēju ka mēs te gribam ieinteresēt tautu. Kas šajā gadījumā tad ir tā tauta - tie, kas ir jau 10 gadus apguvuši programmēšanu un jau nopietni strādā un kam šis ir kaut kādas muļķības. Tos, kas mācās programmēt un zina angļu valodu un aizies uz kādu angļu saitu, piem. gamedev.net, kur dabūs visu nepieciešamo vai jebkurš latvijas iedzīvotājs kurš grib tikko sākt ko jaunu vai vienkārši palasīt ko, tad latvieši labu dara un spriež.
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

Post Reply

Return to “Par gamedev.lv / About gamedev.lv”