Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

Šeit varam meklēt palīgus spēļizstrādē un citās ar to saistītās lietās, piedāvāt savu palīdzību un prasmes
Post Reply
Message
Author
Svagers
Posts: 3
Joined: 28 Jun 2011, 21:05

Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#1 Post by Svagers » 28 Jun 2011, 21:06

Sveiciens!
Pats īsti nezinu nevienu AS3 developeri, tāpēc esmu iegriezies šeit.
Ilgu laiku ar biznesa partneri darbojāmies ar papīriem un idejām, beidzot esam nonākuši līdz darbiem.
Kopā meklējam 3 vai četras programmētāju komandas, kur katrai tiks uzdots programmēt vienu spēli. Komandā var būt arī viens cilvēks, ja kāds spēj to paveikt (dizains + programmēšana).
Nepieciešamās zināšanas:
- padziļinātas AS3 zināšanas
- darbība ar multiplayer-engine (mūsu gadījumā - SmartFoxServer 2x)
- Client-side manipulāciju iespējām ar Flash/pilnīga spēles sistēmas drošības nodrošināšana
Pats esmu programmētājs un zinu, ka summa, kurai ir piekrituši investori par vienas spēles izstrādi, nav pārāk jaudīga, tomēr tā nav arī peļama. (To varu pateikt tikai privāti).
Vēlamais izstrādes laiks ir viens mēnesis. Darbs - oficiāls, ar rakstisku vienošanos (līgumdarbs/pasūtījums) un, ja nepieciešams, arī priekšapmaksa ir iespējama.
Ceru, ka kādam ir interese. Rakstiet man privāti šeit vai atrodiet mani http://www.draugiem.lv/isvagers/

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#2 Post by bubu » 28 Jun 2011, 21:33

Interesanti. Bet kāpec tieši 3-4 komandas, lai taisītu 1 spēli? Nepietiek ar vienu komandu?

DeRatizator

Re: Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#3 Post by DeRatizator » 28 Jun 2011, 22:00

Tikko viens meklēja vienu komandu, tagad uzradās vēl viens kuram vajag 3-4 komandas ? :)
Komandas kokos neaug, būs vien pašam tās jāveido.

Svagers
Posts: 3
Joined: 28 Jun 2011, 21:05

Re: Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#4 Post by Svagers » 29 Jun 2011, 00:41

Ideja vienkārša - vienu spēli taisa viena komanda. Kopā vajag 3 - 4 spēles, tāpēc arī nepieciešamas 3 - 4 komandas.
Un tā arī domāju - apzināt programmētājus un apvienot grupās. Bet varbūt ir jau kādi, kas ir sastrādājušies vai vispār - gatavi to darīt viena cilvēka spēkiem

Martins.Ivins
Posts: 6
Joined: 17 Jun 2011, 15:26

Re: Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#5 Post by Martins.Ivins » 05 Jul 2011, 21:07

Vēlamais izstrādes laiks ir viens mēnesis.
Man kaut kā šķiet ka biznesa plānā nav kaut kas ierēķināts, jo mēneša laikā neko publicējamu nav iespējams izveidot. Ja nu vienīgi komanda ir tiešām liela, un jau saliedēta. Ietiktu pārskatīt biznesa plānu un saplānot reālāk projektu :?

Svagers
Posts: 3
Joined: 28 Jun 2011, 21:05

Re: Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#6 Post by Svagers » 20 Jul 2011, 19:55

Martins.Ivins wrote:
Vēlamais izstrādes laiks ir viens mēnesis.
Man kaut kā šķiet ka biznesa plānā nav kaut kas ierēķināts, jo mēneša laikā neko publicējamu nav iespējams izveidot. Ja nu vienīgi komanda ir tiešām liela, un jau saliedēta. Ietiktu pārskatīt biznesa plānu un saplānot reālāk projektu :?
Mēneša laikā nevar izpildīt tiešām milzīgus 3d projektus. Parastu spēli var uztaisīt 2 nedēļu laikā, ja to dara aizrautīgi un ar interesi. Protams, atzīstu - šis nav piedāvājums zema līmeņa, slinkam Latvijas developerim

DeRatizator

Re: Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#7 Post by DeRatizator » 20 Jul 2011, 22:05

Svagers wrote:
Martins.Ivins wrote:
Vēlamais izstrādes laiks ir viens mēnesis.
Man kaut kā šķiet ka biznesa plānā nav kaut kas ierēķināts, jo mēneša laikā neko publicējamu nav iespējams izveidot. Ja nu vienīgi komanda ir tiešām liela, un jau saliedēta. Ietiktu pārskatīt biznesa plānu un saplānot reālāk projektu :?
Mēneša laikā nevar izpildīt tiešām milzīgus 3d projektus. Parastu spēli var uztaisīt 2 nedēļu laikā, ja to dara aizrautīgi un ar interesi. Protams, atzīstu - šis nav piedāvājums zema līmeņa, slinkam Latvijas developerim
Manuprāt tev skaidri pateica, ka lai uztaisītu jebkādu projektu tevis norādītajos termiņos, komandai jau jābūt reālai komandai, kas ir strādājusi kopā ar līdzīgiem projektiem.
Ja komanda jau to ir darījusi, tad kāda velna pēc viņiem būtu tas jādara to tavā labā ? Neesi nedaudz pārvērtējis savas finansiālās iespējas ?

Šaubos, ka tu gūsi atzinību, kādu saukājot par sliņķi.

kovacs
Posts: 81
Joined: 13 Dec 2010, 15:23

Re: Meklēju 3-4 darba komandas spēlu izgatavošanai

#8 Post by kovacs » 25 Jul 2011, 18:14

Svagers wrote:
Martins.Ivins wrote:
Vēlamais izstrādes laiks ir viens mēnesis.
Man kaut kā šķiet ka biznesa plānā nav kaut kas ierēķināts, jo mēneša laikā neko publicējamu nav iespējams izveidot. Ja nu vienīgi komanda ir tiešām liela, un jau saliedēta. Ietiktu pārskatīt biznesa plānu un saplānot reālāk projektu :?
Mēneša laikā nevar izpildīt tiešām milzīgus 3d projektus. Parastu spēli var uztaisīt 2 nedēļu laikā, ja to dara aizrautīgi un ar interesi. Protams, atzīstu - šis nav piedāvājums zema līmeņa, slinkam Latvijas developerim
nu tad tik "good luck" atrast čaklos, augsta līmeņa un lētos (indiešu) programmētājus, kas tev visu pa lēto, kvalitatīvi un mēneša laikā uztaisīs!!! :twisted:

mana pieredze gan liecina ka pa mēnesi neko prātīgu neuztaisīsi, ja vien kaut ko tamlīdzīgu jau neesi taisījis kādas pāris reizes un gan rīki, gan tehnoloģijas, gan visi pārējie aspekti ir zināmi.

pluss ja godīgi, tad tavs piedāvājums, forma un viss pārējais domāju, ka galīgi nosit vēlmi kaut potenciāli sadarboties ar tevi, bet lai jau veicās... :roll:

Post Reply

Return to “Meklēju sadarbību / I am seeking for cooperation”