Mekleju palīgus/ Papildināāts/ Izlasi :)

Šeit varam meklēt palīgus spēļizstrādē un citās ar to saistītās lietās, piedāvāt savu palīdzību un prasmes
Post Reply
Message
Author
Fireskelet
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2018, 12:48

Mekleju palīgus/ Papildināāts/ Izlasi :)

#1 Post by Fireskelet » 12 Jan 2018, 13:18

Sveiki!
Nezinu cik šis portāls vēl ir aktivs, bet izdomau izmeģinat un ierakstit.

Man ir speles ideja kuru loti vēlētos īstenot....

Ganjau iztikšu bez Latviešu palīdzības, forums izmiris ta vai tā :D :/

Cya
Last edited by Fireskelet on 15 Feb 2018, 13:47, edited 5 times in total.

600
Posts: 73
Joined: 06 Jun 2016, 13:28
Location: Rīga
Contact:

Re: Mekleju brivprātīgos, spēles izstrādei! Meklēju tieši Te

#2 Post by 600 » 12 Jan 2018, 14:33

Sveiki, es pats nepiedalos, bet iesaku pielikt arī kādu bildi un vēl info, lai var izvērtēt vai ir jēga tērēt laiku pieteikties.. Tādi “noslēpumainie” projekti ir pilns Unity forums :)

Fireskelet
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2018, 12:48

Re: Mekleju brivprātīgos, spēles izstrādei! Meklēju tieši Te

#3 Post by Fireskelet » 12 Jan 2018, 14:45

600 wrote:Sveiki, es pats nepiedalos, bet iesaku pielikt arī kādu bildi un vēl info, lai var izvērtēt vai ir jēga tērēt laiku pieteikties.. Tādi “noslēpumainie” projekti ir pilns Unity forums :)
Lieta tāda ka vel nekas nav isti gatavs, es nevaru neko parādīt, varu pameģināt izveidot skices lai ir ari uzskatāms materials. Paslaikai esmu sacis modelet, un vel neesmu nostiprinajis savu ideju par noformējumu vai grafisko dizaunu, tadēl ari mekleju cilvekus kuri ir gatavi pievienoties un kopa padiskutēt un pilveidot manu ideju.

600
Posts: 73
Joined: 06 Jun 2016, 13:28
Location: Rīga
Contact:

Re: Mekleju brivprātīgos, spēles izstrādei! Meklēju tieši Te

#4 Post by 600 » 12 Jan 2018, 14:54

Forši, ka esi sācis darīt. Pēc pieredzes, pāša sākumā grūtāk dabūt palīgus no malas, ja tie nav paziņas, bet, protams, nav neiespējami. Vislābākais kā ieintriģēt ir konstants progress, ko arī novēlu! Un daudz daudz vizuāla materiāla! :)

Fireskelet
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2018, 12:48

Re: Mekleju brivprātīgos, spēles izstrādei! Meklēju tieši Te

#5 Post by Fireskelet » 12 Jan 2018, 14:57

600 wrote:Forši, ka esi sācis darīt. Pēc pieredzes, pāša sākumā grūtāk dabūt palīgus no malas, ja tie nav paziņas, bet, protams, nav neiespējami. Vislābākais kā ieintriģēt ir konstants progress, ko arī novēlu! Un daudz daudz vizuāla materiāla! :)
Ok, paldies! Centišos darit maximali cik varu, kamer atrodu kadu kurs turpinas ar visu ko pats nevarēšu :)
Tiklidz bus ko paradīt, ievietošu šeit :)

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Mekleju brivprātīgos, spēles izstrādei! Meklēju tieši Te

#6 Post by elvman » 13 Jan 2018, 00:53

Jā, es arī tomēr ieteiktu izlikt šeit to, kas jau ir gatavs, kas ir izdomāts. "Pastāstīšu tiem, kas pieteiksies" pieeja īsti nestrādā. Tavu ideju noteikti neviens nezags, jo internets ir pārpildīts ar "labām" idejām, tāpēc Tevis paša labā būtu iepostēt pēc iespējas vairāk informācijas. Grūti iedomāties, ka kāds varētu pieteikties palīdzēt Tev, nevis kādam projektam citos forumos, kuram pieejama kaudze attēlu un informācijas.
Beidz runāt, sāc darīt!

Fireskelet
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2018, 12:48

Re: Mekleju brivprātīgos, spēles izstrādei! Meklēju tieši Te

#7 Post by Fireskelet » 14 Jan 2018, 13:49

elvman wrote:Jā, es arī tomēr ieteiktu izlikt šeit to, kas jau ir gatavs, kas ir izdomāts. "Pastāstīšu tiem, kas pieteiksies" pieeja īsti nestrādā. Tavu ideju noteikti neviens nezags, jo internets ir pārpildīts ar "labām" idejām, tāpēc Tevis paša labā būtu iepostēt pēc iespējas vairāk informācijas. Grūti iedomāties, ka kāds varētu pieteikties palīdzēt Tev, nevis kādam projektam citos forumos, kuram pieejama kaudze attēlu un informācijas.
Labi. Paldies, bus brīvāks brīdis uzrakstīšu detalizētāk, lai citi varētu saprast manu spēles domu. :)

Post Reply

Return to “Meklēju sadarbību / I am seeking for cooperation”