Meklēju sadarbību

Šeit varam meklēt palīgus spēļizstrādē un citās ar to saistītās lietās, piedāvāt savu palīdzību un prasmes
Post Reply
Message
Author
IngusB
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2017, 09:29

Meklēju sadarbību

#1 Post by IngusB » 03 Apr 2017, 09:01

Sveiki!

Ir radusies nepieciešamība pēc kolēģiem, ar kuriem kopā izstrādāt projektus. Vienam ir diezgan neefektīvi darīt visu, animācijas, grafika, programmēšana, stāsts un skaņa, tādēļ gala rezultāts būtu labāks un pats process daudz patīkamāks kopā ar cilvēkiem, kas ir tikpat entuziastiski kā es šajā jomā.
Nedaudz par sevi, esmu pēdējā kursā RTU DITf fakultātē un pašlaik izstrādāju simulāciju 3D vidē kā bakalauru, tādēļ nēesmu pilnīgi zaļš gurķis :D. Personīgi vislielākā interese un pagaidām lielākie panākumi ir tieši kā programmētājam. Bakalauru izstrādāju Unity un iepriekšējie projekti ir tapuši turpat, taču nākotnes plāni saistās tieši ar UE4 (C++).
Būtu lieliski ja šo izlasītu kāds, kam ir līdzīgs entuziasms kā man saistībā tieši ar grafikas izstrādi, stāsta veidošanu un skaņu.
Sazināties ar mani vislabāk būtu tieši e-pastā: Ingus.Betmans@gmail.com

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Meklēju sadarbību

#2 Post by AndrejsKlavins » 03 Apr 2017, 10:16

Hei!

Ir labi, ka pastāstīji par sevi, bet nav skaidrs, vai piedāvā un meklē līdzdomātājus jau eksistējošam projektam? Ja jā, tad totāli vajadzētu vairāk informāciju par projektu, citādi galīgi nav nekas skaidrs.

Ja nē, tad gribētos saprast, vai vēlies tieši pievienoties eksistējošam projektam vai arī kopistiski uzsākt jaunu?

Holybreath
Posts: 16
Joined: 06 Mar 2017, 12:18

Re: Meklēju sadarbību

#3 Post by Holybreath » 04 Apr 2017, 13:17

UE4 C++ labi parzini?

IngusB
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2017, 09:29

Re: Meklēju sadarbību

#4 Post by IngusB » 06 Apr 2017, 17:12

Pašreiz vienīgais projekts, pie kura strādāju. ir mans bakalaura darbs jeb jau minētā 3D simulācija. Uzsvars ir uz vienu ēku un to, ka ir iespējams lietotājam iedarboties ar pilnīgi visiem objektiem, ieslēgt gaismas, atvērt durvis, atgriezt ūdens krānu, paņemt nazi un to mest, ieslēgt plīti utt, citiem vārdiem sakot - rīkoties maksimāli pietuvināti reālajai dzīvei.

Šeit rakstīju ar domu uzsākt jaunu projektu vai pievienoties jau kādam projektam tieši programmētāja lomā, taču ja kāds vēlas man ar grafiku vai skaņu palīdzēt bakalaurā, būtu tikai un vienīgi priecīgs, protams, ja simulācija izdotos laba, tad ar lielāko prieku varētu mēģināt to uzdabūt Steam.

ar UE4 vēl nēesmu strādājis, bet C++ pārzinu diezgan labi.

Dendrobats
Posts: 12
Joined: 16 Aug 2016, 15:00

Re: Meklēju sadarbību

#5 Post by Dendrobats » 08 May 2017, 15:11

Sveiks,

Negribi pievienoties manam projektam tas gan nav uz Unity bet ir uz C tipa valodas veidots tā kā nekādu probēlmu nevajadzētu būt.
Šeit var apskatīt vecus screenshotus (tur jau reāli lielāks progress ir) un vairāk par projektu uzzināt: viewtopic.php?f=18&t=482
Šeit pēdējais Demo: http://exewo.com/Escape/Demo/FOG-Latest.zip

Post Reply

Return to “Meklēju sadarbību / I am seeking for cooperation”