Vai esi cilvēks?

Šeit varam meklēt palīgus spēļizstrādē un citās ar to saistītās lietās, piedāvāt savu palīdzību un prasmes
Post Reply
Message
Author
User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Vai esi cilvēks?

#1 Post by Simanis » 17 Dec 2016, 18:39

Sveiki.

Pēc trešdienas meetup izskanējuša ieteikuma (kā arī sadaļas lietošanas noteikumiem), šeit ievietoju informāciju par talantu meklējumiem savam projektam:
galvenais kritērijs ir tāds, ka esi cilvēks. Otrais kritērijs, esi dzīvs. Trešais kritērijs ir tāds, ka esi ieinteresēts.

Idejas apraksts
Spēli sauc Bleh.
Tā tiek veidota LU biznesa inkubatora ietvaros. Šobrīd Kongregate ir pieejama rudimentāra spēles versija. Pēc pieprasījuma varu nosūtīt arī Windows versiju (web pārlūkā spēle IMO izskatās sūdīgāk).

Žanrs ir 2D Indie platformer. Vizuāli un dažviet idejiski iedvesmas avots ir bijis Binding of Isaac un Salad Fingers. Ir aptuveni noformulēts stāsts, spēles lore, ir gatavojamo npc concept art.
Vēlme ir izveidot spēli, kas izraisa vieglu wtf sajūtu un relaksējošo experience.

Ir noformulēts ļoti liels skaits konkrētu mērķu un uzdevumu, ne visi no tiem ir saistīti ar tehniskām lietām. Visvairāk darāmā ir mārketingā, PR, un komunikācijā. Šobrīd spēle ir side-project stāvoklī. Uztveru to kā iespēju kārtīgi paeksperimentēt, bet nepieciešamības gadījumā esmu ar mieru mest studijas atlikt, lai ar spēli nodarbotos uz pilnu slodzi.

Informatīvs video:


Esošā komanda
1. Es
2. Uz jautājuma zīmes šobrīd atrodas 4 cilvēki – 1 ar kodēšanas prasmēm, 2 ar interesi par mārketingu, un 1 – ar mākslas jautājumiem
Jāpiebilst, ka LU biznesa inkubatora ietvaros ir piekļuve vairākiem mentoriem un biznesa kontaktiem, kas ir diezgan lietderīgi.

Kādi cilvēki tiek meklēti

Kā iepriekš bija minēts, galvenais ir tas, ka esi dzīvs un ieinteresēts. Šim projektam pēc manām domām visvairāk iztrūkst šādi skillseti:
1. pārdošana – mārketings – komunikācija (t.i. ekstroverta personība)
2. kods – tehniskie jautājumi – gamedev (vēlams C#, Unity)
3. māksla (tehniskais un/vai radošais aspekts)
Ja esi pietiekami ieinteresēts, lai satiktos un ziedotu vismaz kādas 2h nedeļā, tad darbiņu noteikti varēs atrast.

Iepriekšēja pieredze, manas prasmes
Šī ir pirmā spēle, ko esmu palaidis atvērtai publikai internetā. Iepriekš uz Unity un dažiem citiem rīkiem ir veidoti primitīvi spēļu projekti.
Studēju datorzinātnes LU (pirmais kurss), esmu nokārtojis 6 tālmācības kursus Coursera, kas saistīti ar videospēļu izstrādi, BA grāds humanitārajās zinātnēs.
Kodēju sūdīgi, nav labas mutiskās komunikācijas prasmes, zīmēju ok, bet neesmu profesionālis

Atlīdzība:
Nav, kamēr nav paredzami ienākumi, kas mērāmi simtos EUR.

Image
NPC concept art
EDIT:
Diemžēl nesaņemu automātiskus ziņojumus par jauniem postiem, tāpēc varēšu ātrāk reaģēt, ja rakstīsi uz epastu - simanism@inbox.lv

Cheers.
Last edited by Simanis on 25 Jan 2017, 18:29, edited 1 time in total.

Sacristan1
Posts: 15
Joined: 29 May 2011, 17:34
Contact:

Re: Vai esi cilvēks?

#2 Post by Sacristan1 » 11 Jan 2017, 17:48

Vari sazināties ar mani - girts.kesteris[at]gmail.com

Portfolio: girtskesteris.xyz

User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Re: Vai esi cilvēks?

#3 Post by Simanis » 18 Jan 2017, 12:01

Sacristan1 wrote:Vari sazināties ar mani - girts.kesteris[at]gmail.com

Portfolio: girtskesteris.xyz
Paldies! Aizrakstīju

Post Reply

Return to “Meklēju sadarbību / I am seeking for cooperation”