Meklēju cilvēkus..

Šeit varam meklēt palīgus spēļizstrādē un citās ar to saistītās lietās, piedāvāt savu palīdzību un prasmes
Message
Author
Deummus
Posts: 5
Joined: 12 May 2015, 18:33

Meklēju cilvēkus..

#1 Post by Deummus » 12 May 2015, 18:59

Čau visiem!
Es domāju sākt veidot spēli, taču es apzinos, ka es viens to nespēšu, tapēc es vēlētos savākt komandu.
Es meklēju cilvēkus, kuri prot:
1) Programmēt iekš Unity
2) Modelēt / Animēt (Ieteicams iekš Blendera)

Vēlams, ja pārzinātu abas no minētajām jomām, taču cilvēki, kuriem ir zināšanas vienā no šajām jomām arī ir laipni gaidīti.
Cilvēki šajā jomās var būt gan iesācēji, amatieri vai profesionāļi, tam nozīmes nav..
Ar mani var sazināties caur:
Ēpastu - thealliancetechs@gmail.com
Skype - K-a-i-n-s

Ar cieņu,
Markuss

raimonds1503
Posts: 8
Joined: 27 Jun 2011, 15:45

Re: Meklēju cilvēkus..

#2 Post by raimonds1503 » 13 May 2015, 11:42

Varbūt uzraksti arī nedaudz par to kādu spēli gribi taisīt, ko pats proti, etc? ;)

Deummus
Posts: 5
Joined: 12 May 2015, 18:33

Re: Meklēju cilvēkus..

#3 Post by Deummus » 13 May 2015, 19:31

Kāda spēle tiks taisīta, tas ir atkarīgs no cilvēkiem, kuri pievienosies. Jo piemēram, es no 2d modelētaja nekādīgi 3d modelētus objektus nedabūšu, tādā gadijumā mēs taisītu 2d tipa spēli, taču ja grupai pievienotos 3d modelētājs, mēs censtos taisīt 3d tipa spēli. Bet nu visā visumā visi, kuri pieteiksies, mēs kopīgi izlemsim par to, vai taisīsim 2d tipa spēli, vai 3d tipa spēli un par spēles žanru. Protams man pašam ir arī pāris spēļu idejas, kuras es pastāstīšu parējiem, kuri būs pieteikušies un ja viņiem patiks, tad visticamāk arī īstenosim kādu no viņām.
Sākšu ar to, ka es brīvajā laikā mācos programmēt un programmēju.
No mājaslapas programmēšanas es pārzinu: PHP, HTML, CSS un JS. (Programmēju pašlaik arī sev mājaslapu.)
No aplikācijas programmēšanas es pārzinu: VB.NET, C# un C++. (Es strādāju pie manis veidota virtuāla assistena, kurš ir veidots uz VB.NET programmēšanas valodas. Kaut kas līdzīgs kā Siri, taču uz datora.) Ja kādam ir velme uzzināt kā aplikācija strādā, tad šeit ir neliels video ieskats - https://www.youtube.com/watch?v=QuqEswF-7rY
Brīvajā laikā es nodarbojos ar zīmēšanu un es uzskatu, ka man labi sanāk. Taču tas ir tikai ar zīmuli uz lapas. Es esmu meiģinājis uz datora un tur galīgi nekā, pat 2d modeļi iznāk šausmīgi. Ja kāds māk no baltas lapas, kur ir skice uztaisīt blenderī 2d, vai 3d modelētu objektu ir arī laipni gaidīti. Es nezinu, vai tas piederas pie zīmēšanas, bet es arī nodarbojos pie dizainēšanas. Ir vairāki projekti, kuriem esmu veidojis dizainu, bet diemžēl viņiem nav veicies un jau lielākā daļa, varbūt pat visi ir aizvērušies ciet. Pašlaik arī taisu dizainu priekš savas majaslapas, bet tā kā darbi ir daudz, viss notiek diezgan lēni..
Es uzskatu, ka vislabāk būtu, ja jūs pajautātu man, ko jūs vēlētos uzzināt, nekā es stāstu kaut ko tādu, ko neviens, vai reti kurš grib uzzināt.

Edgarsa77
Posts: 144
Joined: 19 Mar 2015, 15:53

Re: Meklēju cilvēkus..

#4 Post by Edgarsa77 » 13 May 2015, 21:45

IMHO, labāk veidot 3D modeļus. 2D Scrollingam der arī tādi. Ir to vleglāk varēsi sarenderēt priekš 2D bildītēm.
2D neviens nemodelē, bet zīmē. ;)

Šādi mēģinājumi ir bijuši ļoti daudz. Parasti tādi 99% beidzās nesākoties.
Jo bez spēles story/žanra nekas nebūs. Kamēr tu neizdomāsi scenāriju [bet to jau tev vajadzēja izdomāt mēnesi pirms te iepostēji], tikmēr nekas nenotiks.

Kāds būs tavs ieguldījums?
Kādas platformas? Unity? CryEngine? UE4?
Ja tu gribi kontrolēt citus, tad tev automātā jāmāk arī kaut kas pašam. Ko tu māki tādu, kur tev ir vismaz 5 gadu stāžs?

Es galīgi neesmu te ieinteresēts, jo:
1. Kā jau rakstīju, tev nav ne story/ne žanrs nodefinēts. Nodefinēsi vēlāk? Nekas tev nebūs, tici man. Tikai plika ideja?
2. Pats veidoju kaut ko. Man ir gan ideja spēlei, gan jau nodefinēts žanrs/story/ izvēlēts UE4 dzinis.

Bet tev?

Lielie buki tūlīt metīsies man virsū. Nu neko ... :lol:

Deummus
Posts: 5
Joined: 12 May 2015, 18:33

Re: Meklēju cilvēkus..

#5 Post by Deummus » 13 May 2015, 22:43

Atvaino, es neizteicos konkrēti - Sakot, ka man ir spēles idejas, es gribēju sacīt, ka man jau ir zināms stāsts, žanrs utt. Ja man tas nebūtu zināms, tad šis topiks šeit nepastāvētu.
Es uzskatu, ka Tavs jautājums par manu ieguldijumu ir lieks... Vai tad atbilde uz šo jau nav skaidra? Pats personīgi es kontrolēšu spēles attīstību. Programmēšu un dizainēšu priekš spēles, kā arī iegulīšu savus līdzekļus.
Speciāli priekš Tevis atkārtošu velreiz - Spēle tiks taisīta iekš Unity. Tikko atcerējos, es piemirsu savā iepriekšejā atbildē pieminēt, ka programmēju arī iekš Unity. Ja Tu palasītu manas atbildes, tad Tu saprastu, ko es protu. Un es uzskatu, ka tas ir pietiekoši. Varbūt Tu uzskati savādāk...
Kapēc Tu uzreiz uzbrūc ar vārdiem: "kur tev ir vismaz 5 gadu stāžs?" Jā, protams tas ir labi, ka ir liels darba stāžs kādā noteiktā jomā, taču jauniņie vai amatieri, kuriem vel nav 5 gadu stāžs, nevar neko veidot? Protams var!
Neieinteresētiem cilvēkiem kā Tu, savu ideju es noteikti nestāstīšu. Tu saki, ka nekas nebūs? Labi, izaicinājums pieņemts. To , vai projekts izdosies, vai neizdosies ir vairāk, vai mazak atkarīgs no cilvēka rakstura, jo ja cilvēkam nebūs spītība, mērķtiecība un apņemšanās, tad tur tiešām nekas nebūs.
Vēlos vel piebilst, ka ir pievienojušies 2 cilvēki:
1) Meitene kā 2d modelētāja.
2) Puisis kā Unity programmētājs.

Es šo topiku esmu uzsācis, jo es zinu, ka ir cilvēki, kuri labprāt brīvajā laikā vēlas nostiprināt savas zināšanas kādā konkrētā jomā, iegūt jaunas zināšanas jaunā jomā, vai ielikt kādu kapeiku sev kabatā, tad šī ir jūsu iespēja!

Edgarsa77
Posts: 144
Joined: 19 Mar 2015, 15:53

Re: Meklēju cilvēkus..

#6 Post by Edgarsa77 » 13 May 2015, 22:54

Lai izdodās!
Gribēju tevi tikai pārbaudīt.

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Meklēju cilvēkus..

#7 Post by elvman » 13 May 2015, 23:18

Deummus, Tev neviens neko nepārmet. Tomēr, ja vēlies atrast kādu palīgu, tad der izstāstīt ko vairāk par "man ir ideja". Pievienoju sadaļai lietošanas noteikumus (http://forums.gamedev.lv/viewtopic.php?f=20&t=405), kuros iekļāvu punktus, kurus būtu vēlams pieminēt:
  • Iepriekšēja pieredze, Tavas prasmes;
  • Esošā komanda;
  • Kādi cilvēki tiek meklēti;
  • Atlīdzība (bez atlīdzības, alga, daļa no spēles ienākumiem vai kāds cits atlīdzības veids);
  • Idejas apraksts (jo detalizētāk, jo labāk), vēlams ar attēliem, sižeta un mehānikas izklāstu vai arī kaut kas spēlējams.
Ja Tev nav, ko rakstīt zem nevienas no šiem punktiem, tad ir vērts apsvērt spēles izstrādi vēlreiz. Par idejas izklāstīšanu varu Tevi nomierināt, Tu noteikti neesi izdomājis kaut ko pavisam jaunu un unikālu, un visticamāk šajā forumā neviens Tavu ideju nenozags. Pat ja nozagtu, tad šajā pārbāztajā spēļu tirgū būtu jājūtas pagodinātam.
Beidz runāt, sāc darīt!

Deummus
Posts: 5
Joined: 12 May 2015, 18:33

Re: Meklēju cilvēkus..

#8 Post by Deummus » 14 May 2015, 00:08

Es nedomāju, ka man kāds pārmet, varbūt es atbildu tā, it kā kāds to darītu, taču tas ir mans atbildēšanas veids un tur neko nevar darīt. Tavu topiku izlasiju un mana atbildes ir sekojoša - Es varbūt uz šiem punktiem nēesmu atbildējis pirmajā atbildē jeb, kad es topiku veidoju, taču vairāk, vai mazāk uz šiem punktiem / jautājumiem ir atbildēts. Taču, lai visiem būtu skaidrs, es varu uzrakstīt velreiz.

Ko es protu?
1) Pārzinu mājaslapas programmēšanas valodas - PHP, HTML, CSS un JS.
2) Pārzinu aplikācijas programmēšanas valodas - VB.NET, C# un C++.
3) Māku kodēt iekš Unity.
4) Protu izveidot dizainus priekš mājaslapas.
5) Protu zīmēt 2D un 3D objektus uz baltaslapas, iespējams pat pārnest 2D zīmējumu iekš Blendera (Zimējot uz datora, man tik smuki nesanāk.)

Mana iepriekšējā pieredze?
Es jau agrāk esmu saskāries ar Unity un Blenderi. Meiģināju veidot spēles, taču sapratu, ka vienam nekas neizdosies. Uzprogrammēt man grūtības nesagādāja, taču, lai uztaisītu 2D zīmējumu vai 3D modeli iekš Blenderi sagādāja man grūtības un tas bija iemesls, kapēc es pametu darbus pie spēlēm.

Kāds ir mūsu sastāvs?
Pašlaik mēs esam 3 cilvēki. Sākšu ar sevīm - Ko es protu, jūs jau zināt, taču es vel vēlos pieminēt, ka es uzņemos spēles attīstības vadīšanu un ieguldīšu savus līdzekļus. Šodien viena meitene izteica lielu gribēšanu pievienoties mums, lai veidotu spēles. Viņa prot zīmēt 2D modeļus. Un vakar mums pievienojās viens puisis, kurš ir Unity programmētājs.

Kādi cilvēki tiek meklēti?
Es meklēju cilvēkus, kuri prot:
1) Programmēt iekš Unity
2) Zīmēt 2D objektus / Modelēt 3D objektus (Ieteicams iekš Blendera)

Kāda būs atlīdzība?
Atlīdzība būs daļa no spēles ienākumiem. Es esmu visnotaļ pārliecināts, ka izskanēs jautājums - Kā Tu zini, vai vispār būs ienākumi? Atbilde ir sekojoša - Spēle, vai nu tiks izlaista par maksu, vai būs pieejama kā Free To Play, taču ar maksas pakalpojumiem iekšā. Kā arī es darīšu visu, lai piesaistītu finansējumu. Es uzskatu, ka arī pieredze ir sava veida atlīdzība. Tie, kuri visaktīvāk un visvairāk paveiks spēles labā, es viņiem par paveikto darbu samaksāšu no savas kabatas.

Iespējams nēesmu, bet varbūt tomēr esmu, to nevar zināt, jo pasaulē ir ļoti daudz spēļu. Taču punktu "Idejas apraksts" es šeit izlaidīšu. Pastāstīšu Tev dzīves atgadījumu - Es ar draugu piedalijos vienā konkursā, man bija ģeniāla ideja lauksaimniecības sfērā, es viņam izstāstiju un viņš manu ideju reāli nozaga kā arī pieteicās tajam konkuram pats ar manu ideju. Sanāca tā, ka viņš izvilka, ka prezentē savu ideju pirms manis. Viņš noprezentēja, un es biju šokā, jo reali man bija tas pats. Pēctam, kad es noprezentēju, žūrija uzdeva man jautājumu kā tas sanāca, ka tā ideja ir tāda pati kā viņam? Viņš atbildēja, ka viņš to ideju ir izdomājis un es viņam to ideju nozagu.. Viņam ticēja, jo viņam bija skices, viņam bija papīri. Viņš dabūja lielu finansējumu, un tagad turpina darbu pie sava uzņēmuma. Un nauda tur ienāk ļoti daudz.. Bet, ko es dabūju? Neko! Paliku bešā, kauns un pārmetumi no visiem. Tici man, tā sajūta nav laba. Un tagad atbildi uz manu jautājumu - Kas ir labāk, izdomāt ideju un atļaut kādam to paņemt, tādējādi nedabūt neko vai izdomāt ideju un pašam to realizēt? Es domāju, ka atbilde šeit jau ir skaidra!

raimonds1503
Posts: 8
Joined: 27 Jun 2011, 15:45

Re: Meklēju cilvēkus..

#9 Post by raimonds1503 » 14 May 2015, 09:39

Spēļu idejas jau nu tiešām nav tās ko vajadzētu slēpt. Neviens viņu nezags, jo katram pašam ir savas 100000 idejas, ko gribētu realizēt, bet ierobežo laiks, līdzekļi vai kāds cits faktors. Spēļu tirgus ir tik piesātināts, ka 99% izstāstot savu ideju, varēs piemeklēt idejiski vai pēc mehānikas līdzīgu ideju.

Es pat teiktu drīzāk otrādāk, izstāstot savu ideju tur redzi cilvēku reakciju, tu redzi to, ka tava ideja ir vai nu interesanta un cilvēks sāk interesēties vairāk par to vai arī meh... Protams viss ir atkarīgs no izpildījuma, bet gadījumā kad cilvēki saka ka ideja ir galīgi garām un māk to pamatot (nevis tikai "man nepatīk") ir vērts apdomāties vai tiešām es gribu iegūldīt naudu, laiku kaut kādā idejā, kura jau pašā saknē ir neinteresanta.

Nezinu gan kā ir lauksaimniecības nozarē, jo neko citu kā braukt ar traktoru un izrakt kartupeli nemāku, bet zinu to ka game dev nozarē vajag rādīt, stāstīt par savām spēlēm, jo lai kaut ko uztaisītu pagrabā nevienam neko nesakot un pelnīt kaudzi naudas neiegūldot marketingā vajag baigo hit ideju (kāda drošvien ne tev, ne man nav) un daudz veiksmi.

Stāsti par spēlēm, rādi progressu, izmanto free marketing. ;)

Veiksmi.

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Meklēju cilvēkus..

#10 Post by bubu » 14 May 2015, 11:05

Esmu šajā forumā vairāk kā 10 gadus. Neatceros nevienu reizi kad kāds būtu pastāstījis ideju un kāds cits to būtu nozadzis. Un neatceros arī nevienu reizi, kad kāds būtu pēc laika atnācis atpakaļ un pateicis cik labu palīdzību atradis un cik lielisku spēli uztaisījis un to visu izdarījis nepastāstot ideju, kad meklēja sadarbību forumā.

Bet nu lai veicas.

Post Reply

Return to “Meklēju sadarbību / I am seeking for cooperation”