Meklē : Programmētāju priekš Android aplikācijas!

Šeit varam meklēt palīgus spēļizstrādē un citās ar to saistītās lietās, piedāvāt savu palīdzību un prasmes
Post Reply
Message
Author
REEED
Posts: 1
Joined: 21 Jun 2012, 21:34

Meklē : Programmētāju priekš Android aplikācijas!

#1 Post by REEED » 26 Aug 2012, 00:22

Sveiki visiem, kā jau virsrakstā minēts tiek meklēts programmētājs priekš android aplikācijas (spēles) izstrādes.

Īsi par Spēli:
Spēle paredzēta mobilajiem tālruņiem un planšetēm, kuras tiek darbinātas uz androīda. Spēle tips ir 2D unlimited runneris. Spēlē dominēs 4 dažādas spēles vides, kuras tiks randomizēti sakārtotas viena pēc otras. Šķēršļu izkārtojums trasē tiks randomizēts un lielākā daļa šķēršļu būs dinamiski, kas nozīmē, ka būs jāstrādā pie trajektorijas izveides. Un protams, spēle iekļaus arī rutīnas lietas, kā monētu vākšana, power-up’i, spēles tēla upgrade sistēmas un acheivementi!

Kandidāts:
Kandidātam ir jābūt spējīgam uzņemties aplikācijas struktūras izveidošanu un uzprogrammēšanu – tātad visa tehniskā puse no A - Z! Vēlama arī iepriekšēju pieredzi ar androīda aplikācijām.

Sadarbības forma:
Dotajā brīdī mums nav pašiem sava ofisa, tā, kā šis vairāk ir ķēriens freelanceriem. Gribētos cilvēku uz pilnu slodzi, BET izskatīšu arī „part time” piedāvājumus atkarībā no kandidāta pieredzes un vēlmes sadarboties. Uz doto brīdi izskatās, ka strādājot uz pilnu slodzi projekta izstrādes termiņš varētu būt 1 mēnesis ar plusiņu. No manas puses vēlme ir sadarboties ar azartisku un projektā ieinteresētu personu.

Apamksa:
Protams pats galvenais punkts, no kura arī tad būs atkarīga sadarbība. Es negribētu nosaukt tagad konkrētu cenu mēnesī, jo dažādi sadarbības veidi var atšķirties! Bet lai būtu aptuveni skaidrs došu norādes – pēc pieteikšanās sazināšos ar interesējošiem kandidātiem, lai tuvāk apspriestu spēles konceptu – ja kandidāts aprēķina, ka izstrādes termiņš ir 1,5 mēneši un viņš par visu projektu vēlas saņem 1500Ls, tad, lūk arī Jums mēneša likme – 1000Ls! Bet, kā jau iepriekš minēju tad tas ir atkarīgs no paša kandidāta un viņa pieredzes!

Pieteikšanās:
Sūtiet man e-pastu uz janis.krekovskis@gmail.com ar Jums vēlamo sadarbības formu un iepriekšējo darba pieredzi šajā jomā! Ja vēlaties pielikumā varat pievienot arī savu CV!

Ar Cieņu, Jānis!

mudzis
Posts: 7
Joined: 17 Nov 2011, 01:01

Re: Meklē : Programmētāju priekš Android aplikācijas!

#2 Post by mudzis » 26 Aug 2012, 09:04

1.5 mēneši ir diezgan īss periods lai uzražotu ko jēdzīgu, īpaši viens cilvēks. bet nu tas tik mans subjektīvais viedoklis

kovacs
Posts: 81
Joined: 13 Dec 2010, 15:23

Re: Meklē : Programmētāju priekš Android aplikācijas!

#3 Post by kovacs » 27 Aug 2012, 12:24

man jau liktos ka pa 1.5 mēnesi var kaut ko uztaisīt, TIKAI TAD ja ir piešauta roka un jau esošas iestrādnes.

No "0" un bez iepriekšējas pieredzes, imo tas nav iespējams, ja vien gribas kaut ko kaut cik baudāmu un bez gļukiem uztaisīt.

User avatar
rudis
Posts: 26
Joined: 11 Apr 2012, 13:55

Re: Meklē : Programmētāju priekš Android aplikācijas!

#4 Post by rudis » 30 Aug 2012, 02:41

Hmm , priekš free vai reklāmas rakstura spēles tas ir pieņemams laiks -> http://www.mr-nibbles.com/ <- robežās . Priekš kaut kā pārdodam 3 - 6 mazākais .

mudzis
Posts: 7
Joined: 17 Nov 2011, 01:01

Re: Meklē : Programmētāju priekš Android aplikācijas!

#5 Post by mudzis » 30 Aug 2012, 20:34

ne nu jā šitādu spēlīti pa 1,5 mēnešiem es domju ka var uzraut.

Sacristan1
Posts: 15
Joined: 29 May 2011, 17:34
Contact:

Re: Meklē : Programmētāju priekš Android aplikācijas!

#6 Post by Sacristan1 » 30 Sep 2012, 19:44

Diezgan interesanti.

Par 1,5 mēnesi var paspēt visu ko izdarīt, BET ja ir pieejami visi vajadzīgie resursi un pilna uzmanība projekta monitorēšanā, kā arī ir skaidra projekta specifikācija.

Tad šī lieta ir realizējama

Post Reply

Return to “Meklēju sadarbību / I am seeking for cooperation”