Ranki

Viss par šo forumu: ierosinājumi, kritika, viedokļi un citas lietas
Message
Author
User avatar
nokards
Posts: 23
Joined: 11 Dec 2010, 00:52

Re: Ranki

#11 Post by nokards » 24 Dec 2010, 23:38

manas idejas/ieteikumi -

svaigi reģistrējies
lietu bīdītājs(vai kaut kas tamlīdzīgs ar tādu pašu domu) (ir kādi ejoši/pabeigti projekti)
grafiķis
mūziķis

šķiet, publicētājs un dizaineris mūsu platuma grādos īpaši neiederētos
tie paši BRSD, Indago uzvarētāji, varbūt arī organizētāji
bez šaubām, kaut ko guru tipa arī vajag, lai jaunie neziņas zin kam drīkst prasīt pēc palīdzības un nebaidīties ka viņus pasūtīs izd^rsties..
like un dislike varētu drīzāk likt zem virsraksta "lietotāja reputācija" vai "lietotāja attieksme".

un vēlāk saliktu foruma spilgtākajiem personāžiem interesantākus rankus, piemēram, php dievs, pagraba īrnieks vai kvēls peles klikšķinātājs. (piedodiet, neko labāku šobrīd izdomāt nevaru -.- )

premium
Posts: 12
Joined: 11 Dec 2010, 01:15

Re: Ranki

#12 Post by premium » 25 Dec 2010, 00:44

No tām reputācijām nav tolks. Citi speciāli ņems un mīnusiņus liks visiem pēc kārtas ^^.

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Ranki

#13 Post by AnetiX » 25 Dec 2010, 02:02

nokards wrote:manas idejas/ieteikumi -

svaigi reģistrējies
lietu bīdītājs(vai kaut kas tamlīdzīgs ar tādu pašu domu) (ir kādi ejoši/pabeigti projekti)
grafiķis
mūziķis

šķiet, publicētājs un dizaineris mūsu platuma grādos īpaši neiederētos
tie paši BRSD, Indago uzvarētāji, varbūt arī organizētāji
bez šaubām, kaut ko guru tipa arī vajag, lai jaunie neziņas zin kam drīkst prasīt pēc palīdzības un nebaidīties ka viņus pasūtīs izd^rsties..
like un dislike varētu drīzāk likt zem virsraksta "lietotāja reputācija" vai "lietotāja attieksme".

un vēlāk saliktu foruma spilgtākajiem personāžiem interesantākus rankus, piemēram, php dievs, pagraba īrnieks vai kvēls peles klikšķinātājs. (piedodiet, neko labāku šobrīd izdomāt nevaru -.- )
Neatbalstu. Var jau būt svaigi reģistrējies lietu bīdītājs, kas ir grafiķis un mūziķis, un ir vinējis brsd un arī indago. :D

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Ranki

#14 Post by snake5 » 25 Dec 2010, 03:47

Es arī esmu pret tiem apzīmējumiem, jo lieliski redzu, ka viss ir daudz sarežģītāk - man, piemēram, normāli sanāk logo veidošana, bet, piemēram, zīmēt - ne īpaši. Cik % grafiķis es varētu būt? :D Un jau neskaitāmas reizes esmu teicis, ka spēles veidošanā piedalās dažādi dizaineri.. :D

Varētu jau arī uztaisīt apzīmējumu "OMA" (one man army) u.tml., bet ja būs 100 dažādi ranki, tad galā sanāks sviests un beigās cilvēkiem būs tik dažādi apzīmējumi, ka admins būs piebeigts, tos taisot. :D
Ja ir interese parādīt, ko proti - profile/occupation vai profile/interests kontroles panelī. ;)

Ja interesē kaut ko tādu ielikt ranka vietā, tad varbūt uzreiz jāiedod iespēja pašam tur ierakstīt jebko pēc vēlēšanās...

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Ranki

#15 Post by AnetiX » 25 Dec 2010, 15:24

Varētu jau likt ordeņus. Un tad forumā pie posta būtu kā krievu ģenerālis nokrāvies ar ordeņiem. I onmouseover lai parādas tooltips kas tas par ordeni. Tad būtu skaidrs, ar cik nopietnu personu runā.

No otras puses - kam tos ordeņus vajag? Es tāpat zinu kas te kurš ir un kāds un domāju, ka lielākā daļa regulāro apmeklētāju arī. A newbie te iepeld lai paspamotu, vai uztaisītu GTA un pazust.

bulkans
Posts: 1
Joined: 23 Dec 2010, 19:32

Re: Ranki

#16 Post by bulkans » 25 Dec 2010, 21:14

Šis forums nav tik liels, vajadzētu kaut kādus statusus, reitingus, medaļas un vel sazin ko. Ja tomer baigi gribās phpbb ir Karma mod, kur citi var novērtēt cik tieši noderīgas ir tavas atbildes.

Zhlops
Posts: 62
Joined: 08 Dec 2010, 19:10

Re: Ranki

#17 Post by Zhlops » 27 Dec 2010, 10:17

AnetiX wrote:Varētu jau likt ordeņus. Un tad forumā pie posta būtu kā krievu ģenerālis nokrāvies ar ordeņiem. I onmouseover lai parādas tooltips kas tas par ordeni. Tad būtu skaidrs, ar cik nopietnu personu runā.

No otras puses - kam tos ordeņus vajag? Es tāpat zinu kas te kurš ir un kāds un domāju, ka lielākā daļa regulāro apmeklētāju arī. A newbie te iepeld lai paspamotu, vai uztaisītu GTA un pazust.
Šim būs jāpiekrīt, glavenais lai lietotājs nemaina niku un avatara bildi, tad katram, kas te nav pirmo reizi uz reiz ir skaidrs ar ko runā. A par tiem, kas te ir pirmo reizi - nu pirmā reize ir visur, ja būs aktīvs, tad ar laiku pats sapratīs kas ir kas (no tiem pašiem nikiem un avatara bildēm).

Kamazs
Guru
Guru
Posts: 35
Joined: 17 Dec 2010, 10:20

Re: Ranki

#18 Post by Kamazs » 28 Dec 2010, 17:03

No otras puses - kam tos ordeņus vajag? Es tāpat zinu kas te kurš ir un kāds un domāju, ka lielākā daļa regulāro apmeklētāju arī.
Tāpēc, ka cilvēki mainās. Lūk, kāds kādreiz varēja padomāt (un iespējams domā), ka, piemēram, snake5 ir pa tukšo runājošs kretīns. Bet, pagājis laiks un viņš ir sadarinājis visādas spēles, kuras attiecīgi cienījami novērtētas.

Ranki - tā ir foruma fīča, ka simbolizē attīstību, iespēju "izsisties". Sure, tas ir tikai virtuāls tituls, bet, damn, ko tas nozīmē pašapziņai un morālei. Un mēs zinām, ka tas - vai nu gods un cieņa vai tiekšanās pēc tās - ir pamatīgs būsts produktivitātei. Tāpēc esmu par rankiem.

Bet manā skatījumā rankiem jāattēlo svarīgākais geimdevā - pabeigtas un novērtētas spēles. Man vienmēr ir licies, ka pofig, ko tu runā vai zini - lai runā darbi, nevis vārdi. Un, manuprāt, foruma ranks ir iespēja ilustrēt to, cik katrs lietotājs reāli dara.

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Ranki

#19 Post by AnetiX » 28 Dec 2010, 17:41

Tātad, atliek vien sadzejot rankus. Mani ierosinājumi:
- Indago dalībnieks (varbūt var pat gadu pierakstīt un vietu)
- Indago uzvarētājs (top3) (varbūt var pat gadu pierakstīt un vietu)
- MiniGC (te varētu vnk konkursu skaitu ņemt vērā. >3 = bronza, >5 = sudrabs, >10 = zelts)
- Parādījis kādu normālu savu darbu

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Ranki

#20 Post by elvman » 28 Dec 2010, 23:06

Šobrīd lielākais jautājums - vai mēs liekam vairākas medaļas (kas šobrī phpBB nav pieejams), vai arī vienu user ranku.
Beidz runāt, sāc darīt!

Post Reply

Return to “Par forums.gamedev.lv / About forums.gamedev.lv”