pie boot.lv

Viss par šo forumu: ierosinājumi, kritika, viedokļi un citas lietas
Post Reply
Message
Author
User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

pie boot.lv

#1 Post by kristapuciitis » 03 Sep 2011, 14:19

Sveiki!
Pēdējā nedēļā šis forums ir pavisam neeksistējošs. Vai nav iespējams gamedev.lv forumam pievienoties pie boot.lv foruma zem sadaļas "Datortehnikas programmatūra un operētājsistēmas", pašreizējo gamedev.lv lapu saglabājot tādu, kāda ir, tikai, ja uzspiež "forums", tad cilvēku vedīs nevis uz forums.gamedev.lv, bet gan uz sadaļu boot.lv forumā. Kā nekā tur ir daudz vairāk tautas nekā šeit.
Gooby pls

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: pie boot.lv

#2 Post by bubu » 03 Sep 2011, 20:01

Un labums no tā kāds?
Ja tevi interesē tā cita tauta, tad kas tevi attur iet uz boot.lv forumu?
Tad jau tikpat labi vajag apvienot arī eoz.lv ar boot.lv - kā nekā tautas kopā vairāk sanāks. Imo foruma jēga nav savākt vairāk tautas. Foruma jēga ir būt par konkrētu tēmu. Būt tematiskam. Ja mani interesē geimdevs, tad es zinu uz kuru forumu iet tā vietā lai reģistrētos 5 citos vispārīgos forumus, kurā katrā tad diskutēt pa mazam. Arī kvalitāte no tā cietīs. Agrāk boot.lv paspārnē bija gamez.lv foruma sadaļa par spēļu programmēšanu - bet nu tas kas tika rakstīts tur..

Un btw tas nav tikai pēdējā nedēļā. Tas notiek periodiski - ir laika periodi, kad ir pilnīgs klusums (cilvēkiem ir arī citi darbi darāmi), un ir laika periodi, kad te top tēmas un posti ik stundu. Un galu galā neviens tev neliedz kliedēt šo klusumu un uzsākt sarunas par temu (geimdevu).

Post Reply

Return to “Par forums.gamedev.lv / About forums.gamedev.lv”