tanki online

Viss, kas saistīts ar spēļu izstrādi Latvijā: problēmas, baumas, norises, spēle kā komercprojekts u.tml.
Message
Author
User avatar
bunkovsky
Posts: 23
Joined: 09 May 2011, 00:26

Re: tanki online

#11 Post by bunkovsky » 28 Sep 2011, 17:11

Hehe, nu re visādi gadās. 2 lietas, ko teikt. Gan ontopic, gan offtopic.
Ar "soc spēlēm" nav tik traki, kā te mēģina uzpūst - tas pats wow arī ir sociālā spēle utml...
Vienīgais ar ko browser-sociālās atšķirās ir tas, ka tā nebija pietiekoši spēcīga platforma, lai kautko nopietnu uztaisītu no geimera parastā un izlepušā skatpunkta. Bet tagad ar jaunāku lietu ienākšanu viss mainās (ir vairāki secret brīnumi redzēti izstrādes stadijā) un spēles arī paliek nopietnākas.
Manuprāt var pat diezgan skatīties uz to kā gāja spēles nes tipa runaround -> nopietnākas -> nopietnākas -> mūsdienu, tikai apkārtskraidāmās casual spēlēs ir aizstātas ar apkārt klikšķināmajām, jo kontrolieris atbilstošāks. :) un tagad pamatā ir tas jumping points uz kaučko nopietnāku. Tā ka ieteiktu tomēr padomāt, pirms sākas sociālo spēļu aprunāšana.

Par garāžu - iesaku pieteikties ir riktīgi fun. sevišķi tapēc, ka nezini, kas beigās sanāks. No bijušā varu ieteikt koncentrēties uz bling bling nevis kautko reāli apakšā esošu, jo tiesneši redzēs tikai spīdīgās lietiņas un jums ir svarīgi pierādīt ideju, nevis pabeigt projektu :)

Open coffe club - forši iedzert aliņu ar citiem cilvēkiem, kas arī kautko latvijā dara. Var labi atrast domubiedrus un ir iespēja parādīt savu produktu stājoties priekšā un prezentējot, nākošais būs 13. oktobrī More info

+ jā tie tančiki bija foršs atspēriena punkts. Pamatā mēs viņus šobrīd esam tākā pabeiguši līdz laišanas stadijai, tikai domājam nelaist dzīvē vēl pagaidām, jo viņi beigās pārvērtās par showpiece priekš investoriem(kopā ar pāris citiem sīkumiem ko pirms tam bijām taisījuši). līdz ar to tančiki izdarīja diezgan foršu darbiņu. :D
Tagad pāris mēnešus vēlāk esam veiksmīgi piesaistījuši finansējumu un varam paplašināties beidzot bootstrappošanu :twisted:
Uztaisīju vēlvienu topicu kur ir tas darba piedāvājums http://forums.gamedev.lv/viewtopic.php?f=20&t=117
Mētājamies, alojam, veidojam.

Post Reply

Return to “Spēļu izstrāde Latvijā / Game development in Latvia”