Bleh.

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Post Reply
Message
Author
User avatar
Simanis
Posts: 30
Joined: 15 Dec 2016, 01:46

Bleh.

#1 Post by Simanis » 21 Aug 2017, 20:46

Image

Šad un tad sanāk iepostot par spēli, ko šobrīd taisu.
Sāku sen, bet vēl joprojām ir daudz darba.

Sākotnējais mērķis bija eksperimentēt un mācīties, bet tagad vairāk ir vēlme to noslīpēt, līdz būšu apmierināts ar kvalitāti, pat ja beigās paliktu tie paši pieci īsie līmeņi kā šobrīd. Vēlams vairumu izdarīt līdz gameon.

Ja kādu ieinteresē, būtu priecīgs arī sadarboties šim projektam un/vai citiem nākotnē. Pašam visvairāk patīk darboties ar content izstrādi un maz saprotu no sarežģītām lietām. Centīšos arī tikt uz gamecamps

Pēdējās publicētās versijas var atrast itch.io šeit https://neguli.itch.io/bleh.

Varu pateikt priekšā, ka spēli šobrīd nav vērts mēģināt, jo tā ir pilna ar gļukiem, vizuālām un mehāniskām nepilnībām. Pietiek pateikt to, ka tas ir vienkāršs 2D platformeris ar jump, double jump, dash and walk. Tāpat saturu var tīri labi izprast no screenshotiem un gifiem.

Nepabeigtais piektais līmenis:
Image

Joka pēc divas kameras Unity scēnā:
Image

Nedaudz in-game lore:
Image

Tāpat ar spēli saistīts cancer ir atrodams:
Dažādu notikumu rezultātā ir sakrājušies dažādi palīgmateriāli. Varbūt kādreiz iepsotošu. Piemēram šeit ir daļa no spēles pasaules (ne visu domāts implementēt, jo trūkst resursu):
Image

Vecāka versija. Ielieku, jo smukāka un te redzams arī gigants beigās
Image

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”