Cheap SuperPowers

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Post Reply
Message
Author
ReckLess
Posts: 28
Joined: 31 Mar 2016, 15:40

Cheap SuperPowers

#1 Post by ReckLess » 28 Mar 2017, 01:41

Uztaisiju vienkāršu platformer spelīti uz Unity3D trijās dienās priekš "GDL March jam" pasākuma.
Nav nekas liels, bet nolēmu tik un tā nošarot.

Žanrs: Platformer
Web: https://fancyhat.itch.io/cheap-superpowers
Windows: https://failiem.lv/u/nhp3333c
Attachments
Screen_hulk.png
Screen_hulk.png (27.82 KiB) Viewed 8921 times

User avatar
AndrejsKlavins
Posts: 89
Joined: 16 Jul 2012, 23:41

Re: Cheap SuperPowers

#2 Post by AndrejsKlavins » 29 Mar 2017, 18:35

Man patika. No daudziem early arkādisko jumperu variantiem, idejas, kas bija šajā, likās tādas, kuras gribas izpētīt un uzzināt, ko spēle tev vēl parādīs. Lai arī early prototips, tā sajūta, ka spēlējies ar dažādām īpašībām, kā metodēm, lai tiktu pāri šķēršļiem, likās interesanta.

Izgāju gandrīz visus līmeņus, izņemot pēdējo, ar kuru gandrīz tiku galā, bet safustrējos un atmetu ar roku.

Acumirklīgākā problēma, kuru izjutu - ieselektēt spēju no menu un atiet atpakaļ uz spēli ir neērti. Piemēram, es praktiski neizmantoju speed poweru, jo, kamēr nomet menu, tēls jau ir ieātrinājies un nogāžas bezdibenī, kuru biju plānojis pārlekt. It kā vajadzēja ātrāk plānot, to ieslēgt, bet kopumā vairāk sajūta, ka cīnies ar interfeisu, nevis pats biji vainīgs.

Attiecīgi, man nav uz sitiena skaidra ideja, kā (neieviešot n hotkeys), bet responsīvāka un ērtāka spēju ieslēgšana, ir svarīga, lai spēle būtu par ātri pieņemtiem lēmumiem.


Vēl aizdomājos, ka lai arī parādās nozīme un taktika, kad aktivizē spēju (piemēram, pārāk vēlu aktivizēts teleports, neekspirēsies laicīgi, kad to vairs nevajag), atkal jāpadomā, vai šāda veida precision timing ir spēles stilsa virziens, kurā vēlies iet.
Kā alternatīvu iedomājos, ka līmenis ir būvēts no čekpointiem, un čekpointā visas īpašības nokrīt, bet līdz tam laikam vari tās pat kombinēt for more hilarious effects. Tas gan ir virziens prom no puzlera uz kaut ko citu.

Anyway, good job!

ReckLess
Posts: 28
Joined: 31 Mar 2016, 15:40

Re: Cheap SuperPowers

#3 Post by ReckLess » 29 Mar 2017, 19:23

Paldies par atsauksmi, pēdējais līmenis pašam ne vienmēr sanāk :)

Es pats domāju par to parslēgšanu un šobrīd spelējos ar variantiem. Ar kombinēšanu arī japaspelējas, jo implementēt jau viegli, bet jappadomā par balansu.

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”