kārtējais platformeris

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Message
Author
snauts
Posts: 63
Joined: 30 Mar 2011, 11:15

Re: kārtējais platformeris

#21 Post by snauts » 14 Dec 2011, 16:22

Nonācām jau līdz v0.4. Tagad ir arī MacOSX ports un source pieejama. Safiksēti vairāki bugi. Novākts douche offendojošais teksts, uztaisīts neliels tutoriālītis, iztulkots angliski un iespēja uzreiz atsākt spēli nomirstot pirms pirmā čekpointa.

Jautājums vecais_dumais_laacis un akiims (kas acīm redzot bija tikuši garām zirnekļiem) - vai ir tik traki kā snake5 un douche sūkstās?

User avatar
vecais_dumais_laacis
Guru
Guru
Posts: 109
Joined: 06 Dec 2010, 18:48
Contact:

Re: kārtējais platformeris

#22 Post by vecais_dumais_laacis » 14 Dec 2011, 19:14

nu man pagaaja kaads briidis liidz sapratu ka pret zirnekljiem nav nekaa un vieniigais variants ir stealth mode on.
...un ja bites buutu laachi...

DeRatizator

Re: kārtējais platformeris

#23 Post by DeRatizator » 17 Dec 2011, 02:07

Par purvu: nav skaidrs cik tālu jālec, lai nenoslīktu, un ka vispār tur var noslīkt. Izskatās pēc peļķēm.
Par zirnekļiem: pirmajā reizē arī mēģināju mario style ... :) Šķiet ka vienīgais ierocis pret šiem ir bluķis ... uzkāpj augšā un nospiež ar bluķiem.

Es iesprūdu pie augiem kuri met indīgās sēklas. Pēc 4 reizes ragequit.
Spēles grūtības līmenis ir Godlike, turklāt ar 1hp.

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: kārtējais platformeris

#24 Post by D-Art » 19 Dec 2011, 12:04

Es tiku līdz ūdenskritumam, tik grūti nemaz nav, bet prasītos lai ir iespējami vairāk HP ;)

snauts
Posts: 63
Joined: 30 Mar 2011, 11:15

Re: kārtējais platformeris

#25 Post by snauts » 26 Dec 2011, 23:19

Sataisījām Lariādei jaunu versiju - v0.5, kur starp tādām lietām kā neliels intro un gamepad/joystick supports ir nākusi klāt arī spēles "easy" mode, kur spēle sākas ar trīs dzīvībām. Varbūt tas mazinās reidž-quitu?

krauklis
Posts: 19
Joined: 22 Nov 2011, 19:35

Re: kārtējais platformeris

#26 Post by krauklis » 04 Jan 2012, 21:05

izgāju MAC versiju. tagad ir daudz vieglāk / spēlējamāk. Uztaisiet ikonu un ielieciet pa 0.99 USD App Store (tā kās MACam nevis iPhone). Būtu interesanti redzēt rezultātus.

p.s. vai nu man kompis bremzēja vai arī MAC versijā skaņām prasās kādu preloadingu savādāk iebremzē sākumā had atskaņo.

snauts
Posts: 63
Joined: 30 Mar 2011, 11:15

Re: kārtējais platformeris

#27 Post by snauts » 05 Jan 2012, 10:30

krauklis wrote:Vai nu man kompis bremzēja vai arī MAC versijā skaņām prasās kādu preloadingu savādāk iebremzē sākumā had atskaņo.
Skaņa tik tiešām tiek lādēta brīdī, kad to pirmo reizi atskaņo. Cilvēks, kurš būvēja MAC versiju par šādu problēmu nesūdzējās, bet tas nemaina lietas būtību, ka skaņu preloadings līmeņa sākumā būtu nepieciešams. Ielikšu TODO listē.

snauts
Posts: 63
Joined: 30 Mar 2011, 11:15

Re: kārtējais platformeris

#28 Post by snauts » 07 Jan 2012, 13:45

Uztaisīju v0.6, kur skaņas tiek ielādētas līmeņa sākumā, cerams, ka tas atrisinās lagus. Tāpat izsviedu arā atsevišķo training līmeni, un tutoriāli ieliku in-game, kas starp citu arī paskaidro kā tikt garām zirnekļiem. Tāpat easy modē izsviedu ārā pāris mobus, lai būtu vieglāk.

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: kārtējais platformeris

#29 Post by austere » 07 Jan 2012, 18:30

Paspēlēju pēdējo versiju, nu jau ir daudz vieglāk tikt uz priekšu. Tomēr dažās vietās vajadzēja pielikt lives iekš saavgaam. Tiku līdz pilsētai un tur vienā vietā mans vecais kompis sāka pamatīgi bremzēt, kas likās mazliet dīvaini.

snauts
Posts: 63
Joined: 30 Mar 2011, 11:15

Re: kārtējais platformeris

#30 Post by snauts » 09 Jan 2012, 14:50

austere wrote:Tiku līdz pilsētai un tur vienā vietā mans vecais kompis sāka pamatīgi bremzēt, kas likās mazliet dīvaini.
Kādi lielumi raksturo veco kompi? Tas bija tur kur tās daudzās ugunsbumbas? Vai tas bija zem Windows?

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”