Math For Everyone

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Message
Author
User avatar
Supercode
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2016, 09:53
Location: Latvija
Contact:

Re: Math For Everyone

#11 Post by Supercode » 16 Feb 2016, 23:02

wow sorry par milzu bildi, pirmoreizi forumā ko tādu daru tapec tā sanāca :)

ForshApp
Posts: 7
Joined: 30 Jan 2016, 16:41

Re: Math For Everyone

#12 Post by ForshApp » 18 Feb 2016, 22:14

Supercode wrote:
ForshApp wrote:
Supercode wrote:Novilku, paspēlēju (review, 5* un G+1, kā pienākas ;) )
Malači, laba spēle, bet dažus komentārus varu uzrakstīt.
1) crash bija jau pirmajā minūtē, kad mainiju grūtības pakāpi
2) normāli iziet no spēles nevarēju, nu ar back pogu vai caur menu kādu kaut vai
3) tur kur jāatceras cipariņi, tur nevarēju saprast kas jādara, jo vienkārši bez kontūrām spiest kaut kur nevarēju iedomāties. Prasās rāmītis tur kur jāatmin cipars lai zin kur spiest.
3) par UI. Man liekas ka pa sarežģītu visi tie menu. prasās tā vienkāršāk, fiksi ieiet un paspēlēt.
4) To atmiņas spēli es taisītu kā atsevišķu programmu. Būs uzreiz jau 2 spēles iekš portfolio :)

Lai veicas! ;)

Super, liels paldies par vērtējumu un G +1, vēl jo vairāk, ka saskāries arī ar problēmām un ne visai patīkamu UI.
Mēs ļoti novērtējam komentārus. Varam arī godīgi teikt, ka tikai mācāmies novērst bagus, jo pats grūtākais ir viņus atrast.

Pie punkta 3.: mēs saprotam, ka tā ir spēle ar ciparu kārtīm. Vai tas ir saistīts, ka brīdī, ka kārtis apgriežās un cipari vairs nav redzami, tad kārtis vispār vairs nav redzamas? Ja jā, tad tas mums ir bug, jo bija jāredz kāršu aizmugures. Vai varētu apstiprināt mūsu izpratni?

Jau iepriekš paldies,
ForshApp!
Par 3.punktu to ka tas ir ar kārtīm saistīts tagad sapratu kad izlasīju :) bet jums jārēķinās ka daudzi lietotāji būs tik glupi kā es :)
Pieliku screenshotu kā izskatās vienā brīdī tās kārtis

Liels paldies par informāciju.
Patiesībā to varētu nosaukt par bug. Vadoties pēc pamatdomas, nevienā mirklī nevajadzētu būt tā, ka ir nepāra skaitlis ar kārtīm.
Pēc bildes spriežot, izskatās, ka esi atradis pāri, bet viena no kārtīm ir palikusi karājamies gaisā.

Mēģināsim atrisināt šo.

Vēlreiz paldies! :)

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”